Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Premier Tuman z Gdańska ogłosił, a żydo-media obwieściły, wyborczej tłuszczy koniec powodzi i że rząd przygotował pomoc dla powodzian. Temat powodzi z wolna schodzi już z tapety, było, minęło. Pisać nie ma już o czym. Poza tym kraj przecież dynamicznie się rozwija – taki medialny przekaz obowiązuje – pod rządami geniusza z Kaszub, czy innych podobnych geniuszy, których tabuny skutecznie prywatyzują polską gospodarkę od przeszło 20 lat.

Próżno, zatem doszukiwać się w powszechnych żydo-mediach rzetelnych informacji o rozmiarach szkód spowodowanych przez dwie fale powodziowe w Polsce, czy o pogłębiającym się ubóstwie Polaków, jako widocznym sukcesie prywatyzacyjnych reform. Żydo-media nie chcą potęgować frustracji Polaków. I czynią tak zapewne w trosce o nasze zdrowie psychiczne, a nie z powodu toczącej się prezydenckiej kampanii wyborczej, w której zmanipulowana przez te media wyborcza tłuszcza odda urząd prezydenta kraju jednemu z dwu zatroskanych o polskie sprawy mężów. Wyborcza tłuszcza nie jest świadoma, że biorąc udział w wyborach prezydenckich, udziela odpowiedzi na jedno zasadnicze pytanie: komu podporządkować Polskę, Niemcom i UE (B. Komorowski), czy USA i Izraelowi (J. Kaczyński)? To jest jedyna rzeczywista różnica między kandydatami na urząd prezydenta RP i ich partiami, czyli między PO i PiS. W przyszłych wyborach parlamentarnych, jeżeli nie pojawi się w nich partia narodowa, wyborcy będą odpowiadać dokładnie na to samo pytanie.
O ważnych zagadnieniach związanych z rozwojem kraju, z likwidacją bezrobocia i szerzącego się ubóstwa Polaków „opacznościowi” mężowie milczą. W tych kwestiach nie mają nam nic do powiedzenia. Ich wspólny polityczny sanhedryn, żydowska Fundacja S. Batorego powierzyła im zupełnie inne zadania.

Przeczytaj cały artykuł i zobacz zdjęcia wykonane w woj. mazowieckim w okolicach Gąbina - tutaj


Za: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/44537,Blog_Wpis,Po_powodzi___i_co_dalej.html

 
Źródła nie znaleziono