Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Komentarz za: https://www.bibula.com/?p=127978

Radio Maryja próbuje zmyć swoją, już niezmywalną hańbę włączenia się w kowidową propagandę i sączenia przez ponad półtora roku 24-godzinych kłamstw kowidowych.

Teraz, dopuszczając do głosu osobę spoza układu, chce zakryć swoją odpowiedzialność za zmanipulowanie społeczeństwa, za przyzwolenie na wyszczepianie ludzi groźnymi preparatami reklamowanymi jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, za wspieranie rządu przeprowadzającego ludobójczy eksperyment, za milczenie w czasie gdy należało krzyczeć i ostrzegać.

Bulwersujący wstępniak prowadzącego wywiad ojca (o. Dariusz Drążek), który zwyczajnie i bezczelnie kłamiąc próbuje przepisać historię działalności swojego medium i zmienić rzeczywistość poprzez wmówienie słuchaczom, że „nie uprawiamy jakieś propagandy”, że „poszukujemy prawdy na ten temat”, że „Radio … dawało miejsce do rozmowy” – obliczone jest na krótką pamięć oślepionych zwolenników Radia Maryja, którzy wybaczą największe kanciarstwo, zwodzenia i przysłowiowy jezuityzm w wykonaniu toruńskich redemptorystów.

13 września br. Radio Maryja przeprowadziło rozmowę z dr. Zbigniewem Hałatem, które zaczęło się od usprawiedliwienia Radia Maryja:

Panie doktorze, no, temat, który jest kontrowersyjny, może jest taki wzbudzający emocje, dlatego że brakuje jednak, co by nie mówić, publicznej dyskusji …. To co Pan teraz powie, to jest Pana wiedza, Pan doświadczenie. Bo tak nieraz też o Radiu mówią, że popieramy szczepionki, albo nie popieramy szczepionek, albo zajmujemy jakieś stanowisko w sprawie… Radio jest po to, aby dawało miejsce do rozmowy i poszukujemy prawdy na ten temat, a nie uprawiamy jakąś propagandę w tą czy w tamtą stronę. Więc to takie na początku dla tych, którzy słuchają..

Radio Maryja jest zwodniczą dla katolików instytucją, która raz zapala ekumenicznemu bogu świeczkę, raz Diałbu ogarek. Wychodzi na jedno.

A samą wypowiedź dr. Zbigniewa Hałata, oczywiście polecamy.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Izolacja: działanie izolujące; fakt lub stan izolacji lub samotności; oddzielenie od innych rzeczy lub osób; samotność.
Słownik angielski Oxfordu

 

Nadal trwają kontrowersje dotyczące tego, czy wirus SARS-CoV-2 został kiedykolwiek wyizolowany lub oczyszczony. Jednak posługując się powyższą definicją, zdrowym rozsądkiem, prawami logiki i nakazami nauki, każda bezstronna osoba musi dojść do wniosku, że wirus SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany ani oczyszczony. W rezultacie nie można znaleźć potwierdzenia istnienia wirusa. Logiczne, zdroworozsądkowe i naukowe konsekwencje tego faktu to:

  • nie można poznać struktury i składu czegoś, o czym nie wykazano, że istnieje, w tym obecności, struktury i funkcji jakiegokolwiek hipotetycznego kolca lub innych białek;
  • nie można poznać sekwencji genetycznej czegoś, czego nigdy nie znaleziono;
  • „warianty” czegoś, czego nie wykazano, nie mogą być poznane;
  • nie można wykazać, że SARS-CoV-2 powoduje chorobę zwaną Covid-19.

 

W tak zwięzły sposób, jak to możliwe, oto właściwy sposób na wyizolowanie, scharakteryzowanie i zademonstrowanie istnienia nowego wirusa.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Przypominamy

To musiało wreszcie zaistnieć. Ktoś musiał to wszystko powiedzieć. Ktoś o takim autorytecie, jak abp Vigano. Powiedzieć to wszystko, co wielu podejrzewało, a gdy to wypowiadali było wyśmiewanych przez bezmyślne masy.
+++++++++++++++

Arcybiskup Carlo Maria Viganò

pisz się teraz.

Wywiad przeprowadzony przez Jego Ekscelencję Arcybiskupa Carlo Marii Viganò dla „Deutsche Wirtschaftsnachrichten”[1]

8 marca 2021 r. (LifeSiteNews) - Deutsche Wirtschaftsnachrichten:Ekscelencjo, jak osobiście przeżywasz kryzys związany z wirusem Corona?

Arcybiskup CM Viganò: Mój wiek, mój status arcybiskupa i mój zwyczaj wycofywania się z życia być może nie są reprezentatywne dla tego, co przechodzi większość ludzi;niemniej jednak od roku sam nie mogę podróżować, odwiedzać ludzi, którzy potrzebują słowa pocieszenia.W obliczu prawdziwej pandemii nie miałbym problemu z dobrowolnym przyjęciem decyzji władz cywilnych i kościelnych, ponieważ uznałbym ich chęć ochrony ludzi przed zarażeniem.Aby jednak doszło do pandemii, trzeba najpierw wyizolować wirusa;wymaga się, aby wirus był nadzwyczajnym zagrożeniem i aby nie można było choroby przez niego wywołanej szybko wyleczyć;wymagane jest , aby ofiary wirusa stanowiły dużą część populacji.Zamiast tego wiemy, że SARS-CoV-2 nigdy nie został wyizolowany, a jedynie zsekwencjonowany[2];że z czasem można go wyleczyć, stosując dostępne metody leczenia, i że zamiast tego WHO i lokalni urzędnicy ds. zdrowia bojkotowali takie leczenie, narzucając absurdalne protokoły terapii i eksperymentalne szczepionki;że liczba zmarłych w 2020 r. jest absolutnie zgodna z medianą liczby zmarłych z poprzednich lat[3].Powyższe fakty są dzisiaj powszechnie akceptowane przez społeczność naukową, mimo że media konspiracyjnie milczą na ich temat.

To, czego byliśmy świadkami, to plan, który w ogóle nie jest naukowy i powinien wzbudzić powszechne oburzenie.Wiemy, że wprowadzenie tej pseudo-pandemii było planowane już od lat, głównie metodą osłabiania krajowych systemów opieki zdrowotnej. Wiemy, że ten bardzo specyficzny scenariusz zaczął następnie być realizowany tak, by każdy kraj udzielał takiej samej odpowiedzi w każdym kraju. co do automatyzmu stawiania diagnozy kowidowej, kierowania na hospitalizację, leczenia, a przede wszystkim środków powstrzymania infekcji oraz schematu informacji przekazywanych obywatelom na poziomie globalnym.Istnieje dyrektoriat [zarząd, kierownictwo, ośrodek kierowniczy], który zarządza COVIDEM-19 w jednym celu, jakim jest wymuszone ograniczenie naturalnych wolności ,praw konstytucyjnych, swobody przedsiębiorczości i pracy.

Problemem nie jest COVID sam w sobie, ale wykorzystanie tego, co się wydarzyło, aby dokonać Wielkiego Resetu, który Światowe Forum Ekonomiczne ogłosiło jakiś czas temu[6]i który dziś jest wdrażany punkt po punkcie, z zamiarem uczynienia społecznych zmian nieuchronnymi. Zmian, które w przeciwnym razie zostałyby odrzucone i potępione przez większość populacji.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

 

Radykalny i umiarkowany muzułmanin

 

Religia islamu: zagrożenie dla zachodniej cywilizacji (1)

 

KS. BENEDICT HUGHES CMRI

 

Redaktor "The Reign of Mary"

 ––––––––

 Moją uwagę zwrócił artykuł zamieszczony 19 maja [2020] na stronie LifeSite News. Jest tam mowa o tym, że podczas spowodowanego koronawirusem zamknięcia kościołów w Wielkiej Brytanii, dziewięciu meczetom na przedmieściach Londynu zezwolono nadawać islamskie wezwania do modlitwy podczas Ramadanu. Słowa Adhan (wezwania do modlitwy) brzmią następująco: "Allah jest wielki. Wyznaję, że nie ma boga prócz Allaha. Wyznaję, że Mahomet jest wysłannikiem Allaha. Przybądźcie na modlitwę. Przychodźcie ku zbawieniu".

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Przypominamy tekst z roku 2020

MILCZENIE "OWIEC"... Jerzy Makara...
czyta Vedamir CEZARY STAWSKI

Kiedy zamknęli nam firmy, milczeliśmy. Kiedy zabronili oddychać świeżym powietrzem, milczeliśmy. Kiedy zamknęli szpitale przed chorymi, milczeliśmy. Zamknęli nam cmentarze. Skazali na śmierć przewlekle chorych. Zabraniają spotkań w święta.
Zamknęli nasze dzieci w domach. Zamknęli seniorów.
Zabronili odwiedzać w szpitalu krewnych i bliskich. Zabronili matkom dostępu do dziecka po porodzie. Zabronili rodzicom odwiedzać chore dzieci w szpitalach.

Zakładamy dzieciom szmaty na twarz generując choroby i hamując rozwój mózgu.
Niszczymy im psychikę zabraniając wychodzenia z domu do godz. 16ej, pozbawiając kontaktów z rówieśnikami, ucząc, że nie wolno zbliżać się do ludzi, nie wolno ich dotykać.
Brak dotyku to zniszczenia w psychice. Zabronili spotkań.

Źródła nie znaleziono