Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

10 czerwca b.r. w Warszawie odbył się Kongres Założycielski Narodowego Frontu Polski. 9 lipca w Czosnowie odbyło się pierwsze, otwarte posiedzenie Rady Frontu.

Przepraszam, że ten wpis jest trochę chaotyczny, ale piszę go trochę "na gorąco". Postaram się w najbliższym czasie zebrać myśli i napisać jakiś bardziej ułożony artykuł.

Po wielu miesiącach starań udało się powołać do życia Narodowy Front Polski - demokratyczną organizację jednoczącą środowiska narodowo- patriotyczne! Choć przed Kongresem Założycielskim, w jego trakcie, a nawet już po powołaniu organizacji pełno było agentów- rozbijaczy, Front przetrwał, a wczorajsze otwarte posiedzenie Rady Frontu cieszyło się żywym zainteresowaniem. Ludzie przyjeżdżali z całej Polski aby na żywo zobaczyć jak w praktyce działa nowa orgnanizacja.W skład Rady wybrano, w demokratycznych, proporcjonalnych wyborach 17 osób: 7 związanych z kanałem "Sumienie Narodu", 5 z Klubu Narodowej Demokracji (w tym moja skromna osoba), 2 ze Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz 3 niezależnych. Co prawda jeden z nich okazał się rozbijaczem, ale został szybko zdemaskowany i wykluczony. A Rada - już 16- osobowa - zebrała się na swoim pierwszym posiedzeniu. Powołaliśmy na nim kilka mniejszych zespołów roboczych, podjęliśmy kilka uchwał i położyliśmy podwaliny pod budowę struktur terenowych.

Do mnie, jako do koordynatora Frontu na trzy północno- zachodnie województwa licznie zgłaszają się ludzie chcący zaangażować się w tworzenie tego nowego Ruchu. Nie ma tygodnia żeby ktoś nie zadzwonił i nie zapytał o działalność NFP. Dziś na przykład udało mi się skontaktować ze sobą dwóch działaczy z Woj. Lubuskiego. Mały sukces, a cieszy, bo i w tym regionie, będącym do tej pory "pustynią", zaczynają tworzyć się struktury.

Oczywiście jest to dopiero początek drogi. Celem - oczywiście - odzyskanie przez Naród władzy w Polsce.

Relacja z Kongresu i informacje o działaniach NFP dostępne są na kanale "Sumienie Narodu". Front NIE posiada jeszcze swojego własnego kanału, a te, które w czeluściach internetu można znaleźć to podszywki.
 
 

NFP to koszmar wrogów Ojczyzny i gwarancja polskości.

Zapraszam także na oficjalną stronę NFP: narodowyfrontpolski.pl oraz na oficjalną grupę NFP na Facebooku. Oczywiście pojawiają się też jak grzyby po deszczu inne strony i inne grupy na fb, ale to podszywki.

Proszę się także nie przejmować, że Wikipedia podaje jakoby Front zakładali działacze partii "Zmiana" - to także jest robota naszych wrogów.

Pozdrawiam!


Za: http://mateuszmielnik.neon24.plZ komentarzy:

wincenty

kto to?
+++
rzeczpospolitapolska

Właściwie już się przedstawili:
„W skład Rady wybrano, w demokratycznych, proporcjonalnych wyborach 17 osób: 7 związanych z kanałem „Sumienie Narodu”, 5 z Klubu Narodowej Demokracji (w tym moja skromna osoba), 2 ze Stronnictwa Narodowego im. Romana Dmowskiego oraz 3 niezależnych.”

Jest tam wielu przyzwoitych Polaków. Jednak nie ulega najmniejszej wątpliwości, że jednoczesne odwołanie się do Kościoła i spuścizny R.Dmowskiego (portrety S.Wyszyńskiego i R.Dmowskiego) jest kolejną próbą kanalizacji i rozbijania narodowo myślących Polaków.

Trzonem Rady NFP jest „Sumienie Narodu”. „Sumienie Narodu” wywodzi się z żydo-katolickiego Centrum Edukacyjnego Powiśle (http://edukacyjne-powisle.pl/), przeznaczone jest dla „narodowców” uwieszonych krzyża, bo Polak to katolik – bo Polak to najpierw katolik, teraz już żydo-katolik -, a dopiero potem polski nacjonalista i Słowianin.

Koncesjonowani „narodowcy” – https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/12/koncesjonowani-narodowcy/


Za:https://wiernipolsce1.wordpress.com

 

Redakcja wsercupolska.org nie zawsze zgadza się z wieloma poglądami i tezami, ale publikujemy teksty, które uważamy za ważne lub ciekawe. 
 W Sercu Polska - dla tych, którym nie jest obca nasza sprawa  - Polska