Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Naukowcy twierdzą, że śmiertelne choroby takie jak ebola i AIDS są bronią biologiczną testowaną na Afrykańczykach. Inne raporty powiązały wybuch wirusa eboli z próbą redukcji populacji Afryki. Liberia okazuje się mieć najszybciej rosnącą populację na kontynencie.

Naukowiec w największym liberyjskim dzienniku: Ebola i AIDS wyprodukowane przez zachodnie firmy farmaceutyczne, amerykański Departament Obrony (DoD)?

http://www.caribdirect.com/ebola-western-creation-fact-falacy/

Szanowni Obywatele świata:

Przeczytałem wiele artykułów w internecie, a także z innych źródeł na temat zgonów w Liberii i innych krajach Afryki zachodniej i o ludzkich zniszczeniach spowodowanych przez wirus ebola. Około tydzień temu przeczytałem artykuł opublikowany w publikacji prasowej w internecie Przyjaciół Liberii, o tym że jest porozumienie, iż wybuch eboli w Afryce zachodniej był skutkiem kontaktu 2-letniego dziecka z nietoperzami, które przyleciały z Konga.

Ten raport zbił mnie z tropu w kwestii informacji o eboli, i zmusił mnie do napisania do Przyjaciół Liberii, i napisałem, że Afrykańczycy nie są ani naiwni, ani ignorantami, jak oni nam dają do zrozumienia. W odpowiedzi dr Vernon Stone powiedział, że artykuł nie był ich, a Przyjaciele Liberii jedynie go zamieścili. Następnie zapytał czy mógłby zamieścić mój list na forum internetowym. Udzieliłem pozwolenia, ale nie widziałem by go opublikowano.

Z uwagi na bardzo liczne zgony, strach, traumę fizjologiczną i rozpacz pośród Liberyjczyków i innych obywateli Afryki zachodniej, ciąży na mnie obowiązek przyczynienia się do rozwiązania tej wyniszczającej sytuacji, jeśli nie zostanie odpowiednio skonfrontowana. Opiszę to w 5 punktach:

EBOLA JEST GENETYCZNIE ZMODYFIKOWANYM ORGANIZMEM (GMO)


Horowitz (1998) celowo i jednoznacznie wyjaśnił zagrożenie nowymi chorobami w swojej pracy Pojawiające się wirusy: AIDS i ebola – przyroda, przypadek czy zamiar [Emerging Viruses: AIDS and Ebola – Nature, Accident or Intentional]. W wywiadzie z dr Robertem Streckerem w Rozdz. 7, dyskusja na początku lat 1970 ujawniła co jest oczywiste, że toczyła się wojna między KGB i CIA, i ‚produkcja’ wirusów podobnych do AIDS była skierowana na przeciwnika. W wywiadzie mimochodem wspomniano o Fort Detrick, „Budynku Eboli” i ‚licznych problemach z dziwnymi chorobami’ w “Frederick [Maryland]„. W Rozdz. 12 swojej pracy potwierdził istnienie Amerykańskiego Przemysłu Wojskowo-Medycznego, który przeprowadza testy na broni biologicznej pod przykrywką podawania szczepionek w celu kontrolowania chorób i poprawy zdrowia „czarnych Afrykańczyków zagranicą”. Praca ta jest wspaniała, i powinni przeczytać ją wszyscy liderzy i każdy zainteresowany nauką, zdrowiem, narodem i intrygą. Jestem zdumiony tym, że afrykańscy liderzy nie odnoszą się do tych dokumentów.

EBOLA MA STRASZNĄ HISTORIĘ, A TESTOWANIE JEJ JEST POTAJEMNIE PROWADZONE W AFRYCE

W tej chwili czytam powieść Gorąca strefa [The Hot Zone] Richarda Prestona (wyd. 1989 i 1994), jest bardzo niepokojąca. Mówi się iż płodny i wybitny pisarz Steven King tak wypowiedział się o niej: „Jedna z najbardziej przerażających rzeczy jakie czytałem. Bardzo niezwykła praca”. Jako bestseller w New York Times, Gorącą strefę przedstawia się jako „przerażającą prawdziwą opowieść”. Tak, przerażająca, gdyż patologiczny opis tego co wykryto u zwierząt zabitych wirusem ebola to dokładnie to co wirus robi obywatelom Gwinei, Sierra Leone i Liberii w najnowszym wybuchu: wirus eboli niszczy ludzkie organy wewnętrzne i po śmierci ciało rozkłada się błyskawicznie: mięknie i tkanki zamieniają się w galaretę, nawet jeśli przechowuje się je w niskich temperaturach. Spontaniczne przekształcenie się w płyn, tak dzieje się z osobami zabitymi wirusem ebola! Autor wymieniony w p. 1 – dr Horowitz, łaja Gorącą Strefę za pracę politycznie poprawną, według mnie dlatego, że jego książka stara się być bardzo prawdziwa. Incydent z ebolą w 1976 w Zairze za prezydenta Mobutu Sese Seko, był wprowadzeniem GMO eboli do Afryki.

CAŁA AFRYKA I AFRYKA ZACHODNIA OD LAT BYŁY MIEJSCAMI TESTOWANIA POJAWIAJĄCYCH SIĘ CHORÓB, ZWŁASZCZA EBOLI

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i kilka innych agencji ONZ zostały zamieszane w wybór i wrobienie krajów afrykańskich w uczestnictwo w testowaniu i promowaniu szczepień, choć wykonujących rożne testy. Artykuł Jona Rappaporta z 2 sierpnia 2014 Afryka zachodnia: co robią badacze broni biologicznej w strefie eboli? [West Africa: What are US Biological Warfare Researchers Doing in the Ebola Zone?] w Global Research precyzuje problem stojący przed afrykańskimi rządami.

W tym jak i w innych artykułach widoczne są, między innymi:

(a) Amerykański Wojskowy Instytut Badań Medycznych nad Bronią Biologiczną (USAMRIID), dobrze znany ośrodek badań nad bronią biologiczną w Fort Detrick, Maryland

(b) Tulane University w New Orleans, USA, zdobywca funduszy na badania, w tym ponad $7 mln z Krajowego Instytutu Zdrowia (NIH) na finansowanie badań nad wirusową gorączką krwotoczną Lassa

(c) Amerykańskie Centrum Kontroli Chorób (CDC)

(d) Lekarze Bez Granic (znani pod francuską nazwą Medicins Sans Frontiers)

(e) Tekmira, kanadyjska firma farmaceutyczna

(f) Brytyjska GlaxoSmithKline, i

(g) Rządowy szpital w Kenema, Sierra Leone.

Raporty opowiadają historie o amerykańskim Departamencie Obrony (DoD) finansującym testy z ebolą na ludziach, które rozpoczęły się kilka tygodni przed wybuchem eboli w Gwinei i Sierra Leone. Raporty są dalej sporządzane i twierdzą, że DoD dał kontrakt o wartości $140 mln Tekmirze na przeprowadzenie badań nad ebolą. Ta praca badawcza obejmowała infekcję śmiertelnego wirusa eboli zdrowym osobom. Dlatego DoD jest na liście kolaborantów „Pierwszych na Ludziach” prób klinicznych eboli (NCT02041715), które rozpoczęły się w styczniu 2014, tuż przed ogłoszeniem epidemii eboli w marcu w Afryce zachodniej. Jedyną pozytywną i etyczną gałązką oliwną widoczną w całym moim czytaniu jest to, że Theguardian.com napisał: „Finansowanie przez amerykański rząd testów eboli na zdrowych osobach pojawia się pośród ostrzeżeń ze strony wybitnych naukowców z Harvard i Yale, że takie eksperymenty na wirusie ryzykują wybuchem światowej epidemii”. To zagrożenie trwa nadal.

POTRZEBA CZYNNOŚCI PRAWNYCH W CELU OTRZYMANIA ODSZKODOWAŃ ZA DOZNANE SZKODY Z POWODU KONTYNUACJI NIESPRAWIEDLIWOŚCI W KWESTII ZGONÓW, KRZYWD I TRAUMY NARZUCONEJ NA LIBERYJCZYKÓW I INNYCH AFRYKAŃCZYKÓW POPRZEZ EBOLĘ I INNE CZYNNIKI CHOROBOWE.

Ameryka, Kanada, Francja i W Brytania uczestniczą w odrażających i szatańskich działaniach jakimi są te testy z ebolą. Potrzebne jest ubieganie się o odszkodowania karne i cywilne za szkody, i afrykańskie kraje i narody powinny zapewnić sobie adwokatów by otrzymać zadośćuczynienie od tych krajów, pewnych korporacji i ONZ. Jest wiele dowodów przeciwko Tulane University, i tam powinny rozpocząć się procesy. Artykuł Yoichi Shimatsu opublikowany 18 sierpnia 2014 w Liberty Beacon – Wybuch eboli zbiega się z kampaniami szczepień ONZ [The Ebola Breakout Coincided with UN Vaccine Campaigns].

AFRYKAŃSCY LIDERZY I KRAJE MUSZĄ POKIEROWAĆ OBRONĄ NIEMOWLĄT, DZIECI, AFRYKAŃSKICH KOBIET I MĘŻCZYZN I OSÓB STARSZYCH. CI OBYWATELE NIE ZASŁUGUJĄ NA TO BY WYKORZYSTYWAĆ ICH JAKO KRÓLIKI DOŚWIADCZALNE!

Afryce nie wolno pozwolić na to by kontynent stał się miejscem wywózki i składowania niebezpiecznych substancji chemicznych, niebezpiecznych leków i czynników chemicznych lub biologicznych pojawiających się chorób. Istnieje pilna potrzeba pozytywnych działań w zakresie ochrony mniej zamożnych z biedniejszych krajów, zwłaszcza obywateli afrykańskich, których kraje nie są tak naukowo jak i przemysłowo wyposażone jak Stany Zjednoczone i większość krajów zachodnich, źródła większości wirusowych lub bakteryjnych GMO, które zostały specjalnie zaprojektowane jako broń biologiczna. Najbardziej niepokojące jest to, że rząd USA kierował laboratorium badawczym bioterroryzmu nad wirusową gorączką krwotoczną w Sierra Leone. Czy są jakieś inne? Wszędzie tam gdzie one istnieją, to jest czas by je rozwiązać. Jeśli istnieją jakieś inne takie miejsca, to wskazane jest, by podjęły spóźniony, ale istotny krok: by Sierra Leone zamknęła amerykańskie laboratorium broni biologicznej i zatrzymała dalsze badania w Tulane University.

Świat musi się tym zainteresować. Wszyscy Afrykańczycy, Amerykanie, Europejczycy, narody Bliskiego Wschodu, Azjaci i ludzie z każdego kąta świata powinni wyrazić zdumienie. Narody afrykańskie, zwłaszcza obywatele Liberii, Gwinei i Sierra Leone stają się ofiarami i umierają każdego dnia. Posłuchajcie ludzi którzy nie mają zaufania do szpitali, którzy nie mogą się witać uściskiem dłoni, przytulać swoich krewnych i przyjaciół. Umierają niewinni ludzie i oni potrzebują naszej pomocy. Kraje są biedne i nie stać ich na sprzęt ochrony osobistej (PPE) wymagany w tej sytuacji. Zagrożenie jest realne, i jest szersze niż tylko kilka krajów afrykańskich. Wyzwanie jest globalne, i prosimy o pomoc zewsząd, w tym od Chin, Japonii, Australii, Indii, Niemiec, Włoch, a nawet od ludzi o dobrym sercu ze Stanów Zjednoczonych, Francji, W Brytanii, Rosji, Korei, Arabii Saudyjskiej i z każdego miejsca które chce nam pomóc. Sytuacja jest dużo gorsza niż my z zewnątrz możemy sobie wyobrazić, i musimy zapewnić im wszelką pomoc. Żeby zapewnić by przyszłość miała mniej tego rodzaju tragedii, ważne jest by teraz żądać by nasi liderzy i rządy były uczciwe, transparentne, sprawiedliwe, i zaangażowane produktywnie. Oni muszą być odpowiedzialni wobec narodów. Proszę sprzeciwiajcie się i zatrzymajcie testowanie eboli i szerzeniu się tej podłej choroby.

Bardzo dziękuję. Z szacunkiem

Dr Cyril E Broderick, Sr.

O autorze: Dr Broderick – b. profesor Wydz. Patologii Roślin, University of Liberia, Wydział Rolnictwa i Leśnictwa. Przez wiele lat wykładał na Wydziale Rolniczym na University of Delaware.

http://www.caribdirect.com/ebola-western-creation-fact-falacy/
Africans Know Ebola and AIDS are Bio Weapons
Źródło: http://www.zengardner.com/africans-know-ebola-aids-bio-weapons/
White Wolf – 25.09.2014, tłum. Ola Gordon

Za:  http://wolna-polska.pl

Za:  http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=13931&Itemid=138438434263