Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chazaria

„UKRAIŃCY RÓWNIEŻ MUSZĄ UZNAĆ PRZODUJĄCĄ ROLĘ ŻYDOWSKIEJ NACJI W ROZWOJU PAŃSTWA NARODOWEGO” !!!

#  #  #  #  #  #

Wołodymyr Hrojsman, Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, wzywa Poroszenkę i Jaceniuka, żeby przyznali się oficjalnie do bycia Żydami.

images

I co Ukraino, co powiesz tym razem? Winni Moskale?

Ukraińcy, Polacy, Litwini, ... kiedy w końcu wyciągniecie wnioski?

Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy, Wołodymyr Hrojsman, na spotkaniu z przywódcami religijnymi Ukrainy wezwał przywódców Ukrainy do oficjalnego uznania ich przynależności do narodu żydowskiego.

https://wiernipolsce1.files.wordpress.com/2015/04/alx_2014-11-27t141339z_657962823_gm1eabr1pmf01_rtrmadp_3_ukraine-crisis-yatseniuk_original.jpeg

„Nie należy upokarzać się przyznając do bycia Ukraińcem!” – emocjonalnie wyjaśnił Groisman. „Dla wszystkich i tak jest oczywiste, że jesteśmy potomkami proroków Izraela, to nasze korzenie. Na Ukrainie, najwyższe urzędy publiczne, partie polityczne, duże przedsiębiorstwa i instytucje finansowe należą teraz do Żydów, bo Żydzi to mądry i pracowity naród, a to potwierdza wybraństwo Boże i wyjątkowa pozycja Żydów na Ukrainie. Prezydent P.Poroszenko, Prezes Rady Ministrów A.Jaceniuk, Przewodniczący Krajowej Rady Bezpieczeństwa O.Turczynow – Żydzi i każdy z nich powinien być dumny z bycia Żydem.

Ukraińcy również muszą uznać przodującą rolę żydowskiej nacji w rozwoju państwa narodowego.” – powiedział przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy.

Za: http://adonaris.livejournal.com/856242.html

tłumaczył: aleksander

zamieścił: D.Kosiur

Który Żyd, który filosemita, ośmieli się temu zaprzeczyć?

http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/121098,zydowska-rada-ukrainy

Za: https://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2015/04/08/zydowska-rada-ukrainy/

Za:  http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=11793&Itemid=138438434266