Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

   "Nie mylcie cnoty nacjonalizmu z faszyzmem i nazizmem! Polski nacjonalista kocha swój naród oraz szanuje inne. Kto twierdzi inaczej – błądzi"
"Nie można być polskim patriotą, wpierw nie będąc polskim nacjonalistą".
- księdz Jacek Międlar
""Wrogowie ojczyzny i wrogowie Kościoła dzisiaj dostają szału, bo widzą wielką, ogromną armię patriotów,       narodowców i kibiców, którzy mają Boga, honor i ojczyznę w sercu. Jestem przekonany, że lewacka propaganda dwoi  się i troi, żeby nas zniszczyć. Nie możemy na to pozwolić, jesteśmy Kościołem walczącym, jesteśmy Kościołem wielkiej Polski. Im bardziej nas atakują, tym bardziej nasza duma wzrasta!"Francuzi: Niezłomna wiara Polaków

Zeszłoroczny Marsz Niepodległości odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale również za granicą. Ostatnio portal La Riposte Catholique w jednym z artykułów zamieścił link do filmu z przemową ks. Jacka Międlara wygłoszoną 11 listopada, a także jej francuskie tłumaczenie. Jak podkreślono w artykule, słowa księdza „zelektryzowały” ogromną rzeszę słuchaczy w liczbie ponad 170 000 osób.

Jak widać, nawet w narodach najbardziej przepojonych doktryną multi-kulti są grupy, które nadal potrafią myśleć samodzielne i które nie ulegają międzynarodowej nagonce na Polskę kierowanej z Brukseli. Po raz kolejny sprawdza się znane przysłowie: prawda obroni się sama.

Źródło: www.riposte-catholique.fr 

Za: http://myslkonserwatywna.pl/francuzi-niezlomna-wiara-polakow/
Cała Polska w obronie księdza Jacka Międlara

Kochani!

Dotarła do nas przykra wiadomość.
Kuria wrocławska ugięła się pod naciskami GW i postanowiła usunąć księdza Jacka Międlara z Archidiecezji Wrocławskiej!

Z informacji, do których dotarliśmy, zarówno Kanclerz ks. Hołubowicz, jak i rzecznik prasowy ks. Kowalski przy pełnej aprobacie Arcybiskupa Kupnego stoją za tą decyzją.

To niebezpieczne i zatrważające, ale nie od dziś wiadomo, że wspomniany trzon Kurii wrocławskiej blisko współpracuje z GW.

Jest to o tyle niebezpieczne, że decyzja o usunięciu księdza Jacka Międlara z diecezji jest decyzją polityczną na żądanie pewnych grup interesów walczących z przejawami patriotyzmu i głoszenia niewygodnej prawdy, jednocześnie od lat zwalczających... Kościół Katolicki!

Docierają do nas setki próśb o zdecydowane działanie w tej sprawie. Odpowiadamy, oczywiście, nie pozwolimy na karygodną niesprawiedliwość wobec wielkiego człowieka jakim jest ksiądz Jacek Międlar.

Wśród wielu listów otrzymaliśmy również list od parafian księdza Jacka Międlara, którzy serdecznie zapraszają do udziału we Mszy Świętej, którą po raz ostatni odprawi ksiądz Jacek.

Msza odbędzie się w najbliższą środę 17 lutego o godzinie 18.00 w parafii na wrocławskim Oporowie.

Po Mszy parafianie planują zbiórkę podpisów pod listem sprzeciwiającym się tej politycznej i urągającej decydentom decyzji.

Serdecznie prosimy o udostępnianie tego listu, bardzo zależy nam na dotarciu do prawdy i odkryciu tych niejasnych powiązań szkodliwych dla całej wspólnoty chrześcijańskiej Dolnego Śląska.

Za: https://www.facebook.com/Ca%C5%82a-Polska-w-obronie-ksi%C4%99dza-Jacka-Mi%C4%99dlara-146722329010402/

 Nadesłał: USOPAŁ


 "Czołem Wielkiej Polsce". Parafianie pożegnali księdza Jacka Międlara
czytaj więcej: http://wiadomosci.onet.pl


Redakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe. 
 W Sercu Polska - dla tych, którym nie jest obca nasza sprawa  - Polska