Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Miesięcznica, a może miesiącznica, 10.07.2017

Maciej Łopiński: „kontynuujmy idee Lecha Kaczyńskiego” – a więc mamy kontynuować proces zdrady Państwa Polskiego na rzecz interesów światowego syjonizmu?Maciej Łopiński: do2010r. współpracownik L.Kaczyńskiego, po katastrofie smoleńskiej stanął na czele Ruchu Społecznego im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego, do grudnia 2016r. sekretarz stanu w kancelarii Maliniaka – prezydenta IIIRP. Maliniak odznaczył go Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski „za wybitne zasługi w pracy dziennikarskiej, za działalność na rzecz niezawisłych mediów, za odwagę w budowaniu wolnej Polski oraz podejmowaną z pożytkiem dla kraju aktywność państwową i publiczną”. Od stycznia 2017r. jest szefem rady nadzorczej TVP.

 

Druga część żydowskiej V kolumny zorganizowała kontrmiesięcznicę

 

Oto i najważniejsi liderzy, W.Frasyniuk na górze po lewej, a na pierwszym planie niejaki R.Petru.

Nie śmiejcie się z Frasyniuka. Żydowska gadzinówka Tok FM (własność Michnika, Polityki, Fundacji S.Batorego) doniosła, że Frasyniuk to mocny człowiek i twardy polityk – nie wykluczone, że zastąpi politycznego przygłupa Petru. W każdym razie Żydzi mają pewien problem z wykreowaniem drugiej żydowskiej partii, która pozyska wśród nierozgarniętych politycznie Polaków tylu zwolenników co pierwsza w ich „rankingach”, czyli PiS.

Ale jak widać liderom kontrmiesięcznicy udało się zebrać całkiem pokaźne grono politycznych przygłupów.

Wiem, że gdy A.Borys w interesie Żydów chciała przejąć ZPB na Białorusi, płacono manifestantom po 10 – 20 $USA, ile płacił Frasyniuk i Petru nie wiem.

W każdym razie ci Polacy, którzy mają aspiracje do udziału w politycznym życiu ich kraju mają wybór – Żydzi o wszystkim pomyśleli. Mogą iść w miesięcznicy z syjonistą J.Kaczyńskim lub z syjonistami W.Frasyniukiem i R.Petru w kontrmiesięcznicy. I jak widać wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, bowiem wszystkie polityczne drogi, te oficjalne i legalne, w naszej ojczyźnie prowadzą w tym samym kierunku.

 

Dariusz Kosiur

Za: https://wiernipolsce1.wordpress.com