Pamięć Walka i Męczeństwo
Jerzy Jaśkowski - zatopienie w Morzu Białym 7000 Polaków - i CISZA...
- Szczegóły
- Kategoria: Pamięć Walka i Męczeństwo
- Odsłony: 12848
Sprawa ta była gruntownie badana w latach 1952- 1953 przez specjalną komisję Kongresu Stanów Zjednoczonych. Opisane jest to w książce pt. "Akta Venony" wydanej w Polsce.
Dlaczego IPN w ogóle nie porusza tego tematu. No bo, że nie poruszają tego tematu Związki Sybiraków to wiadomo, tylu agentów tam się przechowuje, że ich milczenie jest zrozumiałe, ale milczenie IPN - nie znajduje uzasadnienia.
Jest to mój 10 list internetowy w ciągu ostatnich 2 lat, i cisza - zupełnie brak reakcji, zdawałoby się wolnego społeczeństwa
Jerzy Jaśkowski
Zatopienie w Morzu Białym 7000 Polaków - i CISZA...
Za: http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1716&Itemid=138438434263
RadioMaryja.pl
01 styczeń 2026
Katolicki Głos w Twoim domu- Informacje Dnia: Skrót informacji z kraju i ze świata
- Polski Punkt Widzenia: prof. Zbigniew Orbik (31.12.2025)
- Myśląc Ojczyzna – ks. bp Tadeusz Bronakowski
- Trudne warunki pogodowe
- Leon XIV: U progu nowego roku zawierzmy wszystko Bogu
- Pierwsze Nieszpory Uroczystości Bożej Rodzicielki Maryi w Watykanie
- Ks. prof. P. Bortkiewicz: Miniony rok był rokiem nadziei. W Nowy Rok wchodzimy z wieloma dylematami
- Informacje Dnia 31.12.2025 [20.00]
- Prezydent RP w orędziu noworocznym: Prawdziwa siła państwa nie zaczyna się w salach konferencyjnych świata. Zaczyna się każdego dnia przy kuchennym stole każdej polskiej rodziny
- Min. P. Szefernaker: Prezydent nie zgodzi się na wprowadzenie związków partnerskich
- Prawica rośnie w siłę. Polityczne podsumowanie minionego roku
- Głos z Krakowa





