Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Kod_291
To prawdopodobnie początek społecznego otrzeźwienia. Błyskawicznie rodzi się nowy potężny ruch polityczny, który ma dość lewicowego kłamstwa i islamskiej przemocy.

  W ciągu zaledwie dwóch dni ponad 100 tys. osób dołączyło do facebookowej grupy poparcia dla szwedzkiego policjanta, którego wyrzucono z pracy za to, że ujawnił masową przestępczość wśród imigrantów. Pokazuje to, że Szwedzi – w odróżnieniu od swoich władz – mają dość ogarniającej kraj muzułmańskiej anarchii.

Przypomnijmy, że w ostatni piątek policjant z Örebro z 47-letnim stażem Peter Springare wyciągnął na światło dzienne skrzętnie ukrywane przez władze informacje o zalewającej kraj imigranckiej przestępczości.


Zobacz co ujawnił: „Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed…” Szwedzki policjant ujawnia zbrodnie imigrantów!

 W zemście za pokazanie prawdy jego własne kierownictwo złożyło na niego doniesienie o popełnieniu przestępstwa i został on – tuż przed emeryturą – zwolniony z pracy. Tysiące oburzonych Szwedów uznały to za kneblowanie debaty publicznej i wystąpiło z poparciem dla Petera Springare’a.

 Wśród nich są także inni policjanci, nie tylko ze Szwecji, ale i z sąsiedniej Danii, gdzie mają oni taki sam problem. Oto co napisał jeden z funkcjonariuszy ze szwedzkiego Göteborga Tomas Åsenlöv:

 „Pracuję w policji ponad 43 lata. W pełni zgadzam się z Peterem. W policji został wprowadzony specjalny Kod 291, nakazujący ukrywać przed opinią publiczną wszystkie raporty o zbrodniach dokonywanych przez imigrantów. Każdy kto się nie podporządkuje – jest usuwany ze stanowiska.

Rozumiem, że młodsi oficerowie mogą obawiać się otwarcie powiedzieć, co myślą bo to zniszczy ich karierę – zostaną uznani za nielojalnych. Ale ja wkrótce przechodzę na emeryturę i nie boję się. Już wcześniej kiedy zobaczyli, wyrażam opinie na tym forum wezwali mnie i kazali, żebym przestał.

 Ale szwedzka opinia publiczna musi poznać fakty. To się już zaczęło. Sprawimy, że nasi przywódcy będą zmuszeni otworzyć w końcu oczy i przestać zaprzeczać prawdzie” – pisze funkcjonariusz.

Zdaniem obserwatorów, nie ma wątpliwości, że policjant Springare wywołał lawinę, którą szwedzkim władzom będzie bardzo trudno zatrzymać. Tysiące osób na jego facebookowej grupie poparcia wzywają już do powołania ruchu politycznego przeciwstawiającego się lewackiemu mainstreamowi.

 I chociaż rękami swoich dziennikarzy lewica robi co może, wyzywając zwolenników Springare’a od „rasistów i nazistów”, to nie ulega już wątpliwości, że przyszłoroczne wybory w Szwecji mogą przybrać zupełnie nieoczekiwany obrót.

Reporters.pl

Za: http://reporters.pl/5325/lawina-ruszyla-szwedzcy-policjanci-ujawniaja-kod-291-zatajac-zbrodnie-imigrantow/


Za: http://www.wicipolskie.org/?p=22412

Źródła nie znaleziono
Klub Współczesnych Narodowców

"Myśli nowoczesnego Polaka"
"Kościół, Naród i Państwo"

„Mamy sytuację dzisiejszą. Herezja i apostazja jest faktem. Nie widzi tego chyba tylko ten, kto nie ma pojęcia o tym, co to jest i jaką jest wiara katolicka”.


"Eksperci od bezpieczeństwa przewidują, że jeszcze kilka tysięcy obywateli Unii europejskiej padnie ofiarami przemocy i terroru ze strony migrantów, zanim fala, która powoli się podnosi we wszystkich krajach Unii europejskiej, zmyje tych wszystkich cynicznych polityków, którzy wciąż stoją murem za szaloną kanclerzycą Merkel."
- monsieurb


Chrześcijaństwo cierpi prześladowania !
Chrześcijanie stanowią około 30% mieszkańców Ziemi. Spośród około 1,8 mld wyznawców tej religii około 200 milionów jest prześladowanych, a corocznie ginie za wiarę blisko 90 tysięcy.. (w roku 2012 przyp.red.)

"Lecz przed tym wszystkim podniosą na was ręce i będą was prześladować."
- Ewangelia wg św. Łukasza


Komentarze należą do osób które je zamieściły. Nie bierzemy odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedzialność za zawartość zewnętrznych połączeń z siecią www spoczywa na osobach lub instytucjach, które oddały je do publicznej elektronicznej dyspozycji.


„Jedna jest Polska jak Bóg jeden w niebie,
Wszystkie me siły jej składam w ofierze
Na całe życie, które wziąłem z Ciebie
Cały do Ciebie, Ojczyzno, należę...”.
- Jan Lechoń


Nie mam swoich dzieci, ale walczę o Polskę dla Twoich!


„Jeśli wolność słowa w ogóle coś oznacza, to oznacza prawo do mówienia ludziom tego, czego nie chcą słyszeć”  – George Orwell

"Neoliberalny kapitalizm to gwóźdź do trumny narodu – ludzie wycieńczeni walką o przetrwanie, związanie końca z końcem, stracą z pola widzenia dobro innych Polaków – i całego narodu. To droga do zniewolenia i klęski."
- „Polska Myśl Narodowa”


„Solon twierdzi, że kiedy państwo jest podzielone na dwa przeciwne obozy, to obywatel, nie chcący należeć do żadnego, winien być karany jako zdrajca narodu. Mogło to być prawdą za czasów Solona, kiedy nieomylny zakon z Nieba nie był jeszcze dany. Dziś jednak, kiedy kraj dzieli się na dwa stronnictwa, z których każde stoi pod fałszywym sztandarem, obowiązkiem prawego obywatela, który poznał prawdę absolutną, jest zatknąć trzecią chorągiew i nawoływać obydwa obozy, by się pod nią zjednoczyły, a zaniechawszy bezpłodnych waśni, wspólnie zabrały się do zbudowania narodowego gmachu na niezłomnym fundamencie wiekuistej Prawdy”.
- Zygmunt Krasiński (z „Pamiętników” Zygmunta Szczęsnego Felińskiego s. 275)


(...) „Nie jest możliwe, by ci, którzy naruszyli doktrynę Kościoła w odniesieniu do rozwodów, homoseksualizmu i aborcji, mogli być powitani w Kościele bez głębokiego nawrócenia. To nie jest nauka akademicka. To słowo Boże” – przypomniał duchowny. – Nie możemy być jak partie polityczne i zmieniać nasz program jedynie w celu uzyskania dobrej opinii i głosów wyborców. Nie jesteśmy kandydatami na prezydenta – ks. kard. Gerhard Ludwig Müller


Rabin Icek Kaduri ujawnił imię Mesjasza - Jezus

Odsłon artykułów:
42782418