Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Jako obywatel Rzeczpospolitej Polskiej przyjmuję Twój wybór na Prezydenta Polski, choć przyznaję że wśród kandydujących nie było osoby na którą postawiłbym moją Ojczyznę.
W ostatniej rozgrywce stawiałem na Jarosława Kaczyńskiego, ale tylko dlatego żeby w Polsce cała władza nie była w rękach jednej grupy ludzi, grupy która w ciągu ostatnich dwóch lat niewiele zrobiła dla poprawy sytuacji Polski. Bo tak naprawdę kraj nasz stacza się w dół.

Ale miejmy nadzieję, że za Twoim tajemniczym uśmiechem i stylowym, niemal esbeckim wąsem kryje się człowiek z sercem, Polak.
Pozwolę tu sobie wymienić moje życzenia co do Twojej prezydentury. Nie mam złudzeń, nie mogę od Ciebie wymagać rzeczy niemożliwych, jak to żeby Polska „znów była od morza do morza”, czy żebyśmy w ciągu kilku lat dołączyli do czołówki świata jeśli chodzi o dobrobyt. Moje prośby są proste i realne w spełnieniu.  Oto one:

 • Że jako Prezydent RP pokażesz, że wiele osób myliło się co do Twojej osoby.
 • Że umiejętnie poprowadzisz Polskę w tej socjalistycznej o ile już nie komunistycznej Europie i że znów będziemy „najweselszym barakiem” w tym obozie.
 • Że nie zatwierdzisz łamiących prawa człowieka ustaw i dekretów,
 • Że nie podpiszesz reformy służby zdrowia, kóra de facto uczyni z niej źródło dochodów dla medycznej mafii,
 • Że nie ograniczysz wolności słowa poprzez zaakceptowanie tatalitarnych przepisów, które już blokują wypowiedzi krytyków w wielu państwach świata.
 • Że nie pozwolisz na kontynuowanie eksterminacji Polaków za pomocą systemu prawa, który prawdopodobnie znalazł się w rękach mafii i wywiadów obcych państw – bowiem służy ochronie brudnych interesów i każe ludzi kórzy odważają się przeciw tym interesom wystąpić.
 • Że nie pozwolisz by zaczipowano każdego obywatela jak zwierzę po to by móc kontrolować każdy jego ruch i usuwać tych niesfornych i niewygodnych.
 • Że nie zgodzisz się na wprowadzenie globalnej waluty w postaci ciągów zerojedynkowych na wszczepionych wcześniej obywatelom czipach, a w postaci łagodnej na biometrycznych dowodach osobistych.
 • Że nie popadniesz w paranoję zagrożenia terroryzmem, która de facto ma służyć zniewoleniu ludzkości, nie godząc się na dalszą militaryzację policji, straży miejskiej, straży pożarnej i innych służb, które zostały niedawno powołane prawdopodobnie w celu wprowadzenia zamordyzmu w naszym państwie.
 • Że nie pójdziesz w politycznie poprawnym kierunku depopulacji, innymi słowy, że sprzeciwisz się ludobójczym tendencjom ideologów krajów takich jak USA, Wielka Brytania czy Izrael, którzy chcą eliminacji 90% niepotrzebnych mieszkańców Ziemi, którzy są dla nich tylko „zjadaczami chleba i dóbr”.
 • W związku z powyższym, że nie ulegniesz namowom firm takich jak Monsanto i nie zdecydujesz, że Polak ma jeść pod przymusem żywność z organizmów modyfikowanych genetycznie (GMO), o kórych już wiadomo, że stworzono je po to by wzrosła śmiertelność społeczeństwa i żeby układ autoimmunologiczny człowieka uległ całkowitemu rozstrojeniu.
 • Że nie zatwierdzisz ustawy nakazującej obowiązkowe szczepienia na tegoroczną grypę sezonową, na którą szczepionka jak wiadomo zawiera bardzo groźne składniki takie jak thimerosal i skwalen, a plany masowych szczepień już się zrodziły w chorych umysłach ideologów – ludobójców z firm farmaceutycznych i rasistowskich elit.
 • Że nie zamkniesz powszechnego dostępu do internetu pod pozorem „szerzącej się pornografii”, „treści rasistowskich”. „treści terrorystycznych” czy jakichkolwiek innych bzdur wymyślonych przez tychże samych ludzi co powyżej na użytek wymordowania większości ludności Ziemi. Bowiem wiadomo, że „najpierw palono książki, potem ludzi” – tak i teraz pierwszą czynnością na drodze eksterminacji (także Polaków) jest zamknięcie dostępu do wolnego przepływu informacji.
 • Że nie zakażesz dyskusji na temat trudnych tematów jak katastrofa w Smoleńsku, teczek agentów w IPN czy przestępców w togach i w mundurach.
 • Że nie dasz się omotać dziwnym ludziom nie mającym z Polską nic wspólnego poza tym, że mówią naszym językiem, ale najchętnie widzieli by nas wszystkich martwych by kraj nasz zaludnić w sposób politycznie poprawny uległą i zdezorientowaną masą imigrantamów z Afryki, Ameryki Południowej, Azji czy Bliskiego Wschodu.
 • Wreszcie, że będziesz postępował zgodnie z nauką Chrysusa, a jeśli już to uczynisz to wszsytkie poprzednie prośby są niepotrzebne.

TAK CI DOPOMÓŻ BÓG.

Za: http://monitorpolski.wordpress.com/2010/07/04/prezydencie-komorowski/

 Blog Marka