Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Podczas gdy rząd Polski nieustannie macha przed nosem Rosji wyszczerbioną szabelką, na szczycie G20…

Podobny obraz

Autor: Jacek Mędrzycki

To zaszczyt pana widzieć, panie Putin. Mamy nadzieję na wiele pozytywnych rzeczy dla Rosji i Stanów Zjednoczonych – powiedział Donald Trump.
Spotkanie obu prezydentów zamiast zaplanowanych 30 min trwało 2 h 15 min.


Wezwanie Trumpa do „walki ze wspólnymi wrogami” to sygnał, że mimo diametralnie różnych interesów w różnych częściach świata – a właściwie właśnie z ich powodu, Ameryka zdaje sobie sprawę, że bez targów z Rosją nie da się rozwiązać żadnego z głównych konfliktów na świecie.

Prezydent Francji Emanuel Makron przeprasza rosyjskiego przywódce Władimira Putina za opóźnienie w dwustronnym spotkaniu w Hamburgu, podkreślając wielkie zadowolenie z rozwoju stosunków między Rosją i Francją. Putin na spotkaniu ze swoim francuskim odpowiednikiem, podkreślił zadowolenie ze wzrostu wymiany handlowej między obu krajami.

Pomimo wszelkich trudności, rosną więzi gospodarcze i cieszy zwiększenie ruchu towarowego – powiedział Putin
Liczymy na aktywną pracę Rady Rosyjsko-Francuskiej w kwestiach finansowych, gospodarczych, przemysłowych i handlowych – dodał rosyjski prezydent
Zgodnie z Waszą ( Rosji ) sugestią, Francja rozpoczęła pracę nad stworzeniem forum publicznego dla obu krajów – powiedział Makron.

Motto dla naszych polityków – ” Dyplomacja to umiejętność powtarzania „dobry piesek”, dopóki nie znajdzie się odpowiednio grubego kija.

za: https://www.facebook.com/search/top/?q=piotr%20kania