Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
"Gdy pieniądze mówią, prawda milczy."

Przypominamy
CHAOS JEST WSZĘDZIE PONIEWAŻ AKTUALNY PORZĄDEK ŚWIATA NADAL UTRZYMUJE SIĘ W ZAPAŚCI, KIEDY NOWA ERA SIĘ ROZPOCZYNA

Przez Benjamin Fulford 

Utworzono: 19 lipca 2016

Sytuacja na świecie staje się coraz bardziej chaotyczna z najważniejszymi wydarzeniami mającymi miejsca w Turcji, Francji, Japonii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i innych krajach. Wszystkie zdarzenia są powiązane z trwającym załamaniem globalnej struktury, która została wprowadzona pod koniec II wojny światowej. Chińscy analitycy rządu wierzą, iż cała obecna architektura świata  zniesie całkowicie zapadające systemy do roku 2018, po którym nowa, ulepszona struktura to zastąpi . Z tego powodu należy oczekiwać przyspieszenia globalnego zawirowania teraz i wtedy.

Zacznijmy od spojrzenia w niedoszłym zamachu stanu w Turcji w zeszłym tygodniu. Źródła Mosadu próbowały przypiąć próbę do Rosji i dodały: "To była po prostu runda pierwsza." Jednak źródła Pentagonu mówią odrzutowce pilotowane przez 
pilotów izraelskich przeszkolonych w Arabii Saudyjskiej,  lecących z bazy lotniczej NATO w Incirlik  zrzucały  jasne migające pociski, ale nie bardzo powodujące uszkodzenia, to było przyczyną niskiej jakości broni jądrowej przed tureckim budynkiem Parlamentu podczas próby obalenia prezydenta Recepa Erdogana.
http://www.veteranstoday.com/2016/07/15/turkish-parliament-nuked-during-coup-attempt/

Źródła Pentagonu podejrzewają, że Erdogan użył pokazy świetlne  w ten sposób jako część z zainscenizowanego zamachu stanu przeciwko samemu sobie, aby dać mu usprawiedliwienie, by oczyścić tureckie wojsko i ścigać agencje rywali. Jedno ze źródeł Pentagonu powiedziało, że "z powodu  odnowionych więzi 
Erdogana z Mossadem on może próbować ukraść USA broń nuklearną z Incirlik i uzbroić ISIS, zamach jest daleki od zakończenia."

Chińskie źródła rządowe, miały jednak zupełnie inną interpretację wydarzeń w Turcji. Mówią, że rząd turecki został zaatakowany, ponieważ oddala się od NATO i zbliża do Szanghajskiej Organizacji Współpracy. Turecki rząd również negocjuje z rządem irańskim, by utworzyć Sunnickie / Shia muzułmańskie przymierze  i odnowić Kalifat. Organizacja służąca za parawan mafii Khazarian ISIS (izraelski Tajny Wywiad) próbuje zatrzymywać to przez tworzenie fałszywego Kalifatu i granie we wstrętnych drogach zaprojektowanych, by sprawiać, że każdy nienawidzi muzułmanów. 
Stawką jest $ 2 biliony pieniędzy ropy i gazu pochodzących z Bliskiego Wschodu rocznie.

Przy tak wysokich stawkach, Erdogan jest obecnie celem zamachu wysokiego priorytetu i możemy spodziewać się dużo więcej problemów na Bliskim Wschodzie, zanim opadnie kurz. Jednakże, jeśli Turcja pracuje w tandemie z Iranem i naprawia ogrodzenia z Rosją i Egiptem również , oni wydają się mieć najsilniejszą rękę.

Teraz pozwól nam spojrzeć na to, co dzieje się we Francji. Tutaj mamy szalenie niepopularne rządy  inscenizujące fałszywe ataki terrorystyczne w celu przedłużenia stanu wojennego. Rząd robi to dlatego, ponieważ włoski system bankowości zapada się i będzie rozbierał francuski system bankowy w związku z tym. Tak więc, aby odwrócić uwagę Francuzów od kłopotów finansowych muszą tworzyć fałszywego wroga zewnętrznego, aby zjednoczyć kraj dookoła.

Filmy w następstwie zamachu w Nicei, gdzie ciężarówka podobno zabiła 84 osoby, a kolejne 200 rannych wydają się pokazać ślad prawdziwych ciał (pozbierano ze szpitali w całym kraju?). Jednak przyjaciel, który  pracuje w japońskim narodowym nadawcy wiadomości NHK mówi, że NHK zgłaszał przez około 4 godziny, że ciężarówka w Nicei była pełna broni i granatów ręcznych. Jednak reporter CNN na miejscu tragedii zgłosił, że broń była fałszywa, po którym CNN, NHK i inni upuścili "pełen broni" mem z ich relacji. Potem jest fakt ubogi domniemany zabójca wysłał $ 100,000 do swojej rodziny przed incydentem.

Również z jakiegoś powodu, korporacyjne media postanowiły całkowicie ignorować to, co wyglądało na spektakularną próbę wysadzenia( zdmuchnięcia) wieży Eiffla w tym samym dniu. Może nie było zbyt wielu świadków tamtejszego fałszerstwa, więc postanowili udawać, że mały wyczyn nigdy nie wydarzył się . Wideo tego incydentu zostało usunięte z sieci, ale zdjęcia można zobaczyć tutaj:

http://www.whatdoesitmean.com/index2072.htm

Bez względu na to jednak,  francuskie faszystowskie 
 Gladio operacje nie powstrzymają rewolucji, która rozwija się w tym kraju.

W każdym przypadku, zarówno francuski i turecki pokaz dym i lustra próbują odrywać od znacznie ważniejszych wydarzeń zachodzących w Azji. Możemy potwierdzić to z własnego CIA i chińskich źródeł, o czym Neil Keenan poinformował  Sekretarza Generalnego ONZ, Bank Ki Moon i Davida Rockefellera dzieje żebractwa, i nie dostającego nic.

http://neilkeenan.com/neil-keenan-update-china-shoves-keenan-pushes-to-put-an-end-to-un-nwo-ban-ki-moons-foolishness/

Możemy również dodać nowe informacje o  ogłoszonej rezygnacji 
cesarza (Impreatora) Japonii Ban Ki-moon był w Korei i Chinach, próbując znaleźć złoto, aby utrzymać Rockefeller ONZ Corporation interes  i prosił o pracę prezydenta Korei Południowej. Powiedziano mu, buzz off ( aby się zmył). Następnie David Rockefeller zadzwonił do swojego "starego przyjaciela rodziny" cesarza Akihito i poprosił o złoto. Akihito powiedział Rockefellerowi, że nie wolno mu było tak zrobić. Natychmiast po tym rozmowa telefoniczna miała miejsce, NHK wiadomości rządu ogłosiły, że Cesarz, ze względów zdrowotnych, to będzie pierwszy raz od 200 lat, zrzecze się tronu. Japoński urzędnik rządowy, który niedawno uczestniczył w uroczystości w której przewodniczył cesarz potwierdził, że  zrobił rażące pomyłki podczas uroczystości  i pokazał oznaki otępienia. Źródło dodało, że cesarz został wyczerpany trwającymi negocjacjami w sprawie utworzenia rządu światowego i chciał przekazać pracę swojemu synowi i następcy Naruhito.

Skoro nie udało się w Chinach, Korei i Japonii, Rockefeller / Bush / Clinton frakcja mafii Khazarian jest teraz zamiar zrobić wielki impuls do kradzieży złota z Indonezji. Źródła CIA w Indonezji powiedziały, że kraj ten jest na najwyższym poziomie wojskowego alarmu jako skutek. Źródło dodaje, że Khazarians próbują zamordować prezydenta Widodo'a i zaoferowały klanowi Suharto (Friends of Henry Kissinger) władzę i bogactwo, jeśli pomogą obalić Widodo i klan Sukarno, który go popiera. Suharto kazano wycofać się lub zostanie zabity.

Odnotowano również próbę Khazarians użycia napięć na Morzu Południowochińskim do sprowokowania 3 wojny światowej, aby utrzymać się w biznesie. 
Orzeczenie sądowe orzekające przeciw roszczeniom Chin na południu Chińskiego Morza przez trybunał ONZ jest używane, by spróbować sprowokować wojnę między USA i Chinami. Admirał Dennis C. Blair, była głowa USA Amerykańskiego Dowództwa doniósł USA Kongresowi na 13 lipca ,  USA powinno użyć siły, by zatrzymać Chiny na Południu Chińskiego Morza. Blair teraz pracuje dla Narodowego Biura Azjatyckiego Badania, którego korporacyjni sponsorzy stanowią Korporację Szewronu, ConocoPhillips Spółkę, Ernst,&Młody, ExxonMobil Korporacja, GE, Microsoft, itd.. Innymi słowy on pracuje dla Rockefellerów.
 
http://nbr.org/About/bod.aspx?id=d1ffb522-d222-48eb-913b-f83249c5fa63

W każdym razie, targowanie się między Chinami a  wojskowym kompleksem przemysłowym 
USA utrzymuje się na South China Sea jako problem, który jest jednym z najlepszych chipów negocjacji handlowych stron ". W następstwie orzeczenia przeciwko Chinom, Sekretarz Stanu USA John Kerry udał się do Rosji, aby lobbować Władimira Putina do współpracy z USA przeciwko Chinom w SCS. USA również zbliża się do Indii, Wietnamu, Japonii itp z tym wyrokiem w ręku, aby spróbować szukać pomocy. Chińczycy przeciwdziałają przez umizgiwanie się  do Europejczyków i innych.

Chiński urzędnik rządowy wyjaśnił prawdziwy powód, który Chiny brały jako uparte podejście do kwestii SCS, że ocean wokół podstawy podwodnej  na wyspie Hainan jest zbyt płytki dla okrętów podwodnych do ukrywania się. Dlatego budują kolejną bazę okrętów podwodnych do 2000 metrowej głębokości wody w Morzu Południowochińskim. Chińczycy twierdzą, że muszą zachować ich odstraszanie nuklearne w stanie nienaruszonym, a tym samym zapobiec każdemu z miscalculating,  by mogli wygrać wojnę nuklearną przeciwko Chinom z wyprzedzającego uderzenia.

Ten gest Morza Południowych Chin zapewne skończy z Chińczykami przyjmując nową amerykańską bazę morską na indonezyjskich wyspach na Morzu Południowochińskim i Amerykanie pozwolą Chinom zbudować bazę okrętów podwodnych znajdującą się obok w głębokiej wodzie.

Chińczycy mówią też, że nie mają żadnego interesu w użyciu bankructwa USA i Europie, aby spróbować nałożyć chińską hegemonię. Najwyższy Chinese Red i Blue Towarzystwa członek opisał  Chiny, USA i Europę jako trzy nogi stołu, które potrzebne są aby zachować stół przed przewróceniem.

Armia USA oraz agencje i Chiny mają też wspólnego wroga w mafii Khazarian. Na tym froncie Rosjanie i Watykan są również w porozumieniu. Aby wymusić na Khazarian mafii poddanie się, uderzenie pocisku jest obecnie planowane w kompleks Rothschild rodzinny w  Zug, Szwajcaria. Dla dobra przyszłych pokoleń, Rothschildom zostało podane, że  do 25 lipca powinni ewakuować wszystkie bezcenne skarby sztuki , które mają tam. Po tym, chyba, że Rothschildowie poddadzą się, kompleks będzie hit, urzędnicy Pentagonu powiedzieli.

Inne źródła także wydają się mówić, że Rothshilds tylko udaje, że jest oddzielony od gangu Rockefeller / Bush / Clinton i nie należy ufać w zachowaną  jakąkolwiek umowę, chyba że nie ma innego wyboru.

Również przedstawiciele 
Towarzystwa Białego Smoka  spotkali się z kilku azjatyckimi frakcjami w celu omówienia hojności 1 tony złota umieszczonej przez WDS na niektórych członków mafii Khazarian. WDS wyjaśnił, że Zachód był jak piękne kobiety zakażone kiłą i że Azjatom należy upewnić się, że biorą antybiotyki, zanim staną się zbyt przyjazne. Azjaci uzgodnili i potwierdzają, że złoto i środki zostaną udostępnione. Pentagon i źródła agencji odpowiedziały na prośby dobrodziejstw o dodanie więcej nazwisk. Tak więc, w Pentagonie żądanie nagrody od Agencji jednej tony złota  zostanie położone na ludzi, o których mowa:

Jacob de Rothschild, Evelyn de Rothschild, Jay Rockefeller, George Soros, Dick Cheney, Paul Kagan, Henry Kissinger, Angela Merkel, Neil Bush, Jeb Bush, Marvin Bush, Michael Mukasey, Lewis Libby, 911 sędzia Alvin Hellerstein, Paul Wolfowitz, Richard Perle, Dov Zakheim, Michael Chertoff, Frank Lowy, Larry Silverstein, Rudolf Giuliani, Michael Bloomberg, Paul Singer, Mark Zuckerberg, Michaił Chodorkowski, Tony Blair, Haim Saban, Sheldon Adelson, Arnon Milchan, Hank Paulson, Bob Rubin, Sandy Weill ( Citigroup) Lloyd Blankfein (Goldman Sachs), Jamie Dimon (JP Morgan) i Stanley Fischer.

Upadły Clinton / Bush / Rockefller klan jest teraz w takim niebezpieczeństwie, że wydaje się, że nawet Bóg jest przeciwko nim. Według CNBC, Bill Clinton, George Bush i Tony Blair Jr. byli ścigani na spotkaniu w Arkansas przez tornado, które jest zdecydowanie rodzajem zdarzenia określanym jako "akt Boga".

http://www.msnbc.com/way-too-early/watch/severe-weather-forces-bush-clinton-to-flee-725728835965

Przestępcy wymienieni powyżej muszą się poddać.

Źródło: http://benjaminfulford.net

Za:http://kochanezdrowie.blogspot.com/2016/07/benjamin-fulford-19-lipca-2016.htmlNasza strona nie jest wymierzona przeciw komukolwiek, a jedynie należy ją traktować jako wolny głos w bardzo ważnej ogólnonarodowej debacie
Redakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe. 
 W Sercu Polska - dla tych, którym nie jest obca nasza sprawa  - Polska 

Źródła nie znaleziono