Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
„W ramach „niejawnej” polityki spełniania życzeń naszych przyjaciół otrzymamy obiecane wizy jako kolorowe paciorki dla tubylczej ludności. Niech pożegnają swoje lasy, wody, bogate złoża etc. i swobodnie wyjeżdżają nie tylko do UE ale i za wielką wodę”.

W to, że wybory wygra PIS czyli Dobra Zmiana nie wątpię.

Przypuszczam jednak, że wraz z wielką wygraną a szczególnie w razie osiągnięcia większości konstytucyjnej nastąpi w Polsce inna zmiana, nazwana przeze mnie „Lepszą Zmianą”. Myślę o wpisaniu do nowej Konstytucji przynależności do Unii Europejskiej. Wtedy przyjmiemy w 100%, bez żadnych sprzeciwów prawo unijne wraz z wytycznymi LGBT +, gender itp. a usypiające kłamstwa kierowane dziś do Polaków o niezależności i suwerenności państwa staną się zwykłym bajaniem dla naiwnych. To, co mamy dziś czyli jawna poddańcza zależność od USA i Izraela zostanie „wzmocniona” o miłosny uścisk tęczowej Brukseli.

A raczkująca dzisiaj brukselska „Tęczowa Zaraza” bez żadnych przeszkód ze strony popiskujących patriotycznie polityków PIS opanuje Polskę.

I tak stopniowo „Lepsza Zmiana” zastąpi tę dobrą. Wtedy, przypuszczam, Polacy bezgranicznie ufający prezesowi i jego akolitom, dziś skutecznie usypiani patriotyczną kołysanką ockną się ze snu o „europejskim poziomie życia” (czytaj: europejskim stylu życia) i zamarzą o obiecanej a na dobre utraconej suwerenności. Nie ma bowiem nic za darmo, za poziom życia trzeba będzie zapłacić banksterom a lewackim stylem życia dorównać „Europejczykom”.  Już dziś widzimy, jak rządzący kłaniają się Niemcom, co jeszcze niedawno wytykali totalnym. „Lepsza zmiana” już puka u drzwi…

Na poparcie moich podejrzeń zacytuję wypowiedzi bezsilnego i ponoć niezależnego prezesa PIS, mieniącego się katolickim patriotą :

„Jarosław Kaczyński: Dla Polski nie ma innej alternatywy niż UE”
„Na pikniku rodzinnym w Zbuczynie, Jarosława Kaczyńskiego zapytano o marsze równości stwierdził, że gdyby to zależało od niego, to by zakazał parad. Dodał jednak, że taką decyzję uchyliłaby Unia Europejska czy polskie sądy.

„Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński oświadczył w swoim wystąpieniu, że jego partia nie zgodzi się na małżeństwa jednopłciowe i adopcje przez nie dzieci”. (pusty śmiech!)

„Naszym planem, naszym programem jest to, by w sercu Europy uzyskać europejski poziom życia dla Polaków, to jest nasza europejskość; składają się na to m.in. płace i wysokość świadczeń społecznych – powiedział Jarosław Kaczyński.

 https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/604926,jaroslaw-kaczynski-marsze-rownosci-unia-europejska.html


https://www.tvp.info/41773451/jaroslaw-kaczynski-dla-polski-nie-ma-innej-alternatywy-niz-ue


Ku pamięci dodaję nie tak dawne zaklęcia polityków PS w sprawie żydowsko-amerykańskich roszczeń. Teraz milczą. Może już po cichu załatwiają tę sprawę, której szkodliwości ponoć w ogóle „nie dostrzegali”. Może? Nie mam złudzeń…

„Figa z makiem – dopóki jest rząd PiS, nie ma mowy, aby roszczenia, aby jakakolwiek polska złotówka popłynęła w sposób nieuprawniony do kogokolwiek, nawet jeśli ma siedzibę na bardzo drogiej i prestiżowej ulicy nowojorskiej, w Tel Awiwie, czy Berlinie”

W ramach „niejawnej” polityki spełniania życzeń naszych przyjaciół otrzymamy obiecane wizy jako kolorowe paciorki dla tubylczej ludności. Niech pożegnają swoje lasy, wody, bogate złoża etc. i swobodnie wyjeżdżają nie tylko do UE ale i za wielką wodę.

„Polska i USA podpisały porozumienie o współpracy w zakresie bezpieczeństwa granic i imigracji” – poinformowała na Twitterze ambasada RP w Waszyngtonie. W ocenie przedstawicieli polskiej placówki dyplomatycznej w USA jest to „ważny krok” na drodze do zniesienia przez USA obowiązku wizowego wobec Polaków

„Polska i USA wspólnie zrobiły kolejny krok ku naszemu wspólnemu celowi. Dzięki podpisanej dziś umowie jesteśmy coraz bliżej włączenia Polski do programu ruchu bezwizowego #VisaWaiverDlaPolski.
Działamy dalej!” – oceniła ambasador Georgette Mosbacher.
http://www.pch24.pl/usa-moze-i-zniosa-wizy-dla-polakow–ale—-nie-za-darmo–podpisano-kolejne-porozumienie,70229,i.html#ixzz5wqVweTmx


15 sierpnia, w święto Wniebowzięcia Maryi Panny w Częstochowie, na uroczystej Mszy Świętej „reprezentowała” nasz kraj pani ambasador Izraela A. Azari (sic!).  Zawsze tak licznie obecni w pierwszych ławkach politycy PIS byli nieobecni.

Nie sugeruję nikomu, na kogo głosować. Szczególnie tym, którzy lubią być w gronie wygranych i kierują się propagandą medialną. Być może trzeba teraz koniecznie zwrócić się do Pana Boga o łaskę rozeznania, o pomoc, o poważne przemyślenie swej wyborczej decyzji. Tu chodzi o walkę duchową, o walkę z Polakami, z katolikami – nie tymi mianowanymi, ale wierzącymi.
Co robić, by nie utracić wiary katolickiej i naszej wolności sumienia?

Hej, kto Polak, kto żyw do modlitwy pod Krzyż!

Do modlitwy o mądrość Polaków, by plany opanowania Polski przez tęczową zarazę nie ziściły się.

Włocławek 14 września, godz. 11:00


https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg


Inne miejsca modlitwy w Polsce, Europie i na świecie – mapa:

https://www.polskapodkrzyzem.pl/?fbclid=IwAR21dif3ijmtPp3XLilLAMhajMz-CCoXK6g7MIQ_SN4NQ8_oD-F_YoJj1Zg#mapaZa: https://httpciszawordpress.wordpress.com/2019/08/17/5444/