Warto przeczytać
Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
- Szczegóły
- Kategoria: Warto przeczytać
- Odsłony: 4851
Obecnie tego rodzaju poglądy są piętnowane jako tchórzliwy izolacjoanizm przez media kontrolowane przez Żydów i ich neokonserwtywnych partnerów. Koniec Zimnej Wojny nie był końcem „zimnowojennych” przymierzy i USA nie starało sie uzyskać pełnej swobody działania i decydowania kiedy i jak interweniować zagranicą, tak jak do tego nawoływali założyciele republiki amerykańskiej.
Paul Craig Roberts ogłosił swoją krytykę propagandy neokonserwtystów w rządzie Bush’a w obliczu zbrodni popełnianych przez okupacyjne wojska amerykańskie w czasie pacyfikacji Iraku począwszy od tortur w Abu Dharib nad Guantanamo a skończywszy na mordach i gwałtach lubności w Iraku. Artykuł Roberts’a ogłoszony w Antiwar.com 4go lipca, 2006, w dniu swięta niepodległości USA, nosi tytuł: „Ukrywana Rzeczywistość.” Autor cytuje pułkownika Jeffrey’a Snow’a który powidział reporterom że pisanie o .zbrodniach żołnierzy USA w Iraku „może spowodować klęskę.”
Ameryka jest bardziej dziś uzależniona od importu paliwa, towarów i długów tak prywatnych jak i państwowych niż w ciągu całej swojej historii.
Copyright © Iwo Cyprian Pogonowski
www.pogonowski.com
RadioMaryja.pl
09 czerwiec 2025
Katolicki Głos w Twoim domu- Premier dyscyplinuje koalicjantów przed głosowaniem o wotum zaufania dla rządu
- Potężne zamieszki w Los Angeles
- Donald Tusk ma przedstawić koalicjantom szkic swojego wystąpienia, które poprzedzi środowe głosowanie nad wotum zaufania dla rządu
- Wynik wyborów nie podoba się władzy Donalda Tuska. PKW ma się zająć błędnym przypisaniem liczby głosów kandydatom na prezydenta
- Trzęsienie ziemi w reprezentacji. Robert Lewandowski nie zagra już w kadrze Michała Probierza
- Prognoza pogody 09.06.2025
- Europosłowie piszą ws. regulacji kampanii wyborczych
- Informacje Dnia 09.06.2025 [08.00]
- Były wiceszef ukraińskiego IPN uderza w Karola Nawrockiego i Konfederację
- Spróbuj pomyśleć
- Przewodniczący KRRiT: W Polsce niezbędne są regulacje dotyczące użycia tzw. algorytmów behawioralnych w mediach społecznościowych
- Apel do rządu i parlamentarzystów o przywrócenie polskiej oświacie normalności i suwerenności