Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Ludzie normalni w Polsce są załamani. Nie oglądają telewizji, nie słuchają radia. Wewnętrzna żałoba. Znajomi zajmują myśl dokształcaniem się, zaległymi remontami, myślą o przygotowaniu się wewnętrznym na przyszłą nieuniknioną walkę.
Kiedyś przerabialiśmy już to uczucie bezradności na lekturach okresu Pozytywizmu. To się nazywało i nadal nazywać będzie "Praca od podstaw".
Wtedy też nas żydactwo wykrwawiało nas i pokrętnymi działaniami wcześniej (przekupstwem m.in) doprowadziło do utraty niepodległości i do rozbiorów.

Jest świetna przedwojenna mądra książka wznowioną w 2006 roku, autorstwa ks. dr Stanisława Trzeciaka "Talmud o gojach a kwestia żydowska". Jest tam rozdział pt. Sztadlani. Wielu z nas pewnie nie wie już, że wśród żydów istnieje taki zawód. Gmina daje im pieniądze a oni mają obowiązek przekupywać tych którzy mogą dla nich coś ważnego załatwić wśród nas gojów. Mały cytat z tego rozdziału: "Rząd żydowski przez swoją instytucję łapowniczą sztadlanów i przy nadzwyczaj liberalnym ustroju Polski z liberum veto, miał zawsze możność nie dopuścić na Sejmie do żadnej pożytecznej uchwały, która by nadawała Polsce tężyznę i siłę. Na słabej Polsce zależało zawsze żydom, bo tylko przy słabym organizmie mogli oni swe cele osiągnąć, mogli się wzmacniać. Za ich pieniądze wybrano Augusta II i odtąd Polska stanęła na równi pochyłej dążąc do upadku w przyśpieszonym tempie. Przy pomocy przekupstwa zrywali żydzi sejmy i nie dopuszczali do żadnej reformy, aż wreszcie przy pomocy masonerii doprowadzili do rozbiorów Polski".
Przez lata próby Polaków z USA otwierania oczu rodzin, przyjaciół, znajomych w Polsce zawsze kończyła się przypisywaniem nam fobii. - Wcale się nie cieszę że wyszło na moje. Ale to stwierdzenie że Polak i przed szkodą i po szkodzie głupi nie jest wcale głupie.

Czy obejrzeliście film Zmartwychwstanie Poręby? Namawiam obejrzyjcie!
Trzeba więcej ludzi by nieść kaganiec oświaty w ludzi. Jeśli robią to tylko jednostki, jakiś nowy Żeromski, znowu będzie musiał gorzko napisać coś w stylu lektury :"Rozdziobią nas kruki i wrony".

Widzieliście jak w Białymstoku nasi drodzy rodacy wspaniale się bawili na festiwalu żydowskim? Łez już brak patrząc na to umysłowe zniewolenie.
Jak wlać rozum do tych naiwnych, otępiałych, przerobionych na żydowski użytek głów? Kiedyś i my byliśmy tacy ślepi.
Kołem to się wszystko toczy. Ale to nasze dzieci będą pokutować, oczy im się otworzą ale obawiam się że będzie już zapóźno!


Jadwiga

Za: http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3678&Itemid=138438434266