Ocena użytkowników: 3 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Kolejny paszkwil na Polaków, zdaje się mieć także pozytywne strony. W swoim zapędzie do szkalowania, Gross przekroczył pewną granicę: Polacy zamiast się zawstydzić zaczęli podejrzewać że jednak coś jest nie tak. Nawet słynące z filosemityzmu środowiska, zaczęły przebąkiwać że tym razem Gross "przesadził".

Jak to mówią, gdy Bóg chce kogoś ukarać, to mu rozum odbiera.

Gross myślał że Polaków można dowolnie kopać, a tu nagle się okazało że jednak pewna granica poczucia własnej wartości istnieje. Takie publikacje są kolejnym kamyczkiem do scementowania Polaków wobec wspólnego wroga. A za takiego wroga Gross ma zamiar uchodzić - myślę że w ostateczności zaszkodzi najbardziej swoim pobratymcom, którzy w większości są normalni i takich pieniaczy i wichrzycieli nie lubią.
Przy okazji odżyła także zapomniana prawie całkiem sprawa mordów rytualnych. Powszechnie uważane za coś z pogranicza bajek, stały się nagle celem licznych dociekań i już pojawiają się publikacje z których wynika że to jednak nie całkiem bajki.

Uchodzące za cenzurowane google, zwracają tylko 77 tys. stron, w których występuje hasło "JEWISH RITUAL MURDERS", ale już clusty.com zwraca blisko 540 tys. adresów a yahoo.com ponad milion.
Zapewne już wkrótce pojawi się jakieś poważniejsze opracowanie gdzie ten raczej niechlubny obyczaj zostanie dokładniej przypomniany.

BadaczNetu

Za: http://prawica.net/node/10011