Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Dlaczego inna liga?

Wszyscy mniejsi kandydaci są pomijani w debacie publicznej. Czasem zostają gdzieś zaproszeni dla zachowania pozorów obiektywizmu. Jednak często nieobiektywni dziennikarze urządzają sobie z nich cyrk. Marszałek Komorowski powiedział, że debatować będzie tylko z Jarosławem Kaczyńskim:  “Pozostali kandydaci też mogą debatować, ale jakby w innej lidze.”

Dlatego powstała InnaLiga.pl.  Forum do wymiany poglądów osób nie związanych z PiS, ani z PO, czyli dla sympatyków 8 pozostałych kandydatów.
Nie wiem czy pomysł wypali.  Może napotkam jakiś opór wewnętrzny. Może tak różnorodne środowisko nie będzie chciało się pokazywać wspólnie?

Choć z drugiej strony pragnę, aby było to jedyne miejsce nie zaśmiecone przez fanów PO-PiSowej polaryzacji sceny politycznej.
Sympatycy 8 kandydatów będą mogli tutaj w jednym miejscu zamieszczać swoje teksty i informacje, które nie są się w stanie przebić gdzie indziej.

Natomiast piętnowane lub usuwane stąd będą wszelkie przejawy propagandy PO i PiS.  Wy macie swoje media i portale. Idźcie kupcie sobie GW albo GP.
Zamierzam podzielić wpisy na kategorie tematyczne związane z poszczególnymi kandydatami. Będą się tam pojawiać newsy i felietony.  Jeśli któryś sztab zgłosi się do mnie i nie będzie chciał aby jakiś autor pisał w jego imieniu to autor zostanie zablokowany.

Wszelkie sugestie mile widziane.

Pozdrawiam

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Za: http://innaliga.pl/dlaczego-inna-lig/