Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Bardzo niepokojące zestawienie faktów

Ameryka przysyła swojego kluczowego polityka by poparł wysiłki rządu. Tym samym jak zwykle zdradza swojego wiernego zausznika jakim do tej pory był szef opozycyjnego obozu. Ten drugi prawdopodobnie przełknie tę zniewagę bo tak czy inaczej wiernie służy celom USSA. Wierny PiS jest bez znaczenia bo zawsze poprosi o kość więc tym razem Amerykanie swe wysiłki skupili na obozie rządzącym. Oni już wybrali zwycięzcę, a to ZAWSZE oznacza, że tak już postanowiono. W takim układzie wybory to będzie jawna parodia. Okazuje się , że dramatyzm Wajdy opierał się na faktach. PO wychodzi na  o wojnę tyle, że tym razem na szersze światowe błota bo już nie chodzi o krajowe bagienko.

WOJNA MA BYĆ I BASTA

Wojna się opłaca

http://newworldorder.com.pl/artykul.php?tytul=IDZIE++WOJNA!++To+jedynie+s%C5%82uszna+droga+opanowania+kryzysu.+&id=1682

Prowokacja goni prowokację

5 maja „Tajne” spotkanie szefów Chin i KRLD

19 maja prowokacja morska z rzekomym zatopieniem okrętu  Korei Południowej

25 maja prowokacja (głośnikowa ) na granicy Korei. KRLD  ogłasza gotowość bojową, ale wojny nie udało się wywołać.

14 czerwca  "The Times" poinformował, że Arabia Saudyjska zgodziła się udostępnić swoją przestrzeń powietrzną i lotniska dla izraelskiej armii w  przygotowaniach do ewentualnego ataku na Iran.

21 czerwca  można było odnaleźć informacje o wyjściu wielkiej międzynarodowej armady w kierunku zatoki perskiej. Na flotę składają się największe okręty wojenne są wśród nich łodzie podwodne uzbrojone w głowice atomowe . Armada w liczbie około szesnastu potężnych jednostek stanowi ledwie część planu. O ile takie manewry morskie można uznać za ewentualne próby straszenia czy pokaz siły to reszta działań jest już jednoznaczna w wymowie.

24 czerwca Media podają , że Izrael przygotowuje się do ataku na jedno z muzułmańskich państw i przewozi uzbrojenie do Arabii Saudyjskiej celem ataku ma być Iran

24 czerwca  Siły Amerykańskie rozlokowane w bazach w Azerbejdżanie koncentrują się na granicy z Iranem. Iran odpowiada mobilizacją i przemieszcza swoje wojska do tej granicy.

25 czerwca Obama i Miedwiediew ostentacyjnie jedzą „piekielnego burgera” co ma być sygnałem dla świata, że Rosja nie wystąpi zbrojnie przeciw tej rzezi , ale cicha korzystna dla obu stron sprzedaż broni to już inna bajka. Miedwiediew bawi się nowym telefonem z bezpośrednim łączem do NOBLISTY Obamy.

29  czerwca tik tak tik tak  GROZI  NAM FAKTYCZNA  WOJNA  NUKLEARNA

Od dawana społeczeństwo pobierające papkę medialną jest przygotowane do drobnej precyzyjnej operacji chirurgicznej zakamuflowanej pod hasłem „  prewencyjnego ataku na irańskie instalacje atomowe” Problem w tym, że zaangażowane siły Izraela i skala tej  operacji przypominają raczej planowaną rzeź jaka dobywa się systematycznie na narodzie palestyńskim. Nie będzie tu mowy o chirurgicznych atakach ale masowym mordzie.

Nasuwają się tu ewidentnie słynne masońskie plany trzech wojen światowych. (http://www.zbawienie.com/plan3wojen.htm lub wiele innych żródeł)

Czy w tej krwawej jatce mają brać udział Polacy ? Oczywiście ! Chyba nie sądzicie że Pani Clinton przyjedzie tu jedynie dla okazania sympatii Komorowskiemu.

To byłoby bardzo  naiwne rozumowanie tym bardziej , że śmierć głowy naszego Państwa jakoś nie wzruszała czołowych polityków USA.

Czemu ta operacja rozgrywa się potajemnie czemu media o niej milczą ?

Czy wojna to aż tak nudny temat ? W TVN 24 przeczytacie o sukcesie sex biznesu , Obamie flirtującym z obleśną Gagą. Wybory oraz Igrzyska dla mas ale żeby znaleźć coś na NAJWAŻNIEJSZY dla świata temat to się musicie na grzebać.

W całym zamieszaniu nie mówi się o Chinach, które na tym ataku podobnie jak KRLD ucierpią ekonomicznie przez utratę surowców(ropa i gaz). O ile Rosja przez wycofanie się z dostawy  rakiet do Iranu wyraźnie wskazała , że nie  będzie się wtrącała o tyle nie ma pewności co do reakcji Chin, które kolejny raz zostaną pozbawione surowców w wyniku zamieszek wewnątrz państwowych. To bardzo ciekawa sprawa warto prześledzić los Chińskich inwestycji na świecie . Wszystkie kończą się w ten sam sposób, przewrót zamach zmiana władz i po kontrakcie , a w tle zawsze działanie USSA.

Tak czy inaczej warto sobie zadać pytanie czy poparciem opartym o wymianę handlową nie POpchniemy Polski w kierunku nowej zbrodni – WOJNIE ?

Czy nie mamy dosyć farsy Afgańskiej? Czy nie za wcześnie zapomnieliśmy o naszej „szczytnej” i „lukratywnej” misji w Iraku?

Czas powiedzieć WOJNIE STOP ! Niech Politycy sami idą się zabijać – szerokiej drogi padlinożercy!!!

Za: http://newworldorder.com.pl/artykul,2245,WOJNA-NAJAZD-NA-IRAN-POpierajcie-USA

Nadesłał: "Jacek"

Źródła nie znaleziono