Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Źródło: 123rf.com

Ci ludzie są odpowiedzialni za polityczną korupcję. To oni stoją za niszczeniem naszej planety i to oni zrobili z nas ekonomicznych niewolników. Niczym w teatrze kukiełkowym, pociągają za wszystkie sznurki, a pacynki wykonują ich wszelkie, nawet najbardziej poniżające polecenia. Narzucają melodię, do której inni mają tańczyć. Nadszedł czas, by świat poznał ich nazwiska.

 W związku z panującym obecnie zamieszaniem wokół kandydatów na prezydenta USA, łatwo jest przeoczyć, kto tak naprawdę jest odpowiedzialny za cały ten chaos. Duża część współczesnego krajobrazu politycznego, który kształtował się przez ostatnie 100 lat (albo i dłużej), jest kontrolowana przez niewielkie grupki, skupiające w sobie zamożne jednostki i ich rodziny, dla których jedyną ważną osobą w życiu, jest ta stojąca po drugiej stronie lustra. Dzięki politycznym i ekonomicznym machinacjom, udało się im w przeciągu lat, zbudować swoją fortunę, która niczym perpetum mobile stale przynosi kolejne, coraz większe zyski.

Zarządzają korporacjami, zanieczyszczającymi naszą planetę i wykorzystującymi nas wszystkich. Są właścicielami banków, które zrobią wszystko, abyśmy mieli u nich dług, dzięki czemu będą mogli na każdym kroku, okazywać nam swoją przewagę. Politycy i siły policyjne, rzekomo służące całemu społeczeństwu, na ich polecenie, obniżają komfort naszego życia i bezustannie osłabiają demokrację. 

Nie ma znaczenia to, gdzie żyjecie. Ci ludzie działają na szkodę wszystkich z nas. Jedyne, czego pragną, to jeszcze większa władza i wpływy, tak aby móc kontrolować każdy aspekt naszego życia. Nadszedł czas, aby rzucić trochę światła na te mroczne postacie.

Rockefellerowie


Rockefellerowie są prawdopodobnie jedną z najszkodliwszych rodzin w historii Ameryki. J.D. Rockefeller, pierwszy bilioner w historii USA, poprowadził kampanię, mającą na celu zdyskredytowanie naturalnych lekarstw i zastąpienie ich, sztucznie stworzonymi środkami farmaceutycznymi, których produkcję oczywiście sfinansował. Wspólnie ze swoimi potomkami, doprowadził do powstania instytutu Tavistock, na którym nauczano psychoanalizy Freuda, tak aby można było wywierać wpływ na opinię publiczną. Absolwenci uczelni mieli później zapewnioną pracę w mediach, polityce bądź dużych korporacjach, gdzie w praktyce wykorzystywali zdobytą wcześniej wiedzę. David Rockefeller, jedyny żyjący wnuk J.D. Rockefellera, kontynuuje obecnie mroczne dziedzictwo swojej rodziny. Jego plan to utworzenie rządu światowego, co w praktyce zapewniłoby elitom nieograniczoną władzę nad naszą planetą.

Henry Kissinger

 

Ciężko znaleźć zbrodniarza wojennego, mogącego dorównać dokonaniami Kissingerowi. Nie może być więc zaskoczeniem, że od 1954 roku jest jednym z najbliższych przyjaciół Davida Rockefellera. Kiedy za rządów Richarda Nixona, pełnił funkcję sekretarza stanu, był odpowiedzialny m.in. za krwawą jatkę w Chile, bombardowanie Kambodży czy miliony zabitych w Wietnamie. Jednakże, dzięki swoim licznym znajomościom i wpływom, zamiast trafić do więzienia, został nagrodzony Pokojową Nagrodą Nobla. Decyzja była tak skandaliczna, że kilku członków komisji Nobla zrezygnowało ze swojej funkcji. Kissinger do dziś aktywnie działa w polityce, jako że pełni funkcję doradcy dla Hillary Clinton oraz Baracka Obamy.

Larry Summers

 

Summers pełnił kluczową rolę w administracji Billa Clintona, gdzie zajmował się polityką ekonomiczną oraz pełnił funkcję sekretarza skarbu. Poprzez uchylenie Glass-Steagall Act, był odpowiedzialny za deregulację amerykańskiego systemu finansowego, co w dłuższej perspektywie doprowadziło do kryzysu ekonomicznego w 2008 roku. Summers, wraz ze swoją świtą, zmusił większość państw na świecie do podpisania Porozumienia w Sprawie Usług Finansowych. Jedynym krajem, który odmówił była Brazylia, którą, co ciekawe, kryzys w 2008 roku oszczędził. Summersowi zależało na doprowadzeniu do kryzysu, ponieważ wiedział, że skorzystają na tym banki, z którymi współpracował.

George Soros

 

Soros wzbogacił się, dzięki manipulowaniu walutami i doprowadzaniem do kryzysów w Wielkiej Brytanii i Azji. Bardziej znany jest jednak z finansowania polityków oraz machinacji, które wpłynęły na problemy Europy z uchodźcami. Soros jest też podejrzewany o manipulacje przy wyborach, jako że znane są jego silne powiązania z kilkoma firmami, produkującymi maszynki do głosowania. W wielu z nich wykryto występowanie usterek, a nawet możliwość zmiany głosów. Podobnie jak Rockefellerowi, zależy mu na utworzeniu rządu światowego, nie licząc się z ewentualnym naruszaniem suwerenności poszczególnych państw.

Rothschildowie

 

Rothschildowie prawdopodobnie są najbogatszą rodziną na świecie, więc nie jest zaskoczeniem, ze ich oślizgłe macki sięgają do większości banków na świecie. Są odpowiedzialni za szerzenie syjonizmu, rasistowskiej ideologii, której sprzeciwia się wielu Żydów, co doprowadziło do licznych wojen na Bliskim Wschodzie. Rothschildowie posiadają tak ogromne wpływy w polityce, że nawet Hillary Clinton błagała ich o przebaczenie, w jednym z ujawnionych ostatnio maili. Nie ma wątpliwości, że ta rodzina jest w stanie zniszczyć ekonomicznie każdy kraj, który nie będzie postępował zgodnie z ich wytycznymi.

Za: http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/osoby-ktore-stwarzaja-najwieksze-zagrozenie-dla-ludzkosci

Za: http://www.wicipolskie.org/?p=21694