Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Rezultat tych wyborów był do przewidzenia przynajmniej, jeśli chodzi o wyniki dwóch umazańców (w przeciwieństwie do pomazańców) sanhedrynu, czyli żydowskiej fundacji S. Batorego.
Niezależnie od faktu, na ile prawdziwy jest wynik A. Leppera jestem pewien, że gdyby uzyskał on trzeci wynik wyborczy (taki jak np. Napieralski z SLD), z pewnością zostałby on sfałszowany, tzn. pomniejszony. Żydo-banda panicznie boi się jednoczenia Polaków.

Wyborcza frekwencja – podejrzewam, że została zawyżona. Nie wiem, jak z powodu powodzi zliczane są głosy w aktualnych wyborach (brak prądu elektrycznego na terenach popowodziowych). W poprzednich wyborach głosy z komisji obwodowych były przesyłane drogą elektroniczną do centrum - do PKW, a więc możliwość moderowania wyników była ogromna, a możliwość sprawdzenia prawie żadna. Zresztą, gdyby nawet istniała taka możliwość, to społeczeństwo nie jest w stanie jej wyegzekwować. Sądy są przecież pod zarządem mafijnej żydo-bandy.
Od byłych posłów wiem, że np. referendum akcesyjne do UE w 2004 r. nie uzyskało 50% frekwencji, musiało zostać sfałszowane, żeby rządząca żydo-banda mogła Polskę wepchnąć do żydo-bolszewickiego obozu UE.
Warto zwrócić uwagę na bardzo ciekawy i znamienny fakt rozkładu głosów wyborców na B. Komorowskiego i na J. Kaczyńskiego pokazany na wojewódzkiej mapie Polski. W województwach zachodnich i pomorskich zwyciężył B. Komorowski, w pozostałych J. Kaczyński. W poprzednich wyborach parlamentarnych mieliśmy podobny rozkład. PO zwyciężało dokładnie w tych samych województwach.
Sięgnijmy, zatem do historii. Otóż w 1947 r. w ramach akcji „W” wysiedlono z samej tylko Lubelszczyzny na tzw. Ziemie Odzyskane ok. 7 tys. Volksdeutschów i Ukraińców. Przed rozpoczęciem akcji „W” dokonano wysiedlenia 27 tys. takich osób do „Kraju Warty”.

Niemcy opuszczając w 1945 r. tereny dzisiejszej zachodniej Polski zostawili na tych ziemiach ok. 2 mln Volksdeutschów. Kim byli Volksdeutsche? Były to osoby przeważnie wyznania ewangelicko-augsburskiego (podobnie jak rodzina D. Tuska) o pochodzeniu żydowskim (dane na podstawie Archiwów Państwowych).
Na dokumenty Gestapo dotyczące zostawionych na zachodnich ziemiach polskich niemieckich agentów żydowskiego pochodzenia natrafił w 1945 r. gen. P. Jaroszewicz, w latach 1979-80 premier PRL, zamordowany w niewyjaśnionych okolicznościach w 1992 r. W tym samym czasie zamordowano oficerów LWP, którzy w 1945 r. razem z P. Jaroszewiczem natrafili na archiwum Gestapo. Ciekawe, jakie nazwiska znajdowały się w tym archiwum? Może są to nazwiska osób (dziś już następnego pokolenia) z pierwszych stron gazet, z mediów i aparatów partii wspierających niemieckie i unijne interesy w Polsce?

W II turze wyborów prezydenckich, przy niższej rzeczywistej frekwencji, wygra chyba J. Kaczyński – bo takie są chyba ustalenia (L. Kaczyński nie na darmo podpisał traktat lizboński).
Dla Polaków i dla Polski będzie lepiej, jeśli prezydentem zostanie J. Kaczyński, ponieważ dwie wrogie Polsce żydo-partie będą się zwalczały, co zniechęci część ogłupionego elektoratu do tychże żydo-partii. Zresztą B. Komorowski nie nadaje się na prezydenta, co najwyżej na sołtysa, a i to w niezbyt dużej wsi.
Wydaje się, że obecne wybory prezydenckie i przyszłe parlamentarne są ostatnimi, w których ma zapewniony udział znana z mediów polityczna hołota (głównie PO, PiS).
Kryzys gospodarczy, skutki powodzi uniemożliwią aktualnie rządzącej hołocie start w wyborach z tymi samymi hasłami bez politycznej treści, a ich gęby dostatecznie się już opatrzyły biedniejącym oglądaczom telewizyjnego rozwoju Polski. Sanhedryn będzie zmuszony do wypromowania nowych politycznych ścierw. Obawiam się, czy z tych właśnie powodów nie zostaną przyśpieszone wybory parlamentarne, które powinny odbyć się w 2011 r.

My wykluczeni, narodowcy, nacjonaliści, ludowcy - Polacy jesteśmy w stanie powołać narodową partię i zrobimy to już teraz. Jesteśmy w stanie intelektualnie, poprzez prezentowane programowe treści zmiażdżyć polityczne żydo-bandy uzurpujące sobie prawo do rządów nad Polakami. Żeby jednak taki scenariusz zrealizować musielibyśmy mieć dostęp do powszechnych mediów, które są we władaniu antypolskiej hołoty.

Póki co, będziemy korzystać z dostępnego Internetu. Będziemy realizować polityczną narodową propagandę poprzez zamieszczane teksty i filmy.

Rozwój sytuacji politycznej na świecie i w Polsce będzie sprzyjał odnowie politycznych ruchów narodowych, bo taki jest naturalny odruch obronny narodów i społeczeństw. To jest nasza reakcja na rosnące zagrożenia dla cywilizacji białego człowieka ze strony światowego syjonizmu i judaizmu niszczących systemy prawa, ekonomię i kulturę Zachodu.

Dariusz Kosiur

Za: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/43628,Blog_Wpis,Wyniki_I_ej_tury_wyborow.html
Źródła nie znaleziono