Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Znalezione na www

W Polsce mamy do czynienia z wojną IV Generacji . Wszystkie frakcje polityczne rządzące Polską po 89 roku były i są agenturą innych nacji, wzajemnie rywalizującymi ze sobą o pozycję przy stole, w dogryzaniu trupa Polski .
PiS jako jedyna z nich, pierwszy raz zastosował taktykę "łapówki wyborczej", zwracając część zrabowanym Polakom ich własnych pieniędzy, na projekty wsparcia , dla starannie wyselekcjonowanych obywateli ( 500+ ), aby umocnić swoją bardzo słabą pozycję w sterowaniu Polską, którą bez tej łapówki bez trudu mogli przejąć jego konkurenci POlityczni .
Tak też, za PO kryją się ludożercy służący szkopom, za PiS kryją się zdrajcy na usługach Tel Awiwa, poprzez skrzynkę pocztową w Washingtonie , a SLD i PSL to agentura w przewadze Rosyjska, która chwilowo utraciła poprzez zaniedbania siły polityczne . Podobnie jak w 1939 roku Polską zarządzali zdrajcy na usługach Anglii i Niemiec, tak i dziś Polską zarządzają zdrajcy . Różnica jest tylko taka, że "cesarstw" , którym służą ci zdrajcy i folksdojcze jest znacznie więcej , pieniądze większe i rywalizacja o łupy z polski większa . Jedno jest takie samo - Polacy jak byli analfabetami politycznymi, tak i zostali .


Wierzą swoim bandom politycznym, którym dali się uwieść i ani myślą przejrzeć na oczy, co w zmonopolizowanych w 90 % polskojęzycznych mediach z centralą w Berlinie, jest znacznie utrudnione . Polacy tracą swoją ojczyznę i stają sie z każdym rokiem większymi niewolnikami ekonomicznymi . Dowodem na to jest utrzymywanie przez obecne władze barbarzyńskich progów podatkowych, wysokiego parapodatku ZUS dla właścicieli BIEDAFIRM, oraz brak jakichkolwiek projektów na odbudowę zdegradowanej klasy średniej drobnych kupców i ich drobnych dostawców . PROJEKT - CICHY ROZBIÓR POLSKI, TRWA W DALSZEJ REALIZACJI . ~Krzysztof Kornatowicz

Nie interesują się polityką i nie maja pojęcia o strasznym przełożeniu rządów agenturalnych na przyszły ich los . Każda wojna ma swoje ofiary śmiertelne . Według oficjalnie dostępnych danych policyjnych w Polsce jest około 6 tyś. samobójców rocznie tylko z przyczyn ekonomicznych . MAŁE MIASTECZKO SAMOBÓJCÓW ROCZNIE O CZYM NIE WSPOMINA SIĘ W TellAwizji i der Dziennikach !!! Do tego dziesiątki tysięcy ukatrupionych w kolejkach śmierci, do lekarza specjalisty, w oczekiwaniu na badania, oraz dziesiątki tysięcy zakatrupionych, którzy zeszli na wylew i zawał, nie mogąc poradzić sobie z ogromem krzywd doznanych z morderczych łap systemu !

Dodać do tej listy ludobójstwa należy również dziesiątki tysięcy obywateli , którzy stracili zmysły, żyją w permanentnej depresji z powodów ekonomicznych, zadręczeni podatkami , para podatkami ZUS, frankokredytami, obrabowaniem ich przez Amber Goldy, przez wielką, jeszcze nie obwieszczoną w TellAwizji aferą LOKATACH TERMINOWYCH ( znacznie większa od Amber Gold ) i szeregu innych krzywd nie do zniesienia . W wojnie na Ukrainie liczba zabitych rocznie sięga około 300 osób . W Polsce, w całkowitej ciszy morduje się rocznie około 200 dzieci !!! Morduje się ich własnymi rączkami, doprowadzając do samobójstw .

O tym nie napiszą sprostytuowane media . ALE TO SA OFIARY WOJNY ! PRAWDZIWE OFIARY WOJNY ! Tak właśnie wygląda wojna IV generacji – podbój gospodarczy , przeprowadzany rękoma samych podbitych , bez wystrzału , z pełnym szacunkiem i oddaniem zaatakowanych dla najeźdźców , którzy się cieszą , że mogą pracować u obcego pana . Brakuje tylko orkiestry , kwiatów , chleba i soli , którą by witali podbici atakujących . Majstersztyk w podboju państwa , którego koszt zwraca się najeźdźcy w bardzo krótkim czasie po rozpoczęciu podboju i pozwala potem latami eksploatować na swoje potrzeby podbite państwo , zapewniając swoim obywatelom dobrostan - dobre pensje , emerytury , zabezpieczenia społeczne , świetną obsługę zdrowotną , czyniąc ze swoich obywateli zdrową , szczęśliwą , bogatą RASĘ PANÓW . GENIALNE !

~Krzysztof Kornatowicz


Gdzie są Ci prawdziwi Polacy, skoro każdy jest na czyjejś smyczy? - pyta ~ Motórzysta

Za:https://www.youtube.com

Nasza strona nie jest wymierzona przeciw komukolwiek, a jedynie należy ją traktować jako wolny głos w bardzo ważnej ogólnonarodowej debacieRedakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe.  W Sercu Polska - dla tych, którym nie jest obca nasza sprawa  - Polska 

Źródła nie znaleziono