Komentarz polityczny
Międzynarodowi Żydzi pozytywnie o fali imigracji do Europy
- Szczegóły
- Kategoria: Komentarz polityczny
- Odsłony: 2808
Międzynarodowi Żydzi określają imigrację jako „właściwą rzecz” i krok „w kierunku bardziej otwartego społeczeństwa”. W ich opinii najbardziej potrzebne jest teraz długoterminowe wsparcie dla „uchodźców”. Uważają, że ci, którzy już zamieszkają w Niemczech, muszą zaakceptować „zachodnie Wartości”, do których należy uznanie, iż wsparcie dla Izraela jest „politycznym DNA kraju”, a Holocaust musi zostać zapamiętany na wieki. Dwaj międzynarodowi Żydzi potępili jednocześnie jakiekolwiek formy walki z masową imigracją.
MacDonald w swojej książce „Kultura krytyki” ukazuje badanie narodu i kultury żydowskiej od strony jej cech „rasowych” i etnicznych. Wychodzi z założenia, że Żydzi jako grupa reprezentują pewną strategię ewolucyjną: dobór grupowy. Polega ona na etnocentryzmie, który oznacza obronę własnej etniczności przy jednoczesnym osłabianiu etniczności innych grup. I tak np. w USA środowiska żydowskie propagują uniwersalne prawa człowieka w celu „rozmycia” dominacji ludności pochodzenia europejskiego (m.in. przez liberalne przepisy imigracyjne), ściśle pilnując zarazem integralności własnej grupy.
źródło: nacjonalista.pl/DK
Za: http://parezja.pl/miedzynarodowi-zydzi-pozytywnie-fali-imigracji-europy/
RadioMaryja.pl
15 czerwiec 2026
Katolicki Głos w Twoim domu- NIL o sprawie szczątków nienarodzonych dzieci na posesji: lekarce grozi dożywotnie wydalenie z zawodu
- Niemcy, Francja, Wielka Brytania i Włochy sygnalizują gotowość do udziału w misji w cieśninie Ormuz
- 30 proc. dla PiS. Rośnie poparcie partii J. Kaczyńskiego
- Papież do seniorów: nie lękajcie się kruchości, módlcie się ze mną o pokój
- Ekonomiści: wyłączenie akcyzy z pakietu CPN podniesie ceny paliw o ponad 4 proc.
- Na ŚDM w Seulu może pojechać nawet 6 tys. młodych z Polski
- Informacje Dnia, godz. 13.00
- Chrońmy się przed kleszczami
- Prezydent K. Nawrocki z wizytą w USA
- Myśląc Ojczyzna
- Ks. T. Jarosz na Jasnej Górze: Największym cudem jest miłość i wolność od grzechu
- Informacje Dnia, godz. 12.00





