Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Szczęść Boże,
Szanowni Państwo,

Na prośbę Pana Grzegorza Brauna biuro Konfederacji Gietrzwałdzkiej przesyła poniższy list skierowany do sygnatariuszy Aktu Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

Szczęść Boże,
Szanowni Państwo,

Jak Państwo wiecie Grzegorz Braun wznowił swoją aktywność polityczną, czego przejawem jest jego udział w wyborach do Europarlamentu w ramach Konfederacji Korwin Braun Liroy Narodowcy. Aktywność ta wspierana jest przez liczne grono współpracowników i sympatyków, działających również w środowisku Konfederacji Gietrzwałdzkiej.

W związku z powyższym zwracam się z prośbą o Państwa zaangażowanie w kampanię wyborczą i działalność polityczną środowiska Grzegorza Brauna. Prośba ta kierowana jest do wszystkich z Państwa, którzy aktualnie nie prowadzicie aktywnej działaności politycznej, a bylibyście skłonni do zaangażowania się w ten rodzaj działalności pod przewodnictwem Grzegorza Brauna.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
My Polacy byliśmy jedynym narodem, który za ratowanie Żyda płacił śmiercią.
„Oddal się od wszelkiego kłamstwa” (Szemot 23, 7)

i „Nie będziecie zaprzeczać prawdziwemu twierdzeniu fałszywie i nie okłamiecie jeden drugiego” (Wajikra 19, 11-12).
Sami siebie okamujecie, bo my znamy prawdę...
Za polskim prezydentem i zwykłymi obywatelami maszerowały tysiące skrajnych nacjonalistów niosących przerażające symbole – tak izraelski dziennik Haaretz opisuje tegoroczny marsz 11 listopada w Warszawie. Napisano też m.in., że polskie organizacje narodowe odpowiadają za pogromy Żydów i „mordowanie ich nawet po II wojnie światowej”.

Podkategorie