Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

„Przyszła wojna będzie wojną niewidzialną. Dopiero, gdy dany kraj zauważy, że jego plony uległy zniszczeniu, jego przemysł jest sparaliżowany, a jego siły zbrojne są niezdolne do działania, zrozumie nagle, że brał udział w wojnie i tę wojnę przegrywa”

– Frederic Joliot-Curie
„Niewidzialna wojna” czy wirus jest częścią tej zawieruchy?Jarek Kefir: TRUMP PRZEJĄŁ FED! CZY TO JUŻ KONIEC ELIT NWO?

Przedstawię Ci kolejne dowody na prawdziwość słów Q Anona, czyli osoby lub grupy osób, która twierdzi, że ma dostęp do tajemnic państwowych. Przygotowuje ona nas na plan przejęcia władzy przez jasną stronę (Trump) i usunięcie ciemnej strony, kojarzonej z elitami bankierskimi, korporacyjnymi i lewicowo-liberalnymi.

Na początek małe przypomnienie dla nowych Czytelników. 🙂 Q Anon to osoba (lub grupa osób), która ma rzekomo dostęp do silnie strzeżonych tajemnic państwowych USA. Przedstawia ona teorię, że jasna strona mocy, po której jest Prezydent Donald Trump (plus Polska, Węgry, Austria, Włochy i inne kraje), chce odsunąć od władzy ciemną stronę. Czyli tzw. deep state lub cabal. Ciemna strona to lewicowo-liberalne elity odpowiedzialne za tworzenie systemu NWO, czyli ciągłej inwigilacji, kontroli, opresji, wyzysku, niskich pensji, destrukcji rodziny i tradycyjnych wartości.

Ma się toczyć „niewidzialna wojna” za kulisami światowej polityki, między administracją Donalda Trumpa, wspieraną przez armię, FBI i kilka europejskich krajów, a elitami deep state, chcącymi zniewolenia ludzkości. Te elity są przeciwne przebudzeniu jak i przeciwne temu, by na Ziemi zapanował pokój i pomyślność.
Wieści ze świata – co świadczy na korzyść prawdziwości słów Q Anona?

Donald Trump przejął FED, czyli bank federalny USA od dawna pozostający pod kontrolą bankierskiej rodziny Rotschild, kojarzonej z elitami NWO. Jim Bianco w artykule publikowanej w agencji medialnej Bloomberg napisał, że rząd USA nacjonalizuje wiele obszarów rynków, które dotychczas był pod kontrolą spekulantów i malwersantów, którzy niszczyli gospodarki i bogacili się miliardami dolarów. Połączono Rezerwę Federalną ze Skarbem Państwa. Oznacza to, że de facto prezesem FEDu został sam Donald Trump. Rozpoczęto szereg programów, m.in. skupowanie papierów wartościowych i obligacji, by ratować sytuację na świecie. Dotychczas takie działania byłyby czymś zupełnie niespotykanym. Oznacza to też, że FED, dotychczas prywatna instytucja banksterska, zwrócił Amerykanom prawo do emisji waluty. Przez poprzedni okres było tak, że FED tak naprawdę, emitując pieniądze, pożyczał je na kredyt rządowi USA. Teraz położono temu kres.Jest to wydarzenie o skali wręcz „biblijnej”, bo przez cały czas dogmat niezależności banków narodowych od państw był świętością kapitalizmu neoliberalnego. Mówiono jednak tylko o niezależności banków centralnych od państw, nie mówiono natomiast, że właścicielami większości banków narodowych był mafijny, banksterski klan Rotschild.

W dniu 6 kwietnia 2020 roku polski Premier, Mateusz Morawiecki, wezwał w publicznym przemówieniu do opodatkowania zagranicznych korporacji, które jak mafia, bezkarnie rabowały narody i jeszcze nie płaciły ani grosza podatków. Tak, to jest mafia niszcząca planetę, to są zbrodniarze, i pora w końcu powiedzieć to wprost!

Słowa Premiera Morawieckiego to: „Podatek od wielkich korporacji międzynarodowych. To spowoduje, że do budżetów wpłynęłoby dziesiątki miliardów euro.”

Korporacje są zarejestrowane w rajach podatkowych, poza tym politycy z różnych krajów kojarzeni z elitami NWO (cabal / deep state) specjalnie zwalniali je z podatków. Powodowało to drenaż zasobów takiego kraju i brak wpływów do budżetu. Nie, to nie jest żadne prawo ekonomii, to jest zwykłe okradanie biednych ludzi z różnych regionów świata. Pora, by te twory, dotychczas całkowicie bezkarne, zaczęły uczciwie płacić podatki, tak samo, jak robią to wszyscy zwykli ludzie.

Q Anon mówił, że mnóstwo polityków, szefów korporacji czy spółek państwowych składa teraz rezygnację z urzędu. Niektórzy z przedstawicieli elit deep state, np celebryci, mają być izolowani w aresztach domowych pod pretekstem kwarantanny z powodu koronawirusa.

I coś w tym może być. Otóż polski wicepremier, Jarosław Gowin, złożył rezygnację z tego stanowiska, pod pretekstem braku zgody w obozie rządzącym w sprawie głosowania korespondencyjnego. Gowin jest sprytnym politykierem, to taka gnida, która zawsze się dobrze ustawi, pójdzie tam, gdzie wiatr akurat zawieje. Polska pato-opozycja, łącznie z tajnym sojuszem PO i Konfederacji, gra teraz na maksymalną destabilizację sytuacji w kraju, by obalić rząd i przejąć władzę. Pato-opozycja domaga się np. wprowadzenia stanu wyjątkowego. Dlaczego? Ponieważ wtedy Skarb Państwa musiałby wypłacić miliardy dolarów niemieckim, francuskim i amerykańskim koncernom, pozostającym nadal głównie pod kontrolą elit deep state.

My nie mamy tak naprawdę opozycji. Nie mamy patriotycznej lewicy i patriotycznego centrum. Mamy swój rząd, kulawy i czasami głupi, ale swój, będący po jasnej stronie Trumpa. No i mamy też obóz zdrajców pod kontrolą deep state, który teraz chce zdestabilizować kraj, i na fali anarchii i chaosu chce przejąć władzę.

Top przeciek: Konfederacja dogadała się z PO, że jak wygrają wybory 2023 to będą rządzić razem. PO będzie kręcić lody i bogacić się na wyzysku, niskich pensjach i prywatyzacji. Zaś Konfederacja spacyfikuje opozycję, w tym PiS, Kukiza i lewicę, cofnie programy socjalne i wprowadzi morderczy kapitalizm neoliberalny. To będzie „teraz kurwa my” i mafijne rządy do potęgi dziesiątej. Przy których „wielka smuta” z lat 2007 – 2015 będzie wspominana jako niemal złoty okres.

Polecam wszystkim filmy „Upadek Kabały„, bardzo dobrze zrealizowane, poparte wieloma dowodami.

Czytelnik mojej strony o pseudonimie PilotNes, który był bardzo sceptyczny co do słów Q Anona, tak oto je skomentował: 😉

    Cytat: „Planowałem się już tutaj nie odzywać, ale obejrzałem sobie film pt. ”Fall Cabal” i jestem w pozytywnym szoku. Jako, że wypowiadałem się krytycznie w komentarzu sprzed kilku dni o ruchu QAnon, muszę wrócić, sprostować i przyznać, że chyba się myliłem i wcale mi nie wstyd z tego powodu. Przeciwnie, bardzo bym się ucieszył, nie mając wcześniej racji. Z największą radością wyszedłbym na głupka, mógłbym nawet z tego powodu odbyć pielgrzymkę do Częstochowy. Imprezę Q kojarzyłem dotąd głównie z Wilcockiem i C. Goode, czyli poprzez pryzmat ich kosmicznej błazenady, wiedzę jednak, że ma to całkiem inny zasięg i tych dwoje co najwyżej się podpięło. Film jest znakomity, polecam każdemu. Fakt, że akurat mnie nic tam nie zaskoczyło. Nie było tam też nic takiego, czego wcześniej nie można było odnaleźć w necie,a całość wyłącznie w korzystnym dla Trumpa klimacie, bez uwzględniania jego potknięć i błędów.

    Ale to nie ważne, doskonała rzecz. Rewolucja nadchodzi, ciekaw jestem co będzie, gdy opadnie kurz. Trzeba być uważnym, bo przewroty pałacowe zawsze były efektowne, a potem wychodziły z tego różne rzeczy. W moim przekonaniu, kluczową odpowiedzią będzie, o ile dojdzie do aresztowań wśród dawnej elity, a na to się chyba zanosi, czy dalej będą chcieli nas szczepić. Jeśli operacja „Storm” dojdzie do skutku, nie wyobrażam sobie zmuszania ludzi do przyjmowania szczepionek i chipów pod pretekstem, że przecież wirus niestety został uwolniony i tak trzeba. Wtedy ta rewolucja okaże się fałszywą flagą. Oby jednak nie. Zapomnieliśmy już, że Dobro tez istnieje. Oby się przejawiło już teraz.” Koniec cytatu.

Drugi jego komentarz:

    Cytat: „Może jeszcze uzupełnię o jedno. Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że Trump to Q Anon, jest w drużynie Q ( jakkolwiek) , wykonano sporo pracy, aby tego dowieść, zawsze jednak w symboliczny, subtelny sposób. Rozważania o tym są zbędne, nie o to chodzi. Pytanie, co Q może oznaczać dla nas i na ile zapowiedzi zaprowadzenia porządku na świecie są prawdziwe. Na początku sadziłem, że to cwany ruch marketingowy, aby tanim kosztem, przy pomocy mediów społecznościowych i wielu pracujących za free, fanatycznych aktywistów, podbić sobie słupki wyborcze. Póki co, mamy kilka lat obietnic wsadzenia do pudła elit, podawano już kilka granicznych dat, różnych „grand finale”,były jakieś odliczania, ta sytuacja ciągnie się od wielu lat, póki co nikt nie siedzi. Hasło „watch the show, trust the plan, eat popcorn” czy jakoś tak, słyszałem już chyba 5 lat temu.

    Po chyba 3 pierwszych latach Q skasował wszystkie wcześniejsze posty, bo były tam różne zapowiedzi, które nigdy się nie spełniły. Teraz historia opowiadana jest jakby na nowo. Jeden z planów wprowadzenia NWO zakładał dokonanie podziału w społeczeństwie amerykańskim, co się stało ( frakcje się nienawidzą, nasze PO-PIS to pikuś) pchnięcie fanatyków do wojny domowej, potem rozbrojenie, zachipowanie itp. Ja sam parzę sobie teraz na niego i myślę, że jest po jasnej stronie mocy. Nie jest żadnym ideałem, mesjaszem czy kimś takim, zwykłym facetem. Pewnie ma sporo wad. Bez znaczenia, jeśli zrobi to, co zapowiada Q, przejdzie do historii jako największy człowiek czasów nowożytnych. Jeśli nie, jako największy błazen w historii prezydentur USA. Zobaczymy. No dobra, kończę te wynurzenia.” Koniec cytatu.

Filmy „Upadek Kabały” (czyli elit deep state / NWO) poniżej:

.

.

.

UWAGA! Jest ich aż 9 części. Są one dostępne na kanale Freeman111 [LINK TUTAJ]. Naprawdę polecam pójść na ten kanał i obejrzeć je wszystkie! Polecam też subskrybowanie tego kanału i plusowanie tych filmów!

I jeszcze nagranie video: „Q Anon – dowody na prawdziwość globalnej operacji militarno wywiadowczej cz.2″ z kanału Prawda Istnieje [LINK TUTAJ]. Tego twórcę również polecam subskrybować i oglądać!

.

Inne ciekawe materiały o upadku elit NWO / deep state:

Świat doświadcza dramatycznego starcia sił dobra i zła
Globalna świadomość, czyli o co toczy się rozgrywka na Ziemi
Operacja Sztorm, czyli kulisy planu zniszczenia elit NWO
Czy tajne stowarzyszenia rządzą światem?
Upadek elit NWO trwa?

Elity i pedofilia: to nie teoria spiskowa, a fakt!
Adrenochrom – tajny narkotyk elit NWO
Przerażające rytuały satanistyczne elit: zeznania dzieci
Szokujące i ukrywane przemówienie Trumpa!

Autor: Jarek Kefir


Przeczytaj jeszcze:
Prawdziwi Prezydenci Ameryki (Warto przeczytać) ... k. Random House, 2002 rok) Dla Magazynu Polonijnego OWP Zbigniew J. Wieczorek Stany Zjednoczone Ameryki Płn.
...Utworzone: 01 sierpień 20159

Wszystko, co ważne (Komentarz polityczny) ... enia jest znakiem niedoskonałości rządu, a nie prerogatywą wolności!” - Andrzej Zamojski na sejmie 1763 r.   Dla Magazynu Polonijnego OWP Zbigniew J. Wieczorek Stany Zjednoczone Ameryki Płn. ...Utworzone: 06 lipiec 2015