Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Czyli „w Polsce problem żydowski nie istnieje”.

Moje rodzinne miasto Wrocław odwiedził dzisiaj wraz ze swoją świtą Jarosław Kaczyński. Ponieważ ogłoszono, że spotkanie ma polegać na zadawaniu pytań wybrałem się tam aby zapytać o zagrożenia, jakich poseł PiS Adam Lipiński, prawa ręka Jarosława Kaczyńskiego, upatruje w nurtach narodowych, o czym się ostatnio wypowiadał na łamach Gazety Wyborczej.

Na miejscu się niestety okazało, że zadawać pytań bezpośrednio to nie za bardzo, ale można je składać na kartkach i że „większość o ile czas pozwoli” zostanie przeczytana. Napisałem więc swoje pytanie i przekazałem przemiłej i bardzo ładnej dziewczynie z wrocławskich struktur PiS, mniemając że prowadzącym nie zabraknie czasu na jego publiczne wyartykułowanie.

Pierwszą częścią spotkania była przemowa Jarosława Kaczyńskiego i jego krótkie zdiagnozowanie obecnej sytuacji Polski. Przyznaje, że słuchało się tego bardzo dobrze, wnioski były klarowne, konkretne i zgodne z moją oceną sytuacji.

Po wstępnej przemowie prezesa Kaczyńskiego przyszła kolej na pytania, okazało się jednak, że pytania zostały posegregowane w „zagadnienia” a prowadzący spotkanie szef wrocławskich struktur PiS będzie czytać po jednym z każdego zagadnienia, takim które to zagadnienie najlepiej reprezentuje. Najwyraźniej pytań o stosunek PiSu do narodowców, Młodzieży Wszechpolskiej było sporo bo to właśnie z tej optycznie największej kupki, zostało przeczytane pierwsze z pytań. Nie było to niestety moje pytanie, nie mniej jednak pytanie oddawało sens tego, o co chciałem zapytać.

Spodziewałem się, że Jarosław Kaczyński, którego poniekąd pogląd zaprezentował wcześniej Adam Lipiński na łamach GW, również w sposób sceptyczny odniesie się do idei Ruchu Narodowego, jako szkodliwego, rozbijającego prawicę – jego prawicę, jednak to co usłyszałem przeszło moje najśmielsze pojęcie a wypowiedź Lipińskiego z GW, którą jeszcze chwilę wcześniej uważałem za „szczyt szczytów” została w mgnieniu oka najzwyczajniej przez prezesa PiS zdeklasowana.

Co o narodowcach powiedział Jarosław? Czy udało mi się porozmawiać przed kamerą z posłem Lipińskim? Tego wszystkiego dowiecie się z poniższego filmu. Zapraszam.

Zanim jeszcze zobaczycie film ze spotkania, odsyłam do poniższego artykułu, który demaskuje wiele z kłamstw o Ruchu Narodowym propagowanych oprzez PiS:

http://prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/82376,smolensk-co-powiedzieli-zawisza-z-winnickim

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 http://youtu.be/z7fKW991DPk