Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
 
 W dniu 16 lutego 2012 roku Lord James Blackheath, członek brytyjskiej Izby Lordów, przedstawił dowody oszustwa Rezerwy Federalnej i innych banków na sumę 15 bilionów dolarów.
http://bankowaokupacja.blogspot.com/
 

Sprawa dla ABW - dr Zbigniew Kękuś demaskuje "reprywatyzację" Tuska

Drugi program z cyklu "Sprawa dla ABW". Seria poświęcona jest grubym aferom, o których milczą media. Znany z dwóch głodówek - przed Prokuraturą Generalną i przed Sądem Okręgowym w Krakowie, dr Zbigniew Kękuś, jest również, a może przede wszystkim, znakomitym ekspertem finansowym i ekonomicznym. Przez kilka miesięcy prowadził śledztwo dziennikarskie na temat tzw. "reprywatyzacji mienia", które wykazalo szereg nieprawidłowości ze strony urzędnikow rządu Donalda Tuska. Dr Zbigniew Kękuś uważa, że sam Donald Tusk zachował się tak jakby miał za nic mieszkańców naszego kraju - swoją nieodpowiedzialną polityką naraził by społeczeństwo na wielkie straty finansowe i wieloletnie odrabianie długów. Pierwszy odcinek serii Sprawa dla ABW, dotyczył prywatyzacji przedsiębiorstwa "Zapel" z Boguchwały k. Rzeszowa: http://www.youtube.com/watch?v=RdxaUf...
 

Zaginione 9 bilionów dolarów Banku Federalnego USA
 
 
 
 Film ujawnia nam wiele interesujących szczegółów na temat Federalnego Banku USA.
Najważniejszymi punktami dla nas są główne prawdy o tym Banku.

1. Jest bank w prywatnych rękach.
2. Nie znamy praktycznie tożsamości właścicieli banków wchodzących w skład FED.
3. Tylko FED ma prawo druku banknotów - dolarów USA.
4. Nikt nie ma prawa do wglądu w finanse tego banku.Przytoczmy teraz słynne zdanie Rothschilda.

 Mayer Amschel Rothschild: "Dajcie mi kontrolę nad narodowymi finansami, a nie dbam kto czyni prawa."
Czyli ktokolwiek posiada klucz do banku, stanowi jego rzeczywistego władcę. Oczywiście rodzina Rothschild jest jednym z kontrolerów Banku Federalnego USA, wraz z rodziną Rockefellerów.

Czy jest to spisek? OCZYWIŚCIE!

Cytat z Wikipedii, który rzuca nam wiele światła.
Krytyka:
Murray Rothbard w swojej książce America's Great Depression obarcza Fed winą za spowodowanie Wielkiego Kryzysu.
Zeitgeist: Addendum film dokumentalny w reżyserii Petera Josepha, przedstawiający Fed jako złodziejską organizację pod kontrolą bankierów.
Książka E. Mullinsa była pierwszą próbą udostępnienia obywatelom USA informacji o Fed, 40 lat po jego powstaniu. Książka była silnie cenzurowana - wydanie niemieckie z 1955 zostało spalone. Był to pierwszy przypadek palenia książek po II wojnie światowej w Niemczech.
Eustacy Mullins był oczywiście nazwany antysemitą, co jest w oczach wielu poszukiwaczy Prawdy uważane za najwyższą oznakę prawdomówności. Prawda jest tożsama z antysemityzmem. Antysemityzm jest efektem nienawiści Żydów do ludzi mówiących prawdę.
Właśnie według Mullinsa, rodzina Rothschild jest administratorem bogactw Watykanu. Oto dokąd prowadzi nas ślad z tego krótkiego filmu.
Inną ciekawą postacią był Charles P. Chiniquy, który jako pierwszy ujawnił, że to spisek Jezuitów spowodował śmierć Abrahama Lincolna w roku 1865. Lincoln był na drodze przeciwko opanowaniu USA przez Watykan. W roku 1913, rok po zatonięciu Titanica (1912) udało sie Jezuitom przejąć FED i rodzina Rothschild rozpoczęła kontrolę nad bankiem, stając się praktycznie główną siłą, sprawującą rzeczywiste rządy w USA.
Gwoli ciekawości - w roku 1923 rozpoczęła się Wielka Depresja w USA - oczywiście spowodowana przez Bank Federalny. Trwała ona do roku 1934. W roku 1933 Hitler doszedł do władzy i w sześć lat później Niemcy z ubogiego i wycieńczonego I Wojną Światową państwa, które nadal płaciło odszkodowania państwom za szkody w w I WŚ, w roku 1939 Niemcy stały się największą potęgą światową i militarną świata.
Wiadomo że finansował Niemcy Rothschild. Teraz wiemy, skąd wziął pieniądze.
 
+++
 Redakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe.
 +++
 Redakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe.
Źródła nie znaleziono