Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Dzisiaj obchodzimy święto Polaków ratujących Żydów – mimo że jedynym właściwym miejscem do takich celebracji jest Izrael, ewentualnie Stany Zjednoczone.

Niemniej, Polacy ratujący Żydów podczas II wojny światowej wcale nie powinni być dla nas wzorem do naśladowania.

W sytuacji, gdy za ukrywanie Żydów groziła kara śmierci dla całej rodziny ukrywającego, przedstawianie takiej postawy jako “wzór” jest równoznaczne z komunikatem, że warto i należy ryzykować biologiczne trwanie własnego narodu w imię ratowania z beznadziejnej sytuacji innego narodu.

Taki heroizm nie jest czymś, co powinno być praktykowane przez całe społeczeństwo, powinno być tylko wyjątkiem. Nie “chlubnym wyjątkiem”, lecz wyjątkiem po prostu. Za ratowaniem Żydów stały bowiem motywacje, których powszechne praktykowanie doprowadziłoby do zagłady już nie tylko naród żydowski, ale też naród polski.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W zeszłym roku, po raz pierwszy w erze chrześcijańskiej, hierarchia katolicka  podjęła decyzję na tyle niepojętą co pożałowania godną, a polegającą na ograniczeniu uroczystości wielkanocnych, idąc w ślad za oficjalną propagandą pandemiczną.

Wielu wiernych, ograniczonych restrykcjami, które okazały się nieskuteczne i szkodliwe, zostało zmuszonych do duchowej wspólnoty z Najświętszą Ofiarą wyłącznie za pośrednictwem komputera. Minął rok, nic się nie zmieniło i znowu słyszymy, że musimy przygotować się do kolejnego lokdałnu aby tym razem pozwolić ludzkości na poddanie się szczepieniom eksperymentalnymi środkami o potwierdzonej szkodliwości, narzuconymi przez lobby farmaceutyczne. Wiele krajów wprowadza zakaz ich stosowania z powodu podejrzanych zgonów po ich zastosowaniu. Pomimo terroryzmu medialnego, coraz bardziej widać skuteczność prostych środków, skutecznych w zwalczaniu wirusa, które zapobiegają hospitalizacji i w konsekwencji zgonom. 

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Radio Spada (RS) Dzień dobry! Ekscelencjo, dziękujemy za możliwość odbycia tej rozmowy. Rozpocznijmy od Galeria neovaticana (tytuł książki, który można przetłumaczyć jako Galeria nowego Watykanu), jest to nowa książka Marco Tossiatiego, do której Ekscelencja napisał wstęp. Proszę pozwolić na pewną anegdotę. Zaledwie kilka godzin po zapowiedzi wydania tej książki, na tłiterze ukazało się pytanie oparte wyłącznie na okładce i tytule tej książki, czy jest to zgodne z Ewangelią aby publikować książkę poświęconą skandalicznym oskarżeniom oraz faktom, które nie zawsze są budujące. Co Ekscelencja by odpowiedział na takie zarzuty?

Arcybiskup Viganó (AV) Proszę aby mi pozwolić w tym miejscu na przypomnienie, że Papież Benedykt XVI, na kilka miesięcy przed przyjęciem osobliwego tytułu “Papieża-emeryta”, powołał Komisję Kardynałów na czele z kardynałem Julianem Herranzem, a składającą się z kardynałów: Józefa Tomko oraz Salvatore De Giorgi. Zadaniem Komisji miało być przeprowadzenie kompleksowego dochodzenia w sprawie rozsiewania poufnych danych przez Wikileaks (2011). Przy tej okazji zostałem zmuszony do kilkukrotnego zwrócenia się do kardynała Herranza o dopuszczenie mojego zeznania w śledztwie, ponieważ do tej pory nie wykazał on takiego zainteresowania, chociaż byłem osobiście zamieszany w tę sprawę, jako autor pewnych dokumentów skierowanych do Papieża, a które następnie zostały skradzione i przekazane prasie. Była to rozległa dokumentacja, w której udowodniłem dysfunkcyjność działania Kurii Rzymskiej i opisałem sieć powiązań korupcyjnych z jaką musiałem się zmierzyć jako Sekretarz Generalny Papieskiej Komisji d/s Państwa Watykanskiego. Do dokumentacji dołączyłem osobisty list, w którym napisałem między innymi:

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
Z cyklu: „ P-395, państwo istnieje formalnie.”

Pamiętaj!

Nie można na dłuższą metę wychowywać naród politycznie, bez przeprowadzenia „kanciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdźca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent” !

Józef Mackiewicz.

„Taka ludność cofa się w rozwoju do form plemiennych”. jjŻaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli” -jj

+++++++++++++++++++++++

Prosze Państwa!

Jak powszechnie wiadomo od stuleci, najwięcej mamy w Polsce ludzi zajmujących się medycyną.

Już błazem króla Zygmunta, Stańczyk udowodnił ok. 1520 roku, że w Polsce są sami lekarze.

Proszę zauważyć, każdy człek występujący w telewizyjnych programikach zajmuje się nieistniejącą epidemią, czy jak kto woli pandemią. Jedno i drugie pojęcie jest wytworem ostatnich lat i nijak się ma do prawdziwych definicji. Wyjaśniłem to w poprzednim artykule.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Co było sygnałem do rozpoczęcia rewolucji w Rosji? Wystrzał ślepym nabojem z „Aurory” w stronę Pałacu Zimowego, na komendę komisarza okrętowego. Co było iskrą do rewolucji w USA? Śmierć czarnoskórego bandyty i - na komendę komisarzy z „New York Times” - zamieszki, obalanie pomników, rabunki. W Polsce „wystrzałem z Aurory” był wyrok Trybunału Konstytucyjnego i opublikowanie przez bolszewicką gazetę „zaktualizowanego planu ogólnopolskiej akcji protestacyjnej”, a Pałacem Zimowym bitwa o kościół na Placu Trzech Krzyży w Warszawie, w trakcie której bolszewicka tłuszcza wdzierała się do świątyni przy całkowitej bierności, a nawet przychylności obrony Pałacu Zimowego (to jest policji). No i lico ministra spraw wewnętrznych, jakże podobne do mordy komisarza Trockiego. Rewolucje w USA i III RP łączy też zewnętrzna inspiracja i finansowanie - bolszewicką finansował pozostający we władaniu Żydów kapitał z Zachodu, a strajk macic finansuje Soros.

Inna analogia to „psychuszki”. Kongresmenka Alexandria Ocasio-Cortez, wyrażając troskę o zdrowie psychiczne 74 milionów obywateli USA, którzy głosowali na Trumpa, zaproponowała stworzenie specjalnego programu mającego na celu reedukację tych, którzy podważają uczciwość prezydenckiej elekcji. „Rząd federalny musi sfinansować przeprogramowanie białych rasistów i teoretyków spisku (…) Musimy podwoić, potroić lub zwiększyć czterokrotnie ilość funduszy przeznaczonych na te programy naprawcze” - postulowała. „Deradykalizacja tych ludzi zajmie bardzo dużo czasu i będzie kosztować wiele wysiłku, ale uzdrowienie jest możliwe” – dorzuciła. Podobną opinię wyraził Eugene Robinson z „Washington Post”: „Miliony Amerykanów, wyznawców trumpistycznego kultu będą musieli zostać przeprogramowani”. Słowa te padły w wywiadzie z laureatką Nagrody Pulitzera, Nikolą Hannah-Jones, która nie tylko przyznała Robinsonowi rację, ale dorzuciła: „ci wyborcy muszą ponieść konsekwencje. Nie można przy tym zbyt szybko i pochopnie dążyć do pojednania. Taki proces musi zostać poprzedzony pokutą zwolenników Trumpa”.

Źródła nie znaleziono