Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Declan Ganley napisał specjalnie dla "Rzeczpospolitej" tekst, który każdy powinien przeczytać.
Artykuł „Oddajmy Europę jej mieszkańcom” choć właściwie mówi o tym, o czym powinni wszyscy dawno wiedzieć, dla wielu będzie z pewnością zaskoczeniem.
Co właściwie takiego pisze twórca europejskiego ruchu Libertas?
Właściwie nic nowego dla tych, którzy czytają  naszą stronę i inne strony narodowe, czy blogi.
Wszystko to jest nam już dawno wiadome, nazwane jednak po imieniu, bezpośrednio, bez ogródek i niepotrzebnych naleciałości politycznej poprawności, dla wielu będzie szokujące.
Dowiadujemy się w tym krótkim artykule jak funkcjonuje Unia Europejska, kto tak naprawdę sprawuje w niej władzę i jak daleko odbiega od demokracji.
Declan Ganley pisze o „obrastających w tłuszcz” urzędnikach i parlamentarzystach, o parlamencie nie zdolnym do jakichkolwiek działań, bo rozbitym na frakcje, i ponad 190 partii i o tym że 80% prawa narzuconego obywatelom Unii Europejskiej pochodzi od 27 komisarzy, których my obywatele „tego tworu” państwa europejskiego , nawet wybrać nie możemy.

Zachęcam do przeczytania całego artykułu, by dowiedzieć się że w Europie powstaje ruch, który walczy o DEMOKRACJE.
Artykuł w „Rzeczpospolitej” znajdziecie klikając tutaj: http://www.rp.pl/artykul/2,298591.html
A na naszej stronie można posłuchać wypowiedzi autora wielu książek Włodzimierza Bukowskiego , który porównuje Unie Europejską do byłego ZSSR i w prosty sposób wyjaśnia podobieństwo.

zjw.