Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Robert Bąkiewicz (Marsz Niepodległości) zainaugurował na konferencji prasowej kampanię społeczną #NieDlaRoszczeń w ramach, której w Polskę wyjadą mobilne billboardy. Zapowiedziano także akcje zbierania podpisów pod listem do Donalda Trumpa z żądaniem uchylenia ustawy JUST/447. Jako pierwszy głos na konferencji zabrał rzecznik Marszu Niepodległości, Damian Kita:
„W Polskę wyjadą mobilne billboardy, które będą informowały o naszej kampanii. Kierujemy także list z apelem do Prezydenta Trumpa”

Marsz Niepodległości: Kampania billboardowa i list do Prezydenta USA

Następnie głos zabrał Tomasz Kalinowski z MN, który wskazał na szerzący się w ostatnich tygodniach antypolonizm oraz na trwającą kampanie nienawiści wobec Polski. „Próbuje się od Polaków wyłudzić pieniądze, dlatego my nie możemy pozostać bierni” – powiedział działacz narodowy. Dodał także:
„Rząd Polski nie działa dostatecznie dobrze,, nie reaguje stanowczo na działania Izraela i Stanów Zjednoczonych. Dlatego organizujemy kampanię społeczną #NieDlaRoszczeń”

 

Prezes Marszu Niepodległości Robert Bąkiewicz omówił bardziej szczegółowo na czym polegać będzie rozpoczynająca się kampania, podczas której zbierane będą podpisy pod listem do Prezydenta Trumpa, organizowane pikiety i realizowane będą kampanie informacyjne.

 

Ze względu na słabe działania rządu stowarzyszenie będzie wykupywać miejsca reklamowe w izraelskich i amerykańskich stacjach telewizyjnych. Również dzięki zaangażowaniu Polonii amerykańskiej zostaną podjęte odpowiednie kroki, dlatego będą oni wręczać senatorom i kongresmenom kopie listu do Prezydenta Trumpa.

Na pytanie red. Dąbrowskiej z Radia Maryja „Czy działania rządu nie uspokajają działaczy Marszu” Bąkiewicz odpowiedział:

Propaganda pisowska z jednej strony mówi, że ustawodawstwo amerykańskie nie dotyka Polski, podczas gdy z drugiej strony najwyżsi amerykańscy politycy mówią aby Polacy wypłacili roszczenia”

Przypomniał także o podobnej sytuacji, która wystąpiła w Szwajcarii –

„W latach 90-tych w podobnych okolicznościach doszło do ataku na Szwajcarię, która wypłaciła takie roszczenia środowiskom żydowskim”

Bąkiewicz zaapelował również do wsparcia finansowego rozpoczętej kampanii. Poprosił, by środki wpłacać na konto Marszu Niepodległości.

Wszelkie potrzebne informacje znajdują się na stronie ustawa447.pl

Wideo z konferencji można obejrzeć w materiale poniżej:

Zobacz spot kampanii #NieDlaRoszczeń

=====================================

Jolanta Stajszczak

Gdzie składać podpisy na tej liście? Patrzyłam na www.ustawa, ale tam nie mogę info znaleźć. Można w Waszej siedzibie? Będę w W- wie za kilka dni, więc podeszłabym.
Pozdrawiam.

 

Umieśćcie ten list na twitterze Trumpa, Netanjahu i każdego znaczącego! Wtedy cały świat się dowie, a przekazanie go do ambasady nie daje żadnej pewności, w ogóle go przekażą! Do sieci go po angielsku!

 

Wasze hasło: najbardziej ucierpieliśmy- najwięcej zapłacimy, jest złe! Już z góry się zgadzacie na zapłatę, bo to to hasło sugeruje!
Powinno brzmieć: Najwięcej ucierpieliśmy w II w. św.- nie jesteśmy nikomu nic winni!
Albo: Najwięcej ucierpieliśmy w II w. św. od waszych współbraci także! Nie jesteśmy wam, żydzi, nic winni!
I, myślę, to drugie hasło dobitnie wskazuje, kto naprawdę jest winny!


https://medianarodowe.com/marsz-niepodleglosci-ustawa-447/

Za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=24902&Itemid=100