Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Oglądając komercyjne stacje telewizyjne jestem co chwila molestowany spotami współfinansowanymi m.in. przez Fundację Batorego w których występują Borys Szyc, Tomasz Karolak i jakaś podrzędna aktoreczka. Wszyscy oni mówią, że jak nie pójdę do wyborów to będę tchórzem.
Tak! Przyznaję się publicznie: nie pójdę do wyborów i mam głęboko w tyle czy na Krakowskim Przedmieściu będzie siedział Komorowski ze swoimi lodziarzami, czy Kaczyński ze swoimi łobuzami. Możecie sobie mnie nazywać tchórzem, a ja i tak was mam głęboko w tyle razem z waszą mediokracją, Fundacją Batorego i POPiS-em, który chodzi na waszym sznureczku.

Chcecie się taplać w tym szambie to się taplajcie. Już nie wystarcza wam, że łupicie mnie na wasze gangi partyjne PO, SLD i PiS w postaci gigantycznych podatków, ale jeszcze muszę iść i potulnie głosować, bo jak nie to „nie mam prawa zabierać głosu o polityce”, albo jak mi wmawiacie w spotach będę tchórzem.
I tak z jednej strony za pieniądze Fundacji Batorego dowiaduję się z TVN-ów i Polsatów wszelakich, że jestem tchórzem, a z drugiej strony od ojca Rydzyka słyszę, że każdy porządny Polak powinien iść głosować. Czyli podążając za tokiem rozumowania duchownego nie jestem porządnym Polakiem.
Wolę być tchórzem i nieporządnym Polakiem niż frajerem POPiS-u dającym się nabrać na propagitkę Smolara i o. Rydzyka.

Amator

Za: http://amator.blog.onet.pl/
Źródła nie znaleziono