Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 Serdecznie proszę o składanie podpisów!

Szanowni Państwo!

Fundacja LEX NOSTRA i ja sam znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Im więcej sukcesów osiągamy, tym mocniej jesteśmy atakowani. Dziś już nie tylko Fundacja jako organizacja jest celem tej agresji, dochodzi bowiem również do obrzydliwych ataków personalnych!

Wierzymy, że wszyscy możemy żyć w kraju, w którym najważniejsze jest dobro jego mieszkańców, a nie partykularne interesy poszczególnych grup, realizowane przez rozmaite naciski polityczne i prawne. Brutalna rzeczywistość pokazuje jednak, że nie brakuje takich, których ta działalność jest wyjątkowo "nie na rękę". Te środowiska od lat próbują utrudniać nam pracę.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o zapoznanie się z treścią listu otwartego, jaki Zespół Fundacji LEX NOSTRA wystosował między innymi do Sekretarza Rady Europy, Przewodniczącego Komisji Europejskiej, Przewodnicządego Rady Europejskiej, Prokuratora Generalnego RP i kilku innych ważnych osób.


Proszę także o przesłanie tego listu w swoim imieniu wskazanym osobom. Można to zrobić bezpośrednio ze strony naszej Fundacji, wpisując po prostu swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail w formularzu pod tekstem.

Liczymy na Państwa interwencję w tej sprawie i prosimy o podjęcie wszelkich kroków zmierzających do sprawiedliwego i pozytywnego dla Macieja Lisowskiego oraz Fundacji zakończenia całej tej farsy!

List znajduje się pod tym adresem: http://fundacja.lexnostra.pl/list-otwarty-w-sprawie-macieja-lisowskiego-tworcy-i-dyrektora-fundacji-lex-nostra-an-open-letter-on-the-case-of-maciej-lisowski-the-founder-and-director-of-the-lex-nostra-foundation/

Z poważaniem,
Maciej Lisowski
Dyrektor Fundacji LEX NOSTRA

 

Fundacja LEX NOSTRA