Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

W jakim jest rzeczywiście stanie, jakie stoją przed nią zagrożenia, o tym mówią i piszą tylko nieliczni.
Krzykliwe i wpływowe "elity" oraz zmanipulowana przez nie Większość są za:

Za Unią Europejską i jej jarzmem, za Stanami Zjednoczonymi i jej agresywnymi, barbarzyńskimi wojnami.
Za kolejnymi rządami zbrodniczych mafii, zrodzonych w Magdalence i przy okrągłym stole, które przez ponad dwadzieścia lat na przemian, pod zmienianymi szyldami wyprzedają i dewastują kraj
Za utratą suwerenności i brukselskimi komisarzami.
Za konstytucją pisaną nie przez polski naród, lecz przez unijnych urzędników.
Za likwidacją polskiego przemysłu, obłudnie i kłamliwie nazywaną restrukturyzacją.
Za oddawaniem w pacht polskiej ziemi i niszczeniem rolnictwa
Za zarobkową emigracją młodych ojców i matek, za emigracją polskiej młodzieży.

 


Za likwidacją państwa polskiego i zastąpieniem go eurokołchozem, bez Boga, bez wiary, tolerancyjnego dla gejów, aborcji, prostytucji, eutanazji, pogardy dla drugiego
człowieka.

Za eurołagrem dla rodziny, prawdy, moralności, patriotyzmu.
Jest nas, świadomych Polaków, mała garść, tych niepogodzonych z tragiczną rzeczywistością dnia dzisiejszego.
Ale dojrzewa w nas przekonanie, że należy, że jest konieczne, podjęcie starań, by się temu zdecydowanie i skutecznie przeciwstawić.

By zachować

Polskę dla siebie, dla naszych dzieci i wnuków, dla kolejnych pokoleń Polaków.
Dojrzewa w nas potrzeba zorganizowania się, połączenia sił, podjęcia działań.
Dziś, upoważniony przez kolegów i przyjaciół, mogę zakomunikować, że jesteśmy w ostatniej fazie prac nad powołaniem do życia stowarzyszenia lub powszechnego, ogólnonarodowego ruchu.
Jego cele zostaną jasno i precyzyjnie określone zarówno w statucie założycielskim, jak i w programie.
Jednakże by działać skutecznie musimy mieć wsparcie, musimy powiększać własne grono, a z czasem podjąć budowę struktur regionalnych w Polsce i w skupiskach polskich poza granicami.
Dlatego zwracam się z gorącym apelem do wszystkich Polaków kochających swoją ojczyznę, troszczących się o swój kraj, by się do nas przyłączali, by deklarowali swój akces.
Czas jest rzeczą cenną, dlatego osoby, które chcą zadeklarować swój udział, proszone są o nadesłanie swojego zgłoszenia do dnia 07.10.2009. na adres e -mailowy pana dr Pawła Ziemińskiego jak niżej;

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Stowarzyszenie.
(nazwa zostanie przyjęta podczas spotkania założycielskiego)
Preambuła
/określenie robocze/.

Suwerenność państw i narodów, jako dotychczasowa podstawa wewnętrznego i międzynarodowego ładu społeczno-politycznego współcześnie poddawana jest destrukcyjnym działaniom twórców idei globalizmu.
Globalizm jest zdegenerowanym elitaryzmem i krypto totalitaryzmem, opartym na chęci podporządkowania twórczej siły rozwoju wolnych narodów oraz różnorodności ich kultur, programowi nowego światowego ładu.
Nowy światowy ład ma służyć stosunkowo wąskiej grupie uzurpatorów, chcących zawładnąć światowymi zasobami naturalnymi i światowymi zasobami pracy.
Nie mają oni do tego żadnych przyrodzonych, ani historycznych praw, gdyż prawa te, pozostają w gestii narodów i rządów państwowych.

Obiektywny rozwój wiedzy i technologii cywilizacji człowieka, według programu nowego światowego ładu miałby służyć ograniczeniu celów rozwoju społeczeństw jedynie do wulgarnego ekonomizmu, opartego na nieograniczonej konsumpcji dóbr, oraz na kontroli populacji ludzkiej,, wspieranej przez eugenikę.
Duchową sferę osobowości człowieka, oraz jego dążenie do moralnej i etycznej doskonałości, architekci nowego światowego ładu, czyli globaliści, chcą zastąpić ujednoliconymi rytualnymi zachowaniami, odwołującymi się do najniższych instynktów człowieka.
Narodowe, wielostopniowe kultury miałyby być zastąpione homogeniczną „ogólnoświatową kulturą” odrzucającą wyższe wartości poznawcze, etyczne i estetyczne.

Efektów rozwoju wiedzy i technologii, twórcy nowego światowego ładu chcą użyć głównie do kontroli wolnych narodów i utrzymywania ich w systemie totalitarnej i neokolonialnej zależności od anonimowych, globalnych ośrodków decyzyjnych.
Podstawowym narzędziem globalnej, ponadnarodowej kontroli społeczeństw jest światowy system finansowo-bankowy. Według idei i praktyki globalistów, państwa narodowe mają być pozbawione wpływu na instytucje, narzędzia i mechanizm działania systemu finansowo-bankowego. Zaś on sam służyć ma nie cywilizacyjnemu rozwojowi, lecz kolonizacji i eksploatacji wolnych narodów.

Wolne narody, w tym naród polski, jeśli pragną zachować swoją tożsamość i żywotne siły rozwojowe, muszą przeciwstawić się polityce nowego światowego ładu. Gwarancją tych dążeń jest zachowanie przez rządy państw suwerenności kulturowej, politycznej i gospodarczej. Oprócz inicjatywy rządowej, drogą ku temu jest aktywność społeczna stowarzyszeń, ruchów oraz partii narodowych.
Wyrażone powyżej poglądy skłaniają nas do powołania ogólnopolskiego ruchu w formie Stowarzyszenia.

 


Ostatnio dodane

Komentarze i uwagi proszę kierować na: administrator 15 ( koperta - góra strony) za stroną: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/25918,Blog_Wpis,Nasza_Polska.html DEKLARACJA CZŁONKOWSKA CZŁONKA ZAŁOŻYCIELA znajduje się na stronie: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/25999,Blog_Wpis,Deklaracja_czlonka_zalozyciela.html

Za stroną www.WierniPolsce.streemo.pl zamieścił: Dariusz Kosiur (uczestnik grupy inicjatywnej)

Za: http://wiernipolsce.streemo.pl/Community/25894,Blog_Wpis,Nasza_Polska.html