Warto przeczytać
Ciąg dalszy mordowania Palestyńczyków przez władze Izraela
- Szczegóły
 - Kategoria: Warto przeczytać
 - Odsłony: 5265
 
Taktyka fizycznej eksterminacji ludności palestyńskiej jest wprowadzana w życie przez armię izraelską na oczach biernie przyglądającego się świata. Wybudowanie muru było bardzo dużym utrudnieniem egzystencji zamieszkujących tereny Autonomii Palestyńskiej, a wyznaczenie granicy ziemi, którą mogą oni uprawiać na odległość strzału izraelskiego żołnierza nie mieści się w żadnych granicach przyzwoitości czy racjonalności. Sytuacja Palestyńczyków bez wątpienia przypomina sytuację Żydów zamykanych w nazistowskich gettach, a momentami okazuje się jeszcze gorsza.
Jak długo wytrzymają jeszcze Palestyńczycy w tej nierównej walce ? Podejrzewam, że niestety nie długo i niebawem fizyczna eksterminacja ludności palestyńskiej dobiegnie końca.
Paweł
http://prostowoczy.blog.onet.pl/
RadioMaryja.pl
04 listopad 2025
Katolicki Głos w Twoim domu- Centrala NFZ: Fundusz wywiązuje się na bieżąco z płatności za świadczenia, które wynikają z umów
 - Konfederacja domaga się dymisji dyrektora KOWR w związku ze sprawą działki pod CPK
 - Komisja Europejska: postępy Ukrainy w walce z korupcją – ograniczone
 - Zakaz materiałów pirotechnicznych na terenie Warszawy 11 listopada. Sprzeciw organizatorów Marszu Niepodległości
 - Zmiany w prawie oświatowym mogą całkowicie zmienić system nauczania w Polsce
 - Wzrasta stopa bezrobocia rejestrowanego; problemy demograficzne Polski
 - Marsz Gwiaździsty w obronie przemysłu; polityka transformacji energetycznej
 - Zbliżające się prace Zespołu ds. przeciwdziałania łamaniu prawa; działania rządu z poparciem UE
 - Szpitale przestają przyjmować pacjentów
 - Informacje Dnia, godz. 13.00
 - Polityczna zemsta. Zbigniew Ziobro na celowniku Tuska i Żurka
 - Obrona Polski przed migracyjnym szaleństwem. R. Bąkiewicz: Liczymy, że Polacy poprą projekt „Stop Pakt”
 
											




