Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Częściowy jedynie sukces kampanii “szczepień covidowych”, zdopingował globalistów do jeszcze energiczniejszych ataków na Ludzkość i Świat.

Tak, ich destruktywnym celem nie jest jedynie „depopulacja” (masowe ludobójstwo) za pomocą głodu, szczepionek i wojen, ale cały Boży Świat. Pod nóż pójdą miliony sztuk bydła, rośliny i wszystko pozostałe, co Stwórca nam ofiarował.

Według szatańskiej mitologii, po zniszczeniu Matki Ziemi, elita globalistyczna, przeniesie się do raju, który w „chmurze” (i-cloud) stworzył dlań szatan. O tym gdzie „przeniosą się” miliony pazernych i głupich wykonawców tej zbrodni, szatan milczy.

Na obecnym etapie powyższy program wdrażany jest wielopłaszczyznowo.

Energiczne działania w celu usunięcia z obiegu gotówki i zastąpienia jej „pieniądzem elektronicznym”, można zaobserwować także i w naszej Ojczyźnie, gdzie pracownicy międzynarodowych korporacji handlowych odmawiają przyjmowania gotówki, lub przynajmniej utrudniają jej zastosowanie.

W tym momencie należy przypomnieć, że zgodnie z Pryncypium Norymberskim, każdy kto uczestniczy w zbrodni, jest za nią współodpowiedzialny. Oznacza to, że drobni kasjerzy odmawiający przyjmowania gotówki, będącej legalną formą płatności w III RP, będą współodpowiedzialnymi zbrodni wyzucia obywateli z ich prawnej własności i na podobieństwa pielęgniarek i lekarzy administrujących toksyczne zastrzyki, odpowiedzą przez Trybunałem. Ich wysoko postawieni szefowie będą wisieć, a oni odbiorą adekwatną do przestępstw karę.

Jak na razie „nasze elity” czują się bezpieczne pod parasolem „zachodniej demokracji”, ale zapewne przeoczyli, że takowa degeneruje się w błyskawicznym tempie. Powinni sobie zadać pytanie, jak długo osobnicy przedstawieni na zaprezentowanej oficjalnej fotce, będą w stanie chronić swych „podopiecznych” z „elit” IIIRP?


Ministrowie zdrowia Rachel Levine i energetyki Sam Brinton na raucie w Ambasadzie Francuskiej z okazji niedawnego Dnia Bastylii.

Ignacy Nowopolski
https://drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Za: https://marucha.wordpress.com/2022/07/29/zastanowcie-sie-lajdacy-2/#more-103034