Ocena użytkowników: 1 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Feminizm jest doskonałym przykładem tego, w jaki sposób mega kartel Rockefellera wykorzystuje niesamowitą moc środków masowego przekazu (tj. propagandy) do kontrolowania społeczeństwa.

W ciągu 40 krótkich lat wiele kobiet straciło kontakt ze swoimi naturalnymi instynktami miłości. W związku z tym rodzina jest w rozsypce, szaleństwo seksualne szerzy się, a wskaźniki urodzeń gwałtownie spadły.

Rozbuduję w tym co się dzieje rolę Rockefellera, ale najpierw musimy pamiętać, że dla kobiety miłość jest instynktownym aktem samoofiary.

Ona oddaje się swojemu mężowi i dzieciom, wypełnia swą rolę obserwując jak dzięki swej miłości i oddaniu rozwijają się jej dzieci, a w zamian otrzymuję miłość, szacunek i wdzięczność.

Kobieta składa tę najwyższą ofiarę tylko jednemu mężczyźnie, który będzie ją cenił i zapewniał rodzinie bezpieczeństwo, miłość i stabilność. Ludzie instynktownie chcą wypełnić tę odpowiedzialność, jest to istota związku heteroseksualnego (tj. małżeństwa): może to nie być dla wszystkich, ale jest to naturalna ścieżka dla większości.

Feminizm szkolił kobiety, by odrzuciły ten model jako „staroświecki, opresyjny stereotyp”, mimo że odzwierciedla on ich naturalne instynkty.

Brytyjski pisarz opisał rozmowę dwóch młodych kobiet, którą usłyszał:

„Wszyscy mężczyźni są dziś bezużyteczni” – powiedziała jedna z nich. „Tak”, powiedziała druga. „Problem polega na tym, że nie podjęli wyzwania feminizmu, nie rozumieją, że potrzebujemy ich bardziej męskich, a zamiast tego właśnie są co raz mniej”.

To jest ich logika? Jeśli kobiety są mniej kobiece, mężczyźni będą bardziej męscy? Mężczyźni nie są stworzeni do walki z kobietami. Teraz, gdy miłość i małżeństwo zostały „zdyskredytowane”, kobiety nie mają nic do wymiany za miłość, tylko płeć. Tak więc, wiele z nich ma nienaturalną obsesję na punkcie wyglądu i żałośnie daje swoje ciało wszystkim.

Trwała miłość nie opiera się na kobiecym seksapilu, osobowości czy osiągnięciach. Ostatecznie opiera się na samoofiarowaniu. Kochamy ludzi, którzy nas kochają.

Ludzie nie zdają sobie sprawy, że feminizm jest masową indoktrynacją, ponieważ nie są w stanie zidentyfikować sprawcy, środków ani motywu.

Niedawno Aaron Russo, producent filmów Bette Midler i ”Ameryka: od wolności do faszyzmu” zidentyfikował wszystkie trzy teorie potwierdzające to co opisałem.

Próbując zwerbować Russo do CFR, Nicholas Rockefeller powiedział mu, że jego fundacja rodzinna stworzyła wyzwolenie kobiet dzięki wykorzystaniu środków masowego przekazu w ramach długofalowego planu zniewolenia ludzkości. Przyznał, że chcą nas „chipować”. Ukrytym celem feminizmu jest zniszczenie rodziny, która napędza państwowemu praniu mózgów młodych ludzi. Korzyści uboczne obejmują wyludnienie i poszerzenie podstawy opodatkowania. Przemieszczanie mężczyzn w roli dostawców także destabilizuje rodzinę.

Konieczna jest drastyczna zmiana paradygmatu, aby nadać sens całemu światu. Rockefellerowie są częścią prywatnego kartelu bankowości centralnej – prywatnego świata, który kontroluje również media, obronę, przemysł farmaceutyczny i inne kartele. Aby chronić swój monopol na kredyt i majątek, ustanawiają światowe państwo policyjne („rząd światowy”) wykorzystując fałszywy atak z 11 września i niekończącą się wojnę jako pretekst. Rockefeller powiedział Russo o tym planie na rok przed 9-11.

Poeta Charles Peguy powiedział: „Wszystko zaczyna się od wiary i kończy w polityce”. Kartel bankowy potrzebuje filozofii, by usprawiedliwić angażowanie ludzkości. Ta filozofia to satanizm. Kartel kontroluje świat poprzez sieć okultystycznych społeczeństw powiązanych z masonerią, komunizmem, Watykanem i zorganizowanym żydostwem (B’nai B’rith, ADL, AJC, syjonizm).

Nowoczesna kultura zachodnia jest masońska. Opierając się na lucyferianizmie, masoneria naucza, że ​​człowiek, a nie Bóg, określa rzeczywistość (naturalnie, muszą oni uchylić naturalne i duchowe prawa, aby zapewnić sobie własną kontrolę). Zauważyli, że ludzie są tworami zmiennymi, które wolą wierzyć w to, co im się mówi, niż ufać własnemu rozumowi lub percepcji. Na przykład media skutecznie promują wartości homoseksualne, które kolidują z naszymi naturalnymi instynktami.

Każdy aspekt mass mediów (filmy, telewizja, czasopisma, muzyka, reklamy, wiadomości) jest używany do indoktrynacji i kontroli społecznej z ostatecznym celem zniewolenia. Istnieje związek między tym, co wydarzyło się w komunistycznej Rosji, a tym, co dzieje się obecnie w Ameryce. W obu przypadkach kartel bankowości centralnej zapewnia całkowitą kontrolę.

Aby zniszczyć rodzinę, media przekonały kobiety, że nie mogą polegać na umowie heteroseksualnej.

Illuminati podkopali naturalne instynkty kobiety za pomocą następujących mantr:

  1. Mężczyznom nie można dłużej ufać. Na przykładzie Lifetime Network Blyth doszedł do wniosku, że „wszyscy mężczyźni to 1) niewierne szczury 2) obraźliwe potwory 3) nieuczciwe dranie” (62-63)
  2. Kobiety są ofiarami z racji swojej płci. Blyth twierdzi, że media wysyłają „jedno przesłanie głośno i wyraźnie: ponieważ jesteśmy kobietami, pozostajemy ofiarami w życiu prywatnym, w pracy, w społeczeństwie jako całości”. (156) Tak więc kobiety muszą mieć poczucie krzywdy, uprawnień i buntu. Ta sama taktyka była używana do manipulowania Żydami, Czarnymi, robotnikami i gejami.
  3. Kobiety powinny być samolubne. „Wyzwolenie i narcyzm połączyły się” – mówi Blyth. Czas wolny oznacza teraz „czas dla siebie, spędzony samotnie, a może z dziewczynami, ale zdecydowanie bez współmałżonka i dzieci … Niekończące się artykuły głosiły nową feministyczną ewangelię, że oddawanie się sobie jest ważną częścią bycia zdrową, dobrze dopasowaną kobietą. ” (65)
  4. Seks nie jest zarezerwowany dla miłości i małżeństwa. Czasopisma takie jak Glamour i Cosmopolitan zachęcają młode kobiety do „wyjścia na pierwszą randkę”, otwarcie się gapią i bycia sportowcem w łóżku, bez dyskusji o małżeństwie lub rodzinie. (160) Takie kobiety nie mogą zaufać mężczyźnie, oddać siebie swej miłości.
  5. Samospełnienie leży w sukcesie zawodowym, a nie w mężu i rodzinie. „Społeczne korzyści związane z utrzymaniem pracy mają kluczowe znaczenie dla poczucia godności i własnej wartości” – piszczy Betty Friedan. W rzeczywistości „większość prac jest bardzo zwyczajna” (red. bardzo często ciężka) – zauważa Blyth (35-36.)

Tak więc wiele kobiet jest schizofrenicznych, ponieważ próbują pogodzić swoje naturalne instynkty ze stałymi napomnieniami, aby zrobić coś odwrotnego. Wrak – rozbite rodziny i dysfunkcjonalni ludzie – jest rozrzucony wszędzie.

W tym samym czasie Playboy itp. skierował podobny komunikat do mężczyzn. Nie musisz się żenić, by doświadczać zadowolenie seksualne, małżeństwo i dzieci są nudne.

Wnioski Dr Henry Makow

Ta konsekwentna perkusja medialna organizuje pranie mózgu. Społeczeństwo zostało całkowicie obalone przez centralny kartel bankowy, używając kultu satanistycznego, którego głównym narzędziem jest masoneria. Większość masonów jest nieświadoma prawdy, ale właściciele mediów są z pewnością.

Tylko sataniści niszczą macierzyństwo, dalekie od wzmacniania pozycji kobiet feminizm wiele wyłączył. Pozbawiło ich to pewnej i cennej roli społecznej i zredukowało ich do obiektów seksualnych i pracowników zastępczych.

Lucyferianie promują bunt, ponieważ sprzeciwiają się temu, co naturalne i sprzyjają szczęściu. Podobnie jak ich symbol, Lucyfer chce bawić się w Boga.

W Bożej miłości można dostrzec ogromną rolę i zasługi w poświęceniu kobiety dla męża i dzieci. Dlatego bankierzy muszą je zniszczyć.

Tłumaczenie: Sobrius

Źródło: https://www.savethemales.ca/001904.html?_ga=2.61200108.1794876618.1547314467-767362106.1547314467

https://chrzescijanka.wordpress.com

Za: https://marucha.wordpress.com/2019/01/29/jak-rockefellerowie-przeprojektowali-kobiety/

 Królestwem kobiety-matki jest jej dom


Marta Cywińska: W obecnych czasach media płaczą – i słusznie – nad kryzysem męskości. Czy możemy mówić też o potęgującym się kryzysie kobiecości?

Piotr Błaszkowski: W tym wypadku mamy sprzężenie zwrotne. Im bardziej mężczyźni niewieścieją – tym bardziej kobiety maskulinizują się. Im bardziej kobiety stają się agresywne, zdobywając kolejne męskie dziedziny –
tym bardziej mężczyźni są wycofani. Głupia matka, wycofany ojciec niszczą męskość, a ofiarą jest przyszła narzeczona, która wyczuwa jej brak w kawalerze. I odwrotnie głupie matki i głupi ojcowie nie przygotowują kobiety do jej przyszłej roli, tylko tworzą iluzję “ułatwionego życia”.

W zasadzie wszystko sprowadza się do braku obowiązków (nie mylić z odrabianiem lekcji) domowych i stawianiu zadać do wykonania przez rodziców kształtujących przyszłe role w rodzinie. Świat może stawać na głowie, ale i tak kopiujemy wzory z domu, i wprowadzamy je w swoim, już dorosłym życiu.

MC: Co Pan sądzi o potęgującym się zjawisku mizoginii?

PB: Zjawisko ma podłoże naturalne, bo w każdej populacji są ludzie z fobiami. Każdy czegoś nie lubi.
Ale może być i inna przyczyna tego zjawiska. Im bardziej mężczyźni są terroryzowani do bycia “równouprawnionym”, do pewnego sformatowania dominującego w kulturze masowej, tym bardziej niektórzy mogą reagować agresją. Gorzej jak będą szukali ucieczki od społecznego feminizmu w homoseksualizmie.

Proszę zresztą popatrzyć na tasiemcowe telenowele. One są skonstruowane wokół babskiej paplaniny i emocjonalnego przeżywania rzeczywistości. I taki świat nas otacza. Mężczyźni ciągle muszą być mili i empatyczni. U nie których meżczyzn taka presja może rodzuć bunt, zwany mizoginizmem.

MC: Czego nie powinna robić prawdziwa kobieta?

PB: Pracować w policji, szkołach, być żołnierzem, sędzią, górnikiem, ministrantką w kościele, politykiem, pastorem, “autorytetem moralnym”, zajmować się nauką itp. itp. Czyli nie zajmować miejsc przynależnych pra-ojcu Adamowi. Wszystkie zdobycze techniki, kultury, literatury, filozofii, prawa, teologi pochodzą od creare [z łacińskiego – stwarzać], które Bóg dał mężczyźnie jako głowy wszystkiego: rodziny, rodu, państwa. Kobiety są odtwórcze w świecie mężczyzny – czego nie chcą publicznie przyznać.

MC: Z czego wynika tęsknota mężczyzn za powrotem etosu rycerskiego?

PB: Właśnie z wypchnięcia mężczyzny z męskich ról, nagonka by “równo” robić obiad, “równo” wieszać pranie, równo “sprzątać”, spowodowało instynktowne poszukiwaniem przez mężczyzn innych pół działania, gdzie ich męskość uzyskuje potwierdzenie. Stąd taka popularność grup rekonstrukcyjnych, gdzie role płciowe są podzielone zgodnie z Bożym zamysłem. Również popularność WOT jest odbiciem tego trendu, czyli szukanie archetypu wojownika-rycerza-żołnierza.

Prawicowa młodzież słusznie czyta o męskich bohaterach. Zresztą by męskość i kobiecość mogły swobodnie, zgodnie z naturą się rozwijać, musi istnieć pewna separacja między płciami. Stąd wręcz zabójcze dla męskości i kobiecości są szkoły koedukacyjne. Chłopcy muszą się nieustannie pozycjonować w swojej hierarchii (oczywiście nie brutalnie) bo taka jest ich przyszła rola społeczna. Mają swój świat zainteresowań, który ich przygotowuje do przyszłego życia.

MC: Jakie postacie literackie powinny znaleźć się w narodowym kanonie lektur narodowych?

PB: Rozumiem, że chodzi o archetyp męskości. Trudno mi powiedzieć, każdy sam musi sobie znaleźć. Oczywiście “sienkiewiczada”, czyli stary świat męskości i kobiecości. Polecam “Znaczy kapitan” Karola Olgierda Borchardta o wilkach morskich czasu międzywojnia oraz żywot św. Maksymiliana Kolbe piórem Jana Dobraczyńskiego “Skąpiec Boży” z 1946 r.

MC: Dlaczego prawicowa publicystyka jest zdominowana przez mężczyzn?

Pytanie do Boga Ojca. Królestwem kobiety-matki jest jej dom, w którym ona jest królową. Królestwem mężczyzny są sprawy publiczne. Niewiasta jest do wewnątrz, mężczyzna na zewnątrz. On zdobywa w trudzie pracy środki z zewnątrz, które daje niewieście by “we wewnątrz”, w rodzinie przetworzyła je w miłość, z której wszyscy czerpią. Powyższe jest zasadą ogólną.

Ta dominacji mężczyzn w publicystyce prawicowej jest dość znamienna. Oni wykonują to co do nich należy. Bronią cywilizacji i zasad. Prawicowe Damy nie muszą się więc szarpać lecz poświęcają się domowi.

U lewicy widzimy duża reprezentatywność kobiet, co odbieram, jako bunt przeciw Stwórcy lub chęć zaspokajanie kobiecej próżności. Zresztą propagują idee wymyślone przez mężczyzn – marksistów kulturowych. Czyli znowu są odtwórcze.

https://wrealu24.pl/

Za: https://marucha.wordpress.com/2019/01/29/krolestwem-kobiety-matki-jest-jej-dom/