Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Szanowni Państwo,

Cały czas trwa kampania promocyjna Marszu Niepodległości. Będę Państwu niezmiernie wdzięczny jeżeli zechcecie udostępnić czy opublikować nasze materiały. Poniżej odnośnik, po którego kilknięciu mogą Państwo zobaczyć niezwykły film pokazujący dumnie maszerujących Polaków, a obok oficjalny plakat Marszu Niepodległości! Na przekór wszystkim kłamcom pokażmy ludziom prawdę!

Więcej materiałów promocyjnych dostępnych pod adresem   marszniepodleglosci.pl/promuj/ . Zachęcam do pomocy w promocji.

Trwa nagonka medialna na Marsz Niepodległości.

Niektórzy dziennikarze są już tak perfidni w swoim zaangażowaniu, że celowo mylą nazwę naszego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości z innymi organizacjami i rozszerzają nasz program o dodatkowy dzień w sobotę. Program naszego Marszu jest dostępny na stronie marszniepodleglosci.pl/program/. Pragnę również dodać, że Stowarzyszenie Marsz Niepodległości apelowało o udział doPrezydenta RP Grup Rekonstrukcji Historycznej oraz do wszystkich, którym idea niepodległości Państwa Polskiego jest bliska sercu. Więcej na ten temat możecie Państwo usłyszeć w programie telewizyjnym w Mediach Narodowych poniżej.

 

Bulwersujący jest też atak ze stronu Unii Europejskiej, która w oficjalnym dokumencie wymienia Marsz Niepodległości jako organizację, z którą rządy powinny walczyć. Nie ma już miejsca na sprawiedliwość, bo Ci ludzie wiedzą, że prawda jest po naszej stronie. Trzeba zatem uderzyć w nas propagandą. Czy tak sobie wyobrażaliśmy wspólnotę Państw? Czy jest to kolejny krok, aby zniszczyć państwa narodowe? Odpowiedź pozostawiam Państwu.

Mam też dla Państwa wiadomość, która pokazuje, że jesteśmy organizacją prawdziwie oddolną. W tym roku związkowcy z NSZZ Solidarność pójdą w Marszu Niepodległości razem z nami. Bardzo dziękuję Piotrowi Dudzie za jego deklarację udziału w manifestacji. Ta wiadomość jak i wiele innych, które otrzymujemy wskazują, że w tym roku będziemy mieli rekordową liczbę uczestników. Nie może również Państwa zabraknąć! Przyjeżdżajcie z całymi rodzinami!

Od tygodnia działa linia informacyjna dla Uczestników Marszu Niepodległości pod numerem telefonu +48 500 072 622. Proszę aby z niej korzystać tylko w sytuacjach nagłych lub kiedy brakuje informacji na Państwa pytania na naszej stronie internetowej marszniepodleglosci.pl.

Jeszcze jedna istotna wiadomość. W tym roku po raz pierwszy na całej długości marszu będzie jeden system nagłośnienia. Kosztowało to ponad 100 tysięcy złotych, ale wiem, że warto było zainwestować takie pieniądze. Prowadzący będzie odpowiedzialny za rozpoczynanie zawołań i pieśni patriotycznych i nie będę ukrywał, że mam gęsią skórkę na myśl, że kilkaset tysięcy Polaków odśpiewa Rotę, Z dawna Polski Tyś Królową, My chcemy Boga, czy Boże coś Polskę. Mam nadzieję, że 11 listopada cały świat usłyszy nasz śpiew, a zagraniczne media zobaczą w tym marszu przykład do naśladowania.

Na koniec chcę tylko podziękować, bo bez Państwa wsparcia nie byłoby tego wszystkiego! Dodam również, że zmieniamy operatora transakcji online, na firmę z kapitałem polskim. Naszym celem jest wspieranie polskich przedsiębiorstw. Do tej pory z przyczyn technologicznych musieliśmy korzystać z rozwiązań zagranicznych. Dzięki współpracy z polskim przedsiębiorstwem z Andrychowa ePłatności Sp. zo.o. Sp. k. (HOTPAY), możemy od dzisiaj wszystkie wpłaty online dokonywać taniej i dzięki polskim rozwiązaniom technologicznym. Od przyszłego roku, chcemy mocniej zaangażować się we wsparcie polskich przedsiębiorców i promocję polskich produktów w ramach działalności Mediów Narodowych.

ZBIERAMY NA ŚRODKI NA MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI

 

Zobacz więcej:

https://marszniepodleglosci.pl/wplaty/

https://gloria.tv/article/ajNSKUUEampQ1BJTxwszGsouP

++++++++++++

NSZZ „Solidarność” weźmie udział w Marszu Niepodległości
6 listopada 2018 19:13/w Informacje, Polska
Radio Maryja

NSZZ „Solidarność” weźmie udział w warszawskim Marszu Niepodległości – poinformowali związkowcy. To wspaniały sposób świętowania rocznicy odzyskania niepodległości – podkreślił rzecznik „Solidarności” Marek Lewandowski.

    „NSZZ <<Solidarność>> oficjalnie weźmie udział w warszawskim Marszu Niepodległości, organizowanym przez Stowarzyszenie Marsz Niepodległości. To element obchodów ogłoszonego przez Związek <<Roku Solidarności dla Niepodległej>>” – poinformowano na stronie internetowej związku.

    „<<Solidarność>> była zwieńczeniem polskiej drogi do wolności, dlatego 11 listopada nie może nas zabraknąć na ulicach Warszawy” – skomentował przewodniczący „Solidarności” Piotr Duda.

Zobacz więcej:
http://www.radiomaryja.pl/informacje/nszz-solidarnosc-wezmie-udzial-w-marszu-niepodleglosci/