Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Rola amerykańskich syjonistów, a zwłaszcza Elie Wiesel’a, w ataku na Irak nie jest dyskutowana w mediach w USA mimo tego, że w Iraku poległo kilka tysięcy Amerykanów i dziesiątki tysięcy zostało tam okaleczone na całe życie. Wśród kalek, weteranów nie zakończonej dotąd pacyfikacji
Iraku, są setki kobiet.

Ocenia się, że koszty napadu na Irak i pacyfikacji tego kraju, będą sięgać pięć około pięciu tysięcy miliardów dolarów, podczas gdy była to „wojna z wyboru” i nie w obronie USA a tylko w celu zaspokojenia megalomanii ekstremistów, takich jak Elie Wiesel, którzy kłamliwie twierdzili, że Saddam Hussein stanowił zagrożenie bytu Izraela.
 
Elie Wiesel jest znanym oszczercą Polaków. Ostatnio był on nazywany „wysokim kapłanem” fundamentalistów religii „Holokaustu,” lub „błaznem nadwornym przedsiębiorstwa Holokaust.”
Tym ostatnim określeniem opisuje Wiesel’a profesor Norman Finkelstein, autor książki „Holocaust Industry,” w której opisane są oszustwa związane z tragedią Żydów w czasie Drugiej Wojny Światowej.

Oszuści z Żydowskiego ruchu roszczeniowego pomnożyli wielokrotnie ilość niedobitków-Żydów, którzy przeżyli pod niemiecką okupacją, w równocześnie przywłaszczyli sobie miliardy dolarów wyłudzone z Niemiec i ze Szwajcarii, tak, że w Izraelu, nieliczni weterani obozów  koncentracyjnych dotąd przy życiu, skarżą się w prasie, że żyją w nędzy.

W USA powstał kult Holokaustu dzięki wymuszeniu na Amerykanach nie tylko nauki w szkołach na temat tragedii Żydów, ale również utrzymywania propagandowej „komisji Holokaustu,” mimo faktu, że straty żydowskie w dwudziestym wieku stanowią tylko trzy procent ofiar masowych morderstw i wojen, które pochłonęły ponad dwieście dziesięć milionów ludzi w tym „wieku śmierci.”

W czasie Drugiej Wojny Światowej zginęła jedna trzecia część Żydów na świecie i dwie trzecie Żydów europejskich. Straty Cyganów były procentowo bez porównania wyższe, ale nikt nie pisze, ani nie mówi w Ameryce o tragedii wojennej Cyganów, podczas gdy coraz więcej jest żydowskich ośrodków propagandy pod nazwą muzeów „Holokaustu,” – słowa wynalezionego przez Elie Weiesel’a niby dlatego że gdyby Hitler mógł to wymordował by wszystkich Żydów na świecie.

Oszczercza propaganda żydowskiego ruchu roszczeniowego fałszywie oskarża papieża Piusa XII o kolaborację z hitlerowcami mimo tego, że jest to oczywisty fałsz. Państwowa religia USA czci zagładę jednej trzeciej części Żydostwa światowego i według nauk Talmudu koncentruje swoją nienawiść na papieżu Piusie XIItym i tym samym izoluje od reszty Amerykanów katolików amerykańskich oraz oczernia ich kościół. Żadna inna grupa obywateli USA nie jest tak traktowana.

Podatki ściągane z katolików amerykańskich są używane do prania mózgów w programach lekcji o tragedii żydowskiej z czasów wojny i na subsydiowanie państwa Izrael tak dalece, że pismo Chrystian Scienece Monitor ocenia, że do tej pory ze skarbu i gospodarki USA do Izraela przeszło kilka tysięcy miliardów dolarów, podczas gdy głównym rzecznikiem religii amerykańskiej „Fundamentalizmu Holokaustu” jest nadal Elie Wiesel, jak to dobrze opisuje w piśmie „Cuture Wars,” z czerwca 2009, Dawid O’Connel.

Żydowskim celem Fundamentalizmu Holokaustu w USA jest ukrywanie, pod przykrywką tragedii Żydów pod okupacją niemiecką, ohydnych zbrodni popełnianych w Palestynie przez ekstremistów rządzących w Izraelu, oraz ukrywanie fatalnych skutków dla USA z powodu posłuszeństwa Waszyngtonu wobec lobby Izraela w polityce na Bliskim Wschodzie.

O’Connel opisuje jak 27 marca, 2003 jak Elie Wiesel zjawił się w Białym Domu i demagogicznie zalecał niepotrzebny, niemoralny i nielegalny napad USA na Irak. Tymczasem media pod żydowską, a zwłaszcza syjonistyczną presją o interwencji Wiesel’a nie pisały. Było to typowe kłamstwo za pomocą przemilczania, dzięki któremu zginęły setki tysięcy Irakijczyków oraz zginęły tysiące żołnierzy amerykańskich.

Papież Jan Paweł II usiłował przekonać prezydenta Bush’a, żeby nie atakował Iraku i nie zaczynał fatalnej agresji dla wielu ofiar „wojny z wyboru,” jakoby dla dobra Izraela, ale w rzeczywistości na długą metę na szkodę całego regionu Bliskiego Wschodu, włącznie z Izraelem. Ręce Wiesel’a są zbroczone krwią zabitych w czasie napadu i pacyfikacji Iraku według Dawida O’Connell’a.


Copyright © Iwo Cyprian Pogonowski
www.pogonowski.com