Państwo
Pytania, pytania - Jacek Bezeg
- Szczegóły
- Kategoria: Państwo
- Odsłony: 8734
Hipotezy o śmierci bez udziału osób trzecich nie da się obronić przy takim ułożeniu ciała i w tych okolicznościach jego odnalezienia.
Podobnie motyw zabójstwa w celach rabunkowych, nie wchodzi w grę w przypadku osoby tak niewiele posiadającej. No i dlaczego nie zabrano auta?
Jeśli zabójstwo, to dlaczego nie pozbyto się ciała? Dlaczego wręcz wystawiono je na widok publiczny?
W wielu krajach brak ciała nie pozwala skazać sprawcy, a jeśli Dariusz miał zamiar wyjechać z kraju na dłużej, to któż by się dziwił, że zniknął?
Czyżby sprawca nie miał za grosz lęku przed karą?
Toczące się (ponoć) śledztwo powoduje powstanie w umysłach nawet średnio inteligentnych osób kolejnych pytań. Dlaczego nie da się stwierdzić jak długo stał tam samochód, jeśli teren jest monitorowany? Czy w przypadku innych zdarzeń też były takie problemy z tym monitoringiem?
Minęło kilka dni i dowiadujemy się, że pogrzeb już się odbył i to w ścisłym rodzinnym gronie. Zamiast wyjaśnień pojawiają się kolejne pytania. Czy decyzja o pogrzebie, praktycznie w tajemnicy, była suwerenną decyzją rodziny? Czy może, ktoś ich o to poprosił? Dlaczego nam, mimo próśb, rodzina sekretu nie zdradziła, a gw, która jeszcze i po śmieci Dariusza opluwała zawiadomiona została? O ironio, to właśnie z notatki na jej łamach o pogrzebie się dowiedzieliśmy.
Dla osób mieszkających daleko stąd, są to wszystko sprawy niezrozumiałe i niewyobrażalne, lecz my, mieszkający tu, jakoś z tymi pytaniami i nasuwającymi się odpowiedziami, musimy żyć.
Za: http://www.ospn.opole.pl/?p=art&id=357
RadioMaryja.pl
05 luty 2025
Katolicki Głos w Twoim domu- USA: zidentyfikowano prawie wszystkie ofiary zderzenia samolotu ze śmigłowcem
- Hiszpański rząd podjął decyzję o skróceniu tygodnia pracy do 37,5 godziny
- D. Trump zapowiedział chęć długoterminowego przejęcia kontroli nad Strefą Gazy
- Serwis informacyjny, godz. 02.00
- Serwis informacyjny: Skrót informacji z kraju i ze świata
- Premier D. Tusk zapowiedział, że po wyborach prezydenckich dojdzie do rekonstrukcji rządu
- Polski Punkt Widzenia: pos. Michał Woś (04.02.2025)
- W Polsce powstaje 49 Centrów Integracji Cudzoziemców, jednak premier przekonuje, że nasza ojczyzna nie będzie objęta przymusową relokacją migrantów
- Myśląc Ojczyzna – prof. Piotr Jaroszyński
- M. Wąsik: Pakt migracyjny przyjęty ostatecznie przez D. Tuska jest szaleństwem dla Polski. Nasz kraj musi wypowiedzieć ten pakt
- USA: grupa studencka pozwała uniwersytet za dyskryminowanie białych i azjatyckich kandydatów
- Od lipca dodatek mieszkaniowy dla służb mundurowych od 900 do 1800 zł