Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

"""Arturo D'Elia przyznaje się do kradzieży wyborów prezydenckich w USA"""

 """Musimy stanąć w obronie prawdy i wezwać do pełnego dochodzenia”

Kolejny element układanki obcej ingerencji. Żywotność naszej konstytucji i naszego kraju są zagrożone. Włochy to zrobiły - Arturo D'Elia przyznaje się do kradzieży wyborów"""

 

Nowy wątek w przestrzeni medialnej.

Bomba czy kapiszon???

6 stycznia opublikowano w internecie oświadczenie włoskiego prawnika:

Ja, prof. Alfio D'Urso, adwokat / prawnik, z Via Vittorio Emanuele, Catania, 95131 Włochy, niniejszym przedstawiam następujące oświadczenie pod przysięgą dotyczące faktów przekazanych podczas kilku spotkań z urzędnikiem wojskowej służby bezpieczeństwa wysokiego szczebla:


Arturo D'Elia, były szef działu IT w Leonardo SpA, został oskarżony przez prokuraturę w Neapolu o manipulację technologią / danymi i wszczepianie wirusów do głównych komputerów Leonardo SpA w grudniu 2020 r. 

D'Elia (...) przeprowadził operację zmiany danych z wyborów w USA z 3 listopada 2020 roku ze znacznego marginesu zwycięstwa dla Donalda Trumpa na wygraną Joe Bidena 
w wielu stanach, w których Joe Biden przegrywał w ogólnej liczbie głosów. 
Pozwany stwierdził, że pracuje w ośrodku Leonardo SpA w Pescarze i wykorzystał możliwości szyfrowania cyberwojny na poziomie wojskowym do przesyłania przełączanych głosów za pośrednictwem wojskowego satelity Fucino Tower do Frankfurtu w Niemczech. Oskarżony zarzeka się, że w niektórych przypadkach dane mogły zostać zamienione, 
aby reprezentowały więcej niż całkowitą liczbę zarejestrowanych wyborców. 
Oskarżony oświadczył, że jest gotów zeznawać przed wszystkimi osobami i podmiotami zaangażowanymi w zamianę głosów z Donalda Trumpa na Joe Bidena, kiedy będzie miał całkowitą ochronę dla siebie i swojej rodziny. 
Pozwany oświadcza, że ​​zabezpieczył w nieujawnionym miejscu kopię zapasową oryginalnych danych i danych przekazanych na polecenie złożenia w sądzie dowodów w tej sprawie.


Oświadczam i przysięgam, że powyższe fakty zostały przedstawione w mojej obecności.


Za: https://zbigniew1108.neon24.pl

6 stycznia 2021 r. W Rzymie we Włoszech."
Źródła nie znaleziono