Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
W tym szczególnym czasie nadziei i wiary, że wszystko może się udać.
Życzymy wesołych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i wiary, że Chrystus narodzi się w naszych sercach i naszej Ojczyźnie. Módlmy się, aby nasze niepokoje i udręki oddalił Bóg Wszechmogący a Maryja Królowa Polski, wsparła nas w walce o naszą wolność i prawa.
Dziś walczymy o podstawową prawdę i prawa, pandemią zajmuje się nasze umysły, a nasi bliscy umierają pozbawieni opieki w innych ciężkich schorzeniach. Wszystkie te "współczesne problemy" jakie mamy, nie byłyby tak straszne gdybyśmy mieli wolną narodową Polskę i rząd.
Bez tego walczymy i przegrywamy z NWO, roszczeniami, wyniszczaniem naszej gospodarki i pieniądza, tracimy suwerenność a "rząd" (tzw.) polski, myśli o ratowaniu pandemii, zamiast ratować miejsca pracy i to, co polskie. Dziś walczymy o przetrwanie przy narzuconych nam szczepionkach...zapominamy o niepublikowanych decyzjach sądu w obronie życia, a po obchodach przez prezydenta nie naszych świąt organizuje się nam ponownie tzw. narodową kwarantanne...
Chce się krzyczeć Maranatha! - Przyjdź Panie!, i trzeba krzyczeć, bo nie jest to tylko wezwanie, to także najkrótszy egzorcyzm, to jest wezwanie na świadka samego Boga, aby zobaczył, co z nami robią i aby nas ochronił.
W tej walce dobra i zła jesteśmy skazani na porażkę, więc nie bójmy się wzywać Boga, aby nas ocalił.
Jest Królem świata, więc od jego narodzin jest czas, aby wszystko to zacząć zmieniać.
Czas na Wielki Reset tolerancji, wobec działań PiS i obecnego rządu czas mówić głośno o tym co nas nurtuje, zanim maseczkami zakneblują nam usta.
Bóg, Ojczyzna, Rodzina - czy jest coś bardziej istotnego!