Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Tematu Ukrainy nie można ot tak zamknąć. Pojawiają się nowe, trzeźwe oceny sytuacji, ale także nowe dowody na to, że tzw. „Majdan” jest dziełem syjonistycznych służb USA i Izraela. W Polsce, odważne wypowiedzi Grzegorza Brauna i Stanisława Michalkiewicza powinny być szeroko komentowane, a tak nie jest, co świadczy o udziale mediów, także tych „alternatywnych” czy „opozycyjnych” w syjonistycznym  spisku.  Promują idee demokratycznej jedności, nie podając jednocześnie rozwiązań pokojowych, które mogły by zjednoczyć nasze narody. Co to za gadanie o Ukrainie w Europie, skoro pomiędzy obiema stronami nie ma nawet możliwości transferu pieniędzy dla obywateli, nie mówiąc o problemach wizowych, a o tym „frazesowicze demokratyczni” ani mru mru. 

Braun szczególnie zwrócił uwagę na to, że wszystkie media, począwszy od tych Adama Michnika po Adama Lipińskiego” transmitują „demokratyczne brednie”. „Nie otumaniajmy Ukraińców po to by za ćwierć wieku znaleźli się z ręką w tym samym nocniku” mówi Braun. Podobnie jest z politykami, którzy nagle stanęli po tej samej stronie!

„To samo mówi premier odpowiedzialny za zamach smoleński i współuczestnik tej zbrodni stanu, a z drugiej strony lider opozycji, który stracił tam brata i urządzają nawzajem festiwal wzajemnej celebracji. W tym momencie ja się naprawdę boję”. I my też powinniśmy się bać.

Braun cały czas straszy, ale nie bez powodu: „demokratyczna integracja Ukrainy wokół swojej idei narodowej, prędzej czy później dojdzie do wojny pomiędzy naszymi państwami, co jest tak bardzo na rękę zarówno Rosji , Niemcom jak i Waszyngtonowi z Tel Awiwem jeśli będzie tam gdzie dzisiaj jest”. Ukraina jest wciągana w to samo bagno, w którym tkwi Polska, co gorzej, istnieją próby skonfliktowania naszych narodów na gruncie np. sporu o Lwów.

         Braun podkreślił fakt, że obecnie odbywają się gwałtowne próby tworzenia żydo-masońskiego Rządu Światowego, czego dowodem jest m.in. wystąpienie Szymona Peresa, dostępne na razie tylko w języku rosyjskim. Oczywiście i my, znamy podobne apele polskiego wielbiciela Światowego Sojuza, Lecha Wałęsy. A przecież do niedawna tych, którzy o tym otwarcie mówili określano oszołomami…

Wg Brauna, „nie może być rozwiązania pomyślnego w paradygmacie nacjonalistycznym, budowania kordonu spychającego Rosję do Barbarii cywilizacji”. Można się natomiast zgodzić z nieco utopijnym obecnie planem integracji w imperium europejskich chrześcijan (Jagiellońskiej Europy), ale tylko na warunkach Orędzia Fatimskiego z 1917 roku. Inną opcją jest kondominium niemiecko – rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym (czyt. Judeopolonia).  Ciekawą propozycją Brauna jest podniesienia Polskiej Korony, na wzór tego co zrobili Węgrzy.


 Stanisław Michalkiewicz z kolei  już ponad 3 tygodnie temu zwracał uwagę na to, że takie demonstracje jak na Ukrainie są finansowane z kieszeni oligarchów, o czym nasze media głównego nurtu oczywiście nawet słówkiem nie wspominają.

Obecnie mamy już bardziej szczegółowe informacje n.t. tego kto stoi za Majdanem. Jak podaje Daryl Bradford Smith w French Connection, na podstawie publikacji Vladimira Borisova z 2005 roku,  już na początku lat 90-tych, poprzez prywatyzację, cały sektor ekonomiczny oraz media na Ukrainie zostały przejęte przez żydowskich bankierów (podobnie jak w Polsce).

W 2003 roku Dyrektor Instytutu Badań Kulturowych i Etnograficznych, Vasyl Yaremenko, ostrzegał Ukraińców, że „wszystkie media są w rękach żydów” i cała wiedza czerpana z tychże mediów jest „produktem żydowskiej ideologii” (a jak jest u nas?!). Poparł to swoimi badaniami wszystkich nadawców telewizyjnych. Przewija się tam kilka nazwisk Viktor Medvedchuk, Gregory Surkis, Viktor Pinchuk. Podobnie jest z gazetami! (a jak jest w Polsce?), tu dochodzą inni żydowscy oligarchowie: Rabinovich-Katsman, Jed Sandes czy cała tzw. Grupa Doniecka – koalicja żydowsko – rosyjskich oligarchów.

Żydzi są właścicielami niemal wszystkich sektorów przemysłu. 90% banków,  158 posłów w 400 osobowym ukraińskim parlamencie to są tego samego pochodzenia.  Przeciętny Ukrainiec pyta się – czy to jest normalne?

Na skutek publikacji artykułu prof. Vasyla Yaremenko, największa ukraińska gazeta o nakładzie 500,000, Sel’skie Vesti, została zamknięta wyrokiem sądu po zaskarżeniu przez Kongres Żydowski Ukrainy. Antysjonistyczny żyd Eduard Hodos bronił prof. Yaremenko, a jako dowodów użył źródeł z żydowskich publikacji z Talmudem włącznie. Demaskatorski artykuł Hodosa wymazano z sieci, można go jednak jeszcze ściągnąć z Archiwum Internetu: http://web.archive.org/web/20050310165024/oag.ru/views/love.html

W artykule Hodos ostrzegł żydów, że konfrontacja z Ukraińcami może się źle  dla nich skończyć, jak było w przeszłości, na co podał konkretne dowody (np. pogrom 100,000 żydów dokonany przez Chmielnickiego).

Relacje ukraińsko-żydowskie od wieków są bardzo skomplikowane. Należy nadmienić, że głód w 1933 roku zorganizowali właśnie żydzi, którzy stanowili 99% tajnej policji Stalina. A wtedy z głodu na Ukrainie nie zmarł ani jeden żyd!

Nie będziemy tu rozwijać tematu, kim są oligarchowie i jakich mają popleczników (Rotszyldzi), warto jednak wspomnieć skąd bierze się wzmożony antysemityzm na Ukrainie i czym może grozić.

 

Po tym wstępie, nie można zlekceważyć artykułu, który ukazał się w anglojęzycznym portalu Russia Today (Rosja Dzisiaj): ‚I’ll be fighting Jews and Russians till I die’: Ukrainian right-wing militants aiming for power (Będę walczył z żydami i Rosjanami na śmierć i życie: ukraiński bojownik prawicowy chce władzy”).

Aleksandr Muzychko (Muzyczko) z kałasznikowem na ramieniu, publicznie odgrażał się, że będzie strzelał bez drgnięcia ręki do Berkutu, że jego ludzie zaczną „zdobywać wozy opancerzone” i szybko „Kijów znajdzie się w ich rękach”, gdyż wiedzą jak je obsługiwać. Muzychko, faktycznie ma doświadczenie, gdyż w 1994 roku brał udział po stronie Czeczenii jako Sashko Bilyi w wojnie z Rosjanami, osobiście niszcząc 6 wozów opancerzonych. Potem siedział w ukraińskim więzieniu za „gangsteryzm”, ale widocznie to tylko go wzmocniło. Sam uważał siebie za więźnia politycznego. W 2007 roku Muzychko przysiągł walczyć z komunistami, żydami i Rosjanami, dopóty, „dopóki krew mu płynie w żyłach”.

 

Muzychko, to mały pikuś w porównaniu do podobnego do Hitlera szefa czwartej co do wielkości partii Ukrainy, Svoboda, Oleha Tyahnyboka. W dość skrupulatnej analizie prof. Michael Chossudovsky z Global Research, zwuażył, że Svoboda jest partią neo-nazistowską, a taka przecież nie może być wspierana przez administrację Waszyngtonu, a jednak jest. Symbolika, ideologia, a co najgorsze sposoby działania, przypominają koszmar sprzed 80 lat. A tymczasem marszałek ukraińskiego parlamentu, Oleksandr Turchynov, oświadczył wprost, że Svoboda ma być bazą integracyjną dla nowego, nacjonalistycznego rządu.

Niezależnie od tego kto za nimi obecnie stoi, ukraińscy nacjonaliści, tak promowani przez syjonistyczne media, prędzej czy później muszą wywinąć więc kozła ich tymczasowym promotorom. Nikła jest bowiem szansa, że uda się to samo co z Hitlerem, że zostaną wykorzystani do realizacji planów podboju Europy, z niewygodnymi katolickimi Polakami na czele.

Sponsorowanie nacjonalistów przez oligarchów żydowskich na pewno ma swój cel – oni zawsze kreowali konflikt dwóch stron, by na nim zyskać, ale tym razem raczej się przeliczyli. Dzięki internetowi świadomość ludzi jest już inna, monopol syjonistycznych żydów na media został zachwiany i ludzie jak Muzychko nie dadzą się nabrać na czcze gadanie o raju w Unii Europejskiej. Nie można jednak unikać tego tematu, gdyż ryzyko konfliktu jest jednak zbyt duże.

Jednak najbardziej dla mnie szokujące jest publiczne wystąpienie Michaiła Gorbaczowa, który wprost powiedział by ”usunąć tych wszystkich doradców z USA i UE!”.  Zanim doszło do jakichkolwiek demokratycznych wyborów, Unia Europejska już teraz oferuje „pomoc” finansową w wysokości 20 mld euro. Wysyła tam swoich „ekspertów” by doradzali kto ma się znaleźć na jakiej pozycji w państwie.  Nawet Gorbaczow jest oburzony na to w jaki sposób „zachód” manipuluje sytuacją na Ukrainie:
„To co się tam dzieje jest skandaliczne. Powinno się usunąć tych wszystkich „doradców” z UA i UE. To ludzie powinni zadecydować za siebie. Rekomendowanie kogokolwiek jest nie do zaakceptowania. Nie można tam wysyłać bandytów, wszystkie strony powinny negocjować, czy ma to być miesiąc czy pół roku – na pewno dojdą do porozumienia.”

http://www.youtube.com/watch?v=6NBBpFdFHg8

 

 

Materiały:

Wideo: Grzegorz Braun o sytuacji na Ukrainie – wypowiedź 21.02.2014 

Orędzie fatimskie

Lech Wałęsa w USA: stwórzmy światowy rząd

Wideo: Michalkiewicz o wydarzeniach na Ukrainie: A kto za to płaci? 

Rothschild plays behind the scenes in Ukraine

Washington’s Hegemonic Ambitions in Ukraine: Sleepwalking Again into A Destructive Conflict

New era for Ukraine as president flees

Russia recalls Kiev ambassador for talks

RT: ‚I’ll be fighting Jews and Russians till I die’: Ukrainian right-wing militants aiming for power

There are No Neo-Nazis in Ukraine. And the Obama Administration does not support Fascists

French Connection: Who controls the Ukraine?

‚I’ll be fighting Jews and Russians till I die’: Ukrainian right-wing militants aiming for power

In Ukraine protests, young Jews are marching with ultranationalists

Wideo – Press TV: WTF WARZONE UKRAINE : Israeli army personnel taking part in anti-govt protests !!

Wideo: Gorbachev: Bulldoze EU & US aides from Ukraine and let the people decide 

Соратник Януковича: Застрелить протестующего мог профессиональный наемник одной из стран НАТО

 

Za:  http://www.monitor-polski.pl/zamach-na-ukraine-kto-za-tym-stoi-i-po-co/

Za:  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=11937&Itemid=138438434287