Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Tym razem na portalu "Nasza Klasa", który wg mnie jest portalem szpiegowskim, służącym o zbieraniu danych o wielu osobąch (jego nowymi właścicielami są ludzie z dawnego ZSRR).
A dzieje się tuż po wizycie prezydenta Ukrainy w Polsce.
Co do mojej skromnej osoby, wymienianej w tekście, to nie ma wątpliwości, że pod tekstach Marcina Wojciechowskiego w "Gazecie Wyborczej" i ks. Adama Bonieckiego z "Tygodniku Powszechnym" oraz po medialnych wypowiedziach Henryka Wujca, Stefana Niesiołowskiego czy Jana Andrzeja Dąbrowskiego z Wrocławia "sprawiedliwość" banderowska wczesniej czy później zostanie wymierzona.
Czytaj na portalu Kresy.pl
http://www.kresy.pl/wydarzenia?zobacz/konto-upa-w-portalu-nasza-klasa
oraz w Nowinach Rzeszowskich

Ktoś stworzył konto UPA w portalu nasza–klasa


Nowiny Rzeszowskie, Norbert Ziętal

W serwisie nasza-klasa ktoś założył konto „Ukraińska Powstańcza”. Autorzy obrażają Polaków i chwalą historię UPA.

Nasza–klasa to portal dla osób, które poprzez internet szukają znajomych ze szkolnych lat. Konta zakładają również stowarzyszenia, kluby, hobbyści itp. Wówczas taki wpis figuruje jako „konto fikcyjne”.

Osoby, które założyły konto „Ukraińska Powstańcza”, firmują je wspólnym zdjęciem prezydentów Lecha Kaczyńskiego i Wiktora Juszczenki. Zaglądających internautów zachęcają „Witajcie przyjaciele Ukraińskiej Powstańczej Armii i OUN-u”. W części profilu „czym się aktualnie zajmuję” zapisano: „plujemy lachą kolejny raz w twarz”. Pisownia oryginalna z błędem ortograficznym, bo powinno być „Lachom”. Lachy to obraźliwe określenie Polaków.

Największym ich wrogiem jest ks. Tadeusz Isakowicz - Zaleski. Żalą się, że nie mogą publicznie oddać hołdu bohaterom UPA. Chwalą się, że konto zostało założone dzięki wsparciu prezydenta Juszczenki, ambasady Ukrainy i Związku Ukraińców w Polsce.

W rubryce „miejscowość” wpisano Medykę, Sanok, Krosno, Przemyśl, Lwów i Lublin. Na razie konto ma 27 znajomych, czyli innych kont. Wśród nich profile kibiców klubów piłkarskich i polskich organizacji narodowych.

- Jest to nieudolna prowokacja. Nie mamy nic wspólnego z tym kontem. Zastanowimy się nad podjęciem odpowiednich kroków prawnych - twierdzi Piotr Tyma, prezes Związku Ukraińców w Polsce.

Założenia tego konta z pewnością nie wspierała również ambasada ukraińska i prezydent Juszczenko.

Autorzy mogą być związani z Przemyślem. Świadczy o tym zaproszenie do spotkania na Rynku, z kibicami Polonii Przemyśl, aby „dziękować prezydentowi Juszczence za wsparcie”. Ten wpis pojawił się dzień przed wizytą ukraińskiego prezydenta w Przemyślu.

Za: http://www.isakowicz.pl/index.php?page=news&kid=8&nid=2150