Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Z cyklu: "P - 354, państwo istnieje formalnie".
Na kanwie "cyrku" Łódzkiej Izby Lekarskiej w sprawie dr Czerniaka.
 
 
dr J.Jaśkowski
 
 
Motto:
"100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania 
 
98% nie wie zupełnie w jakim celu." - jj
 
Urzędnik nie ma Ojczyzny, jemu wszystko jedno,
gdzie on jest i co on robi. 
Urzędnik to nawet duszy mieć nie może.
Bo czy może mieć duszę maszyna do pisania? M.R.
 
 
“Nie karze się tego kto zabija ustami, ani też nie łupi się tego, który zabija językiem “ 
 
Tajna Historia Mongołów PIW Warszawa 2005.
 
 
 
Już naczelny błazen króla Zygmunta Starego udowodnił bezspornie,          że w Polsce najwięcej jest ludzi zajmujących się leczeniem. Przypomnę, kogo wg definicji encyklopedycznej nazywamy znachorem:
 
Znachor – osoba prowadząca praktykę medyczną lub paramedyczną bez oficjalnych kwalifikacji tj. ukończenia wyższej szkoły medycznej. 
 
Nie wspomnę tutaj najgłośniejszej warszawskiej znachorki p.mgr prof.Lidii Brydak czy jej kompana z PZH p.mgr prof.Grusa, który powrócił na łamy internetowe polskojęzycznych pism niemieckich właścicieli, siejąc dezinformację. 
Do grona tych bezspornych znachorów, ostatnio dołączył p. Adam Bodnar, piastujący polityczną funkcję Rzecznika Praw Obywatelskich.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Z cyklu; " P-352, państwo istnieje formalnie".

dr  J.Jaśkowski

Motto;

  Edukuj i informuj całe masy ludności..
One są jedyną, pewną formą przetrwania naszej szeroko rozumianej wolności.

"Wiara, że przemysł farmaceutyczny zajmuje się zdrowiem publicznym, jest iluzją”.                                                                                                            
prof.Eric De Keuleneer Solvay.  Business School ULB.

Nie można zbudować wolnego ustroju, bazując na ignorancji  i uprzedzeniach oraz zaciekłej nienawiści.
Fr.Guizot


O tym, że po 1989 roku wpadliśmy z deszczu pod rynnę, nikogo, jako tako wykształconego nie trzeba przekonywać. Najlepszym dowodem są wszelkiej maści przejawy cywilizacji azjatyckich, wypierające z przysłowiowego rynku naszą cywilizację łacińską.
Przypomnę:
cywilizacja to zespół praw jakimi rządzą się duże grupy ludzi, czyli federacje plemion czy narody.
Takim przejawem cywilizacji bizantyjskiej w wydaniu pruskim z domieszką cywilizacji turańskiej, jest organizowanie ludzi w zbiorowiska, zwane stowarzyszeniami przymusowymi, fundacjami itd.
W cywilizacji łacińskiej każdy indywidualnie odpowiadał za to co robił , sam wybierał sobie żonę, pracę itd. W cywilizacjach azjatyckich jest omnipotencja państwa i mas pod hasłem procedur.
Stworzyli nawet powiedzenie;
                "Jednostka niczym, masy wszystkim".

Temu służą właśnie wszelkiej maści izby: lekarskie, prawnicze, budowlane itd.
Izby te mają za zadanie "rencami" lokalnymi trzymać społeczeństwo w szachu. Przykładowo, związki zawodowe powstałe  po 1945 roku,  zakładane były przez Informację Wojskową, a pierwszymi przewodniczącymi tych związków byli generałowie Informacji Wojskowej i agenci Moskwy, owej bardzo niesławnej instytucji odpowiadającej za wiele morderstw ludności polskiej, utrzymywanie obozów koncentracyjnych po 1945 roku w Majdanku, Oświęcimiu, czy Sztutowie.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

[kolejny głos logiczny – wołający na puszczy ideologicznego kłamstwa, jakim są wierzenia darwinistów. Mirosław Dakowski]

mjend

http://www.pch24.pl/znany-informatyk-z-uniwersytetu-yale-odrzuca-teorie-darwina--zobacz-dlaczego-,70442,i.html#ixzz5xum34WDs

David Gelernter, szanowany informatyk z Uniwersytetu Yale, wyraził swe daleko posunięte wątpliwości wobec darwinizmu. Lektura kilku książek przekonała go, że teoria ewolucji jest błędna. Współczesna biologia molekularna, matematyka, a także dowody z wykopalisk, zmuszają nas do odrzucenia XIX-wiecznej teorii.

  Jak zauważa informatyk na łamach „Claremont Review of Books”, jednym z problemów, z jakich wyjaśnieniem darwinizm (jako teoria ewolucji międzygatunkowej) sobie nie radzi, jest tak zwana eksplozja kambryjska. Chodzi o wydarzenie sprzed około pół miliarda lat, gdy na świecie pojawiła się nagle zdumiewająca różnorodność gatunków, w tym stosunkowo złożonych zwierząt. Gdyby teoria Darwina była słuszna, to istniałby łańcuch ich przodków, tylko trochę mniej rozwiniętych. Ewolucja Darwina zakłada bowiem stopniowe przechodzenie form mniej złożonych w bardziej złożone, a nie nagłe i pozbawione przyczyn skoki jakościowe (jak właśnie eksplozja kambryjska).

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Czy „katolicki syjonizm”, ewoluujący w ciągu ostatniego półwiecza, może stać się oficjalnym nauczaniem Kościoła? Takie pytanie zadaje profesor Gavin D’Costa, teolog z uniwersytetu w Bristolu, doradca Konferencji Episkopatu Anglii i Walii oraz Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego.
Najnowsza książka profesora D’Costy, zatytułowana: Catholic Doctrines on the Jewish People after the Second Vatican Council („Katolicka doktryna dotycząca Żydów po Soborze Watykańskim II”) ukaże się jeszcze w tym roku, nakładem wydawnictwa Oxford University Press. W obszernym eseju zamieszczonym na stronie mosaicmagazine.com profesor przypomina, że pomimo drastycznie spadających wskaźników przynależności do Kościoła i tym samym – praktyk religijnych, wiara nie zniknęła, jak tego chcieli sekularyści i liberałowie. Przekonania religijne jednak ewoluują, zwłaszcza we współczesnej myśli katolickiej, i mogą odegrać pozytywną rolę – uważa D’Costa. Wskazuje w szczególności na „zbawienne pojawienie się katolickiego syjonizmu”, czyli prądu myślowego, który w jego przekonaniu może potencjalnie wpłynąć na dobre nastawienie wobec państwa Izrael.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Z cyklu: "P - 347, państwo istnieje formalnie" .

dr J.Jaśkowski

Motto:

"A do polityki garną się ludzie, którzy nic nie osiągnęli, a więc nieudacznicy i darmozjady. Polityka to dla nich deska ratunku, mogą godnie żyć, nie dając w zamian nic".                                                                                             Ziuk                          


Okazuje się, że utrzymywani za podatnika pieniądze, tzw. eksperci rządowi,  nadal nie znają prac naukowych, dotyczących związków autyzmu ze szczepieniami, szczególnie MMR.
Do  takich "ekspertów"  należą m. in:
p/prof. Bernatowska,
p.porf. Teresa Jackiewicz,
p. prof Szenborn
p. prof. Wysocki,
p. dr Posobkiewicz
p. dr Mrukowicz,
p. dr Pinkas
p.Grzesiowski,
i wielu innych.


O innych źródłach potwierdzających związek szczepień z autyzmem mówi wprost np. informacja z 05. maja 2008 roku, czyli list US HRSA do Sharyl Attkins z CBS News.
HRSA - amerykańska agencja  ds Usług w Zakresie Zasobów Zdrowotnych. Tekst brzmiał:
"Znamy przypadki , w których dzieci wykazywały encephalopatie lub ogólnie choroby mózgu. Encephalopatii może towarzyszyć postęp medycyny  w rozpoznawaniu szeregu objawów, w tym zachowań autystycznych, autyzmu lub drgawek [ tekst z 10 kwietnia 2011]"
Pierwszą znaną przyczyną autyzmu, był wirus różyczki.   
Wiadomo od lat 60 -tych ubiegłego wieku, że wirus różyczki  jest pierwszą znaną przyczyną autyzmu, czyli od czasów urodzenia się wyżej wymienionych tzw. ekspertów. A oni się jeszcze tego nie nauczyli!  
W szczepionce MMR znajdują się trzy żywe wirusy!