Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Chciałbym żebyście zwrócili uwagę nie tylko na skandaliczne działania "Międzynarodowej Perfidii" ale jeszcze bardziej na tych którzy ja obnażają z przebrania. Nie tylko zwrócili uwagę ale także obdarzyli ich swoim możliwie skutecznym wsparciem w najróżniejszych formach w zależności od zdolności, predyspozycji czy możliwości.
Najbardziej cenne działania w tym kierunku pochodziły i dalej pochodzą od osób działających samodzielnie, bez praktycznie żadnego wsparcia, nie zamożnych. Nie są słyszani z tego powodu. Możemy tylko polegać na sobie a do tego żeby praktycznie wesprzeć innych wcale nie musimy być zamożnymi osobami. Ilość  osób, ich zdolności i zdeterminowanie może pokonać pieniądz który jest używany przeciwko nim i niestety pochodzący od nas samych ale nie z naszej woli lecz z przymusu.

Przekazuje" Apel...", poniżej,  jako apel oraz co jeszcze ważniejsze ze istnieje Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej. Istnieje wreszcie wiele innych osób i bardzo małych grup godnych co najmniej szacunku ale jest to niewspółmiernie mało w stosunku do ilości kanalii którzy wśród nas dalej czują się i są bezpieczni na swoich stanowiskach, a dowód na to, to ks. Popiełuszko czy ostatnio dr. Dariusz Ratajczak, czy setki innych. Jego pradziad także zginął w walce o polskość. Poznaniacy jeszcze wtedy upamiętnili to nazwą ulicy jego nazwiskiem. (Franciszek Ratajczak, Powstanie Wielkopolskie, 1918, Poznań) Obecny stan wysycenia społeczeństwa "Międzynarodowa Chazaria" zapewnia, że nazwisko Dariusza Ratajczaka nie zostanie upamiętnione choć na to zasługuje nie mniej niż Franciszek Ratajczak.

Apel do posła Kalisza – Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka      


Szanowny Panie pośle Kalisz

Stowarzyszenie Przeciw Bezprawiu w Bielsku – Białej zwraca się z wnioskiem o zaprzestanie żenujących pańskich spektakli telewizyjnych np. w programie telewizyjnym „Rozmowa bardzo polityczna” i poświęcanie swojej uwagi wyłącznie sprawie Krzyża przed pałacem prezydenckim, o którym to ze względu na swoje przekonania nie ma Pan pojęcia.

Jest Pan Przewodniczącym Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka. Z racji swojej funkcji poselskiej zwracamy uwagę, iż obowiązkiem szefa w/w komisji jest wyjaśnienie przyczyn tej tragedii, a nie jej ośmieszanie. Tymczasem najwięcej czasu zajmuje Panu, to co powiedział czy też nie powiedział Jarosław Kaczyński, bądź jego współpracownicy. Przypominamy więc Panu jako Przewodniczącemu Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka, że nadal nie wyjaśniona jest sprawa bestialskiej śmierci Krzysztofa Olewnika. Nadal na wyjaśnienie czeka sprawa śmierci pańskiego kolegi gen. Papały – a prokuratura była tak profesjonalna, że nie zbadała nawet śladów krwi - a sędzia amerykański wyśmiał zeznania Zirajewskiego w sprawie ekstradycji Mazura. Od 2008 r. leży w Pana Komisji nasz wniosek jako organizacji społecznej występującej w imieniu 20 organizacji z całej Polski o spotkanie z Sejmową Komisją Sprawiedliwości i Praw Człowieka w związku z zastraszającą korupcją polskiej prokuratury i polskich sądów. Niestety nie miał Pan czasu przez 3 lata na wniosek odpowiedzieć, choć zobowiązuje do tego stanowione przez Sejm RP prawo. Miał Pan jednak czas na ośmieszające posła RP występy i udział w Europride Warszawa 2010.

Z powodu braku pańskiej reakcji na nasz wniosek o spotkanie i to od 3 lat, w tym roku od 18 maja przez 33 dni protestowaliśmy pod Sejmem RP, przeciwko bezprawiu prokuratorów i sędziów, a także permanentnemu naruszaniu w Polsce podstawowego prawa człowieka: prawa do sprawiedliwego sądu. Także w tym czasie nie znalazł Pan czasu na spotkanie – co jest pańskim obowiązkiem jako posła i Przewodniczącego Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.

Nasuwają się zatem dwie zasadnicze wątpliwości:

   1.    
że wie Pan o bezprawiu i korupcji w polskiej prokuraturze oraz sądach i jako adwokat nie chce się Pan narażać, bowiem trudno uwierzyć, iż nie znane są posłowi RP międzynarodowe wyniki badań o stanie korupcji w Polsce, która w UE jest na szarym końcu i wyprzedza tylko Rumunię i Bułgarię

   2.
albo też zamiast pracować zgodnie z regulaminem i obowiązkami posła RP woli Pan latać po polskich telewizorniach , wypowiadając się w tematach, w których wypowiadać się Pan jako Przewodniczący Komisji Praw Człowieka, nie powinien.
       
   3.
Nasza sugestia jest następująca: niech Pan poseł w końcu chwyci się pracy w Sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka – czyli zajmie się bezprawiem prokuratorów i sędziów, a nie zajmuje się Krzyżem, który dla prawdziwych Polaków jest wartością nadrzędną i narodową. Niech Pan w końcu wyznaczy termin spotkania ruchów obywatelskich z Komisją i nie zmusza nas do powrotu pod Sejm RP, co na pewno przy braku Pana reakcji zrobimy.
 

                                                                                                             Zarząd Stowarzyszenia


Całość w : http://www.aferyibezprawie.org/
oraz u Gajowego Maruchy:
http://marucha.wordpress.com/2010/07/21/apel-do-posla-kalisza/
i oby w świadomości wszystkich Polaków.

Wojciech Właźliński